Посоветуйте какую мобилку купить

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
10 лист. 2010 21:13 #56311 від LuK

Шкипер;56308 пише: Придивився собі nоkіа n8. Все влаштовує,не люблю смарти.візьму то напишу коментарі.

а 6700 куда:dl:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
10 лист. 2010 21:31 #56312 від
Махнемся на 6500?я в магазині даю свої телефони і доплачую,а мені новий дають.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
11 лист. 2010 07:49 #56314 від ostriv
А мені приглянулася новинка від МТС 236, перший брендовий телефончик. Плюси його : зручний, тонкий і практичний корпус, відмінна якість збірки, зручна клавіатура, а то я до тепер з тими сенсорами щось не можу подружитися, і звісно - надійність в роботі. Користуюся уже 2 місяці і цілком вистачає. Крім того за таку ціну (199 грн), які потім повернули на рахунок на розмови, можна брати не задумуючись. Та й пакет маю " Супер МТС без поповнення" . Цілком вигідна і класна штука. :bp:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • AxeL-V
  • AxeL-V аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
11 лист. 2010 08:10 #56315 від AxeL-V
Гроші ніхто нікому не повертає, це ілюзія :) якою користуються рекламщики

Діагноз - меломанія!!!!!!!Интуиция - это способность головы чувствовать задницей. мій фото архів

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • jaruto
  • jaruto аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
11 лист. 2010 08:42 - 11 лист. 2010 11:19 #56316 від jaruto
Шкіпер, на андороід буде в 100 раз більше софта,ігр,прог. Краще дозбирати грошей і взяти Samsung Galaxy S. Зараз вже не ті самсунги) Зараз все під андроїдом літає,багато можливостей!!! Але всерівно навіть самий дешевий андроїд девчому краще чим нокіа н8!а ви вже вибирайте!зы:тільки що подивився на розетці,ціна н8 майже однакова як і в гелексі с!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
11 лист. 2010 10:48 #56317 від zubo4istka
как это не возвращают?? я спецом уточняла, покупаешь телефончик МТС 236, и эти денюжки ложатся тебе на счет, только их нужно выговорить в течении месяца, это точно, я малой в школу хочу такой взять, главное что он простенький, на гарантии, и малая не будет играться или в инете качать музыку)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
11 лист. 2010 13:40 #56321 від Vombat
jaruto, не факт что андроид будет на самсунгах. Самсунг пытается проталкивать свою собственную платформу BADA. хотя у меня смарт какраз самсунг Spica на андроиде. :) андроид действительно хорошая платформа. могу оч много + навести. даже таких которые айфон в ступор вгоняют. чего стоит хотябы тизеринг через вайфай :) тв айфоне 30у.е. на сидиа ;) у меня просто прошивка с тизеромВАВ! МТС уже брендовые телефоны выпускает?.. надо зайти посмотреть. может вместо "звонилки" старой куплю. а то дочь ее скоро доламает. гы... дешевле будут наверно только одноразовые телефоны :) доце пластмасовый китайский телефон летом на море купил за 40 грн. в шоке

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • jaruto
  • jaruto аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
11 лист. 2010 13:44 #56323 від jaruto
о! але на данний час самсунги і ХТЦ найбільші андроїд-виробники!якби не був дурним то купив би собі гелексі 250 (2000 грн) а купив нокію 5230,на якій всі ігри виснуть =_=

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
11 лист. 2010 19:39 #56350 від Participant
Для простой звонилки МТСовский телефон просто бомба, там есть все что надо, а самое главное он вручается практически бесплатно, просто надо быть лояльным абонентом МТС вот и все, а я итак только их услугами и пользуюсь, так что для меня это идеальный вариант.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
12 лист. 2010 09:01 #56375 від mdmdmdmdmdmd
Так он лочен под МТС и с другими операторами не работает .

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.184 секунд
0
репостів
0
репостів