Andriod-смартфони проти Iphone

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
01 вер. 2015 13:24 #100842 від Dj Os
За 5к брати однозначно андроїда якогось, 4с вже тупить на нинішніх додатках і сайтах.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
01 вер. 2015 18:34 #100883 від 259051213422@odnoklassniki.com


:lol: :lol: :lol: :lol: Це

Махайло

:lol: :lol: :lol: :lol:
Долучення:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
02 вер. 2015 09:46 #100908 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі Andriod-смартфони проти Iphone

Островський О.В. пише: За 5к брати однозначно андроїда якогось, 4с вже тупить на нинішніх додатках і сайтах.

Саша, в мене навіть 4-ка (не 4с) не тупить.
Іноді, повторюсь - іноді, не вистачає більшої діагоналі екрану. З постійно увімкненим синьозубом, вафльою та 3ж (яким я користуюсь) заряду вистачає до кінця дня. Якість матеріалів - ходжу без чохла, падає частенько - двічі бив екран :) , задня панель - завжди ціла. На металевих гранях жодного сліду від падіння. На екран плівки не клею ніколи. Додам, що в мене сдма версія 4-ки, збірна солянка, тобто собі брав 4ий айфон зібраний з б/ушок з новим корпусом, екран був невідомо якої якості - задня панель рідна епловська, телефон в мене вже другий рік служить вірою і правдою.
В дружини повністю нова сдма 4-ка, також 2-ий рік, також без чохла, також падала - слідів падіння немає.
Глюків на іОс - не помічав, виникають тільки тоді коли роблять джейл і то коли ставлять хєр зна які додатки з сідії).
За 2 роки жодного нарікання на акум, яскравість дисплею, гучність не було. Ось якось так...

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.
Ці користувачі подякували: Dentist

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
02 вер. 2015 13:04 #100914 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Andriod-смартфони проти Iphone
Яблучне пюре потекло. Треба буде якось разом сісти і повідкривати одні і ті ж сайти на моєму смарті і твому, дуже здивуєшся

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
02 вер. 2015 15:45 #100931 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі Andriod-смартфони проти Iphone

Островський О.В. пише: Яблучне пюре потекло. Треба буде якось разом сісти і повідкривати одні і ті ж сайти на моєму смарті і твому, дуже здивуєшся


Ти здивуєшся, проте "деякий" сайт в мене на ноутбуці в 8 Гігами оперативки, ай5-им процесором і 80 мбіт/сек шивидкості тирнету відкриваються не дуже швидко. :) B) :P

Про яблучне пюре - так це ти якийсь андроїдофіл - я просто описав свій телефон. В чому тут пюре??? поясни будь-ласка

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
02 вер. 2015 16:01 #100934 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Andriod-смартфони проти Iphone
В тому, що я прекрасно знаю як себе поводить айфон. Він дійсно швидко працює на додатках, але декілька важких сайтів його кладе відразу на лопатки, бо оперативки в ньому кіт наплакав.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
02 вер. 2015 16:12 #100935 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі Andriod-смартфони проти Iphone

Островський О.В. пише: В тому, що я прекрасно знаю як себе поводить айфон. Він дійсно швидко працює на додатках, але декілька важких сайтів його кладе відразу на лопатки, бо оперативки в ньому кіт наплакав.


Ти не зрозумів, в чому пюре з моєї сторони, поясни??? Так як користуюсь я. я цілком задоволений цим смартом. Я не натрапляв на такі "важкі" сайти.
Ще раз, в чому пюре з мого посту??? Або вибачись або виправ свій пост.

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
02 вер. 2015 16:12 #100936 від 259051213422@odnoklassniki.com

В чому тут пюре

Так Джобс же вмер :unsure: Тепер уся яблучна продукція не комільфо...
А взагалі - відро - це завжди компроміс. Кожен виробник мусить цю систему "допилювати" під свої девайси, просто так, як вінда без драйверів наприклад, вона не буде працювати. Виходить "пиляти" у всіх по різному. Не завжди добре. Бо залізо постійно міняється. Навіть у пристроїв однієї серії сьогодні не рідко зустрічається різний хардвар.
Але ціна і начинка, якщо сама система ту начинку не грузить по-чорному - безсумнівний плюс відрових девайсів.

У айфонах усе добре, крім неадекватної ціни і всяких залочок. Там одне залізо, одна система (яка не дуже, крім мордочки, і міняється уже багато років) - все відточано майже до ідеалу.

Але я б краще купив машину дров і вугілля на зиму ;)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
02 вер. 2015 16:23 #100939 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі Andriod-смартфони проти Iphone

Михайло Ворончук пише:

В чому тут пюре

У айфонах усе добре, крім неадекватної ціни і всяких залочок. Там одне залізо, одна система (яка не дуже, крім мордочки, і міняється уже багато років) - все відточано майже до ідеалу.

Але я б краще купив машину дров і вугілля на зиму ;)


Я свій купив за 1200 грн 2 роки тому, дружині новий за 2000 грн. В чому завишеність ціни???

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
02 вер. 2015 16:33 #100942 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Andriod-смартфони проти Iphone

Ще раз, в чому пюре з мого посту??? Або вибачись або виправ свій пост.

В тому що ти намагаєшся заперечити очевидні речі. :) Не ображайся, але це так. За 5000 грн є значно ліпші варіанти. За 2000 грн жсм варіант ти не купиш, а сдма мало людей юзають.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.184 секунд
0
репостів
0
репостів