Артисти-волонтери вирушать у тур Хмельниччиною, щоб допомогти онкохворим дітям

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
22 квіт. 2016 14:13 #106227 від Dj Os

Перші концерти планують влаштувати у Шепетівці і Славуті.
Волонтери громадської організації “Мистецька сотня “Гайдамаки” запланували низку концертів у районних центрах і містах Хмельниччини, аби зібрати кошти для онкохворих діток. Спочатку збиратимуть на лікування маленького артиста Артема Харченка, а решту — для інших, кому потрібна термінова допомога.

За словами учасника ГО “Мистецька сотня “Гайдамаки” Олександра Попова, волонтери планують виступити в кожному районному центрі, розпочати зі Славути, Шепетівки. На концертах збиратимуть гроші в скриньки і встановлять мінімальну плату за вхід.
Співатиме для присутніх і сам Артемко, також просять долучатись місцевих артистів.

“Війна рано чи пізно закінчиться, але наша організація свою діяльність не припиняє, хоч і змінює напрямок діяльності. Ми допомагатимемо дітям хворим і сиротам на Сході. Півроку томи почали їздити у спеціалізовані школи на Донбасі, тому продовжуватимемо збирати кошти, аби допомогти діткам”, - говорить учасниця ГО “Мистецька сотня “Гайдамаки” Марина Українець.

За рік діяльності волонтери мистецької сотні здійснили понад сотню поїздок, відвідали різні підрозділи Збройних сил, були в багатьох містах, і навіть на передовій. Завезли бійцям продукти, одяг, медикаменти, тактичне спорядження — загалом близько 50 тонн допомоги. За весь два роки артисти-волонтери зібрали на потреби військовослужбовців і дітей Сходу майже півмільйона гривень

Джерело:ye.uа

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.119 секунд