Andriod-смартфони проти Iphone

Більше
02 вер. 2015 16:35 #100943 від 259051213422@odnoklassniki.com
Нє, ну за 1200 чи 2000 - це дуже навіть непогано. Але не всім так щастить :) Тим більш за наших часів. Зараз середня ціна по Україні - 5300. Але ти брав бу, наскільки я зрозумів. Теж варіант, хоча й ризикований. Те що там дисплей міняний - то це все фігня. Головне аби плата не ремонтована. Тут уже як повезе. Мені приносили й такі, що от тільки но взяв - а він уже всередені весь флюсом залитий.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
02 вер. 2015 16:39 #100944 від НЕкремлебот
Дискусія досить цікава)))
Один працює на айфоні і пише те що бачить кожен день, другий сидить на андроїді, зате "прекрасно знає"))))

Що стосується ціни - за 1200-2000 грн новий айфон? Це вже трохи фантастика. Як сказав Ос: люди-то на жсм-і сидять
Ці користувачі подякували: Symbioz

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
02 вер. 2015 16:47 - 02 вер. 2015 16:49 #100947 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі Andriod-смартфони проти Iphone

Некремлебот пише: Дискусія досить цікава)))
Один працює на айфоні і пише те що бачить кожен день, другий сидить на андроїді, зате "прекрасно знає"))))

Що стосується ціни - за 1200-2000 грн новий айфон? Це вже трохи фантастика. Як сказав Ос: люди-то на жсм-і сидять


Ну з Ос-ом сперечатись - ніззя, забанить. Він краще знає про іОс, навіть нік зізвучний)

1200-б/ушна збірна солянка, 2000-новий 2 роки тому. Ось скрін с прайсу мого постачальника від 30.08.15:
http://ipiccy.at.ua/_ph/1/2/784421067.jpg?1441201574
(щось фігову якість ipiccy дає, вартість 145 - новий, 140 відновлений виробництвом)
а збірна солянка. зібрана в Кам'янці-Подільському коштує 120уо)

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.
Останнє редагування: 02 вер. 2015 16:49 ким Symbioz.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
02 вер. 2015 16:53 #100948 від 259051213422@odnoklassniki.com
А гарантії якісь постачальник дає?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
02 вер. 2015 17:11 #100957 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Andriod-смартфони проти Iphone

Дискусія досить цікава)))
Один працює на айфоні і пише те що бачить кожен день, другий сидить на андроїді, зате "прекрасно знає"))))

Прекрасно знаю, бо у моєї родички саме 4с. Ми проводили експерименти, самсунг с3 дрючить айфончик по всім параметрам, особливо з останньою IOS

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
02 вер. 2015 17:15 #100960 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі Andriod-смартфони проти Iphone

Островський О.В. пише:

Дискусія досить цікава)))
Один працює на айфоні і пише те що бачить кожен день, другий сидить на андроїді, зате "прекрасно знає"))))

Прекрасно знаю, бо у моєї родички саме 4с. Ми проводили експерименти, самсунг с3 дрючить айфончик по всім параметрам, особливо з останньою IOS


У твоєї родички джейл на телефоні?

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
02 вер. 2015 21:20 #100973 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Andriod-смартфони проти Iphone
Ні, жодного джейла.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
03 вер. 2015 19:51 #101003 від GoBLin
Відповідь від GoBLin у темі Andriod-смартфони проти Iphone

Михайло Ворончук пише:

В чому тут пюре

Так Джобс же вмер :unsure: Тепер уся яблучна продукція не комільфо...
А взагалі - відро - це завжди компроміс. Кожен виробник мусить цю систему "допилювати" під свої девайси, просто так, як вінда без драйверів наприклад, вона не буде працювати. Виходить "пиляти" у всіх по різному. Не завжди добре. Бо залізо постійно міняється. Навіть у пристроїв однієї серії сьогодні не рідко зустрічається різний хардвар.
Але ціна і начинка, якщо сама система ту начинку не грузить по-чорному - безсумнівний плюс відрових девайсів.

У айфонах усе добре, крім неадекватної ціни і всяких залочок. Там одне залізо, одна система (яка не дуже, крім мордочки, і міняється уже багато років) - все відточано майже до ідеалу.

Але я б краще купив машину дров і вугілля на зиму ;)


Нексус в помощь, и ничего допиливать не надо.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
03 вер. 2015 19:56 #101005 від GoBLin
Відповідь від GoBLin у темі Andriod-смартфони проти Iphone

Островський О.В. пише:

Дискусія досить цікава)))
Один працює на айфоні і пише те що бачить кожен день, другий сидить на андроїді, зате "прекрасно знає"))))

Прекрасно знаю, бо у моєї родички саме 4с. Ми проводили експерименти, самсунг с3 дрючить айфончик по всім параметрам, особливо з останньою IOS


самсунг с3 - гуано гуаном, которое поискать надо, так же имел дело с ним (и об этом тебе даже не кривя душой скажет чуть ли не каждый разработчик под Андрюшу).
Кстати что там с поддержкой этого самсунга? Какая там на нем была изначальная официальная прошивка самсунга и последняя выпущенная под него? Сколько лет он поддерживался и обновлялся, шагая в ногу со временем?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
03 вер. 2015 20:06 - 03 вер. 2015 20:07 #101006 від GoBLin
Відповідь від GoBLin у темі Andriod-смартфони проти Iphone

Symbioz пише:

Островський О.В. пише: За 5к брати однозначно андроїда якогось, 4с вже тупить на нинішніх додатках і сайтах.

Саша, в мене навіть 4-ка (не 4с) не тупить.
Іноді, повторюсь - іноді, не вистачає більшої діагоналі екрану. З постійно увімкненим синьозубом, вафльою та 3ж (яким я користуюсь) заряду вистачає до кінця дня. Якість матеріалів - ходжу без чохла, падає частенько - двічі бив екран :) , задня панель - завжди ціла. На металевих гранях жодного сліду від падіння. На екран плівки не клею ніколи. Додам, що в мене сдма версія 4-ки, збірна солянка, тобто собі брав 4ий айфон зібраний з б/ушок з новим корпусом, екран був невідомо якої якості - задня панель рідна епловська, телефон в мене вже другий рік служить вірою і правдою.
В дружини повністю нова сдма 4-ка, також 2-ий рік, також без чохла, також падала - слідів падіння немає.
Глюків на іОс - не помічав, виникають тільки тоді коли роблять джейл і то коли ставлять хєр зна які додатки з сідії).
За 2 роки жодного нарікання на акум, яскравість дисплею, гучність не було. Ось якось так...


Вот это капец удивляет. Там стабильные проблемы с памятью (512 мб ОЗУ, из которых больше половины выжирает ось). Процессор медленный, тяжелые приложения запускаются довольно долго(можно легко проверить на фейсбук апп, он довольно громоздкую софтину сделал), а скайп так вообще убить его должен. У меня после него аж экран горячий почему-то.
У батареи ресурс 300+ полных зарядок (на сайте аплов мелким шрифтиком расписано), в принципе, берешь погонять новенький айфон, и айфон который годик эксплуатируется - батарею замечаешь в моменте.
А по поводу комфорта - мне даже 5-ку довольно дискомфортно юзать, про 4-ку вообще молчу. Но тут, наверное, имеет место сравнение, ибо гоняю многие модели очень много и даже 1-2 секундный затуп одного телефона в сравнении с другим уже раздражает неистово за день работы.

ЗЫ. Симбиоз, а можно скрин работы батареи из статистики?) а то у меня с этим всем врубленным за 3 часа у телефона заряда нету.
Останнє редагування: 03 вер. 2015 20:07 ким GoBLin.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.189 секунд
0
репостів
0
репостів