Жениться или нет - Вот в чем вопрос.

  • Nastynya
  • Nastynya аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
01 лист. 2007 13:44 #12172 від Nastynya
<div class='quotetop'>(Immortal @ 1.11.2007, 13:42) [snapback]22895[/snapback]</div>

можна створити темуЯк ввежаэте чи одружуватися в високосний ык чи ны?Хоча мены всерывно, я недуже суэвэрний (вибачайте за рос лытери) :-)[/b]

Я думаю і тут можна це обсудити!Отож як ввежаєте чи одружуватися в високосний рік чи ні?

Говоріть так, щоб словам було тісно, а думкам просторо.
Вкладений файл:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Immortal
  • Immortal аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
01 лист. 2007 13:45 #12173 від Immortal
звичайно ДААААААААА :-)

Вкладений файл:


Не стоит ездить быстрей, чем летает твой ангел хранитель

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
05 лист. 2007 22:35 #12287 від ~REFLEXA~
краще ні, але багато хто на це не зважає

Лучше дорого молчать, чем дешево говорить...
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
06 лист. 2007 11:41 #12298 від odin
взагалі, питання дурацьке якесь. високосниі рік від невисокосного не відрізняється НІЧИМ. кожен рік складається рівно з 365 днів 5 годин 49 хвилин (+там ше якісь секунди). але замість "здвигати" кожного року святкування 6 годин, астрономи придумали "здвинути" один раз в чотири роки, але вже на 24 години (6*4=24).і питання "чи одружуватись в високосний рік" для нормальних людей звучить як "чи їсти о 12:30 чи о 12:32?".а якщо привести це питання до нормального вигляду: "чи одружуватись?" - відповідь "ТАК" однозначно. повірте колишньому холостяку :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
06 лист. 2007 13:09 #12305 від Роман
угу,это просто отмазка для тех,кто до конца не решил жениться или нет..для таких есть еще куча отмазок - год черной вдовы,год вислоухого оленя,год Армении в Украине и т.д.)))Кто уверен в своих чувствахна такую фигню смотреть не будет

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Nastynya
  • Nastynya аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
18 лип. 2008 13:22 #28666 від Nastynya
Читала недавно статтю в газеті, що найбільше шлюбів буде укладено 08.08.08, нареченні вважають що зарєєстувавши свій шлюб в цей день буде досить щасливим, навіть дають виликі взятки що реєструвати шлюб саме 8 серпня...Мені то якось дивно...нащо цей ажіотаж!

Говоріть так, щоб словам було тісно, а думкам просторо.
Вкладений файл:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Маша
  • Маша аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
18 лип. 2008 16:24 #28680 від Маша
Справжній ажіотаж був 07.07.07! :D/ Всі вважали що це дуже щаслива дата і просто "бігли" в ЗАГС, всіх знаменитостей не перерахуєш, які в цей день зареєстрували свій шлюб!!! :roll: Насправді, я думаю, що байдуже коли молоді одружилися, щастя залежить не від дати, а від них самих...

Если не любил - значит и не жил, и не дышал!Мужчина и женщина - вечное сражение. Любовь длится, пока нет победителя, пока один не высказался...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • SELENA
  • SELENA аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
26 лип. 2008 01:07 #29223 від SELENA
Я ще чула що є народна прикмета, щоб число, на яке планується весілля, обов’язково було парне ніби щастя так більше буде

Вкладений файл:
То что не сделано вовремя, уже не будет сделано никогда

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
10 серп. 2008 17:34 #30074 від LuK
<div class='quotetop'>(МаVка @ 18.7.2008, 16:24) [snapback]46187[/snapback]</div>

Справжній ажіотаж був 07.07.07! :D/ Всі вважали що це дуже щаслива дата і просто "бігли" в ЗАГС, всіх знаменитостей не перерахуєш, які в цей день зареєстрували свій шлюб!!! :roll: Насправді, я думаю, що байдуже коли молоді одружилися, щастя залежить не від дати, а від них самих...[/b]

То точно!!!!Дивилась на днях предачу про тих,хто зареєстрував свій шлюб 07.07.07!Майже половина вже встигли розвестись!!!!Зараз новий ажiотаж 08.08.08.Теж багато одружуеться........... А взагалi вважаю весiлля-то не основне у життi!!!Не менш щасливо можливо жити й у громадянському шлюбi!!!Через печатку у паспортi кохання не прибавиться!!!Та й громадянський шлюб зараз визнано державою,зокрема сiмейним кодексом!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
12 серп. 2008 16:46 #30110 від IIIkinep
Я собі так прикинув а що ж було 06.06.06?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.249 секунд
0
репостів
0
репостів