Програма святкування 24-ї річниці Дня Незалежності України

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
15 серп. 2015 13:57 #100312 від Dj Os

21 СЕРПНЯ
12.20 — урочиста хода з великим Державним прапором України від пам'ятника Т.Шевченкові до головного флагштоку біля краєзнавчого музею.
12.30 — акція із вшанування пам'яті загиблих за гідність та незалежність України – викладання зі свічок мапи України.
12.30 — флешмоб «Де б ти не був – зупинись і заспівай гімн України» (вул. Героїв Небесної сотні, навпроти міського будинку культури).
13.00– підняття Державного прапора України за участю в.о. міського голови М.Полодюка; – вручення паспортів громадянина України молодим людям – жителям міста, які досягли 16-річного віку (флагшток біля краєзнавчого музею).
13.30 — урочисте зібрання та святковий концерт, присвячені 24-й річниці Незалежності України (міський будинок культури).

23 СЕРПНЯ
8.00 – 20.00 — флешмоб «Синьо-жовті вітрила». Аби взяти участь – вивісіть прапор України на своєму балконі чи оселі, сфотографуйте та відправте на поштову скриньку shepinfo@i.ua Усі світлини будуть опубліковані на офіційних сторінках Шепетівської міської ради у «Фейсбук» та «Одноклассники» та стануть гордістю нашого міста.
З 15.00 у міському парку культури і відпочинку:
– конкурс малюнку на асфальті «Тепло моїх долонь і серця, я Україні віддаю»;
– розповсюдження соціальної реклами щодо формування національних цінностей та здорового способу життя серед жителів міста, проведення акції «За здоровий спосіб життя»;
– виставка робіт майстрів декоративно-прикладного мистецтва.
16.00 – інформаційний ярмарок читання «Я українець і я цим пишаюсь».
Торговельне обслуговування мешканців міста. Працюватимуть атракціони.
15.00 — конкурс «Фото в патріотичному стилі» (музей М.Островського).
16.00 — виставка «Борці за Незалежність» (музей М.Островського).
18.00 – виступ муніципального духового оркестру (міський парк культури і відпочинку).

24 СЕРПНЯ
10.00 — змагання зі стрітболу (спортивний майданчик медичного училища).
Ці користувачі подякували: Dentist

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.094 секунд
0
репостів
0
репостів