Мегамарш у вишиванках

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
14 трав. 2015 22:25 #97997 від Dj Os
Ці користувачі подякували: pavlok

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • pavlok
  • pavlok аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
19 трав. 2015 21:12 #98150 від pavlok
Відповідь від pavlok у темі Мегамарш у вишиванках
цього року планується хода з площі Шевченка - вул. Героїв Небесної Сотні - вул.Валі Котика - Проспект Миру - парк
маршрут нічогенький, надіюсь до ходи приєднається багато містян та гостей, а підприємці на ринку вдягнуть з цього приводу вишиванки :)

Зміни творить кожен з нас! ngokolo.blogspot.com/
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • pavlok
  • pavlok аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
25 трав. 2015 23:51 #98352 від pavlok
Відповідь від pavlok у темі Мегамарш у вишиванках
поділіться своїми враженнями про цьогорічну ходу? що сподобалось, що ні, що треба покращити-змінити? Якщо торік публікували відео, фото саме з ходи, то цьогоріч відгуків малувато.

на мою думку:
1. перед заходом необхідно максимум 20 хвилин вступної частини з промовами/конкурсами/вітаннями
2. серед учасників у нас школярі та люди 35+, а молоді 20-35 малувато - де всі? не цікаво?
3. активність учасників ходи низька. Особисто організовував та брав участь в мегамарші у вишиванках в Токіо - учасники співали пісень під час ходи, настрій більш піднесений, ніж у нас в Шепетівці. Особисто мені, чогось не вистачає...якось в Шепетівці це трохи пафосно чи що... Які ваші враження та думки
4. Кількість учасників цього року зменшилась, порівняно з минулим роком. Деякі не дочекались маршу, інші не пішли через прапори політ.сили, інші причини?

Зміни творить кожен з нас! ngokolo.blogspot.com/

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
26 трав. 2015 00:29 #98353 від НЕкремлебот
Я зразу вибачаюсь за те що мій допис може здатися злим, це насправді не так.

1. Угу... І обов'язково щоб була промова/вітання в.о. мера Полодюка, бо без цього в Шепетівці свято не свято... ЯНМД, це тільки відверне людей від данногор дійства.
2. Саме так, Ви дуже вірно підібрали питання. Не цікаво. Бо цей прошарок населення більш оперує поняттям "потрібно - не потрібно". А якщо не потрібно, то хоч би цікаво було...
3. Не знаю, особисто я б не дивувався що на Україні у людей зараз стан менш піднесений чим в Японії.
4. В принципі, можу тільки повторити свої думки щодо п. 2.

А якщо взяти взагалі... В минулому році це було своєрідним флеш-мобом, дійсно народним виступом. В цьому цей марш став чимось на кшалт добровільного першотравневого параду. Всі ці офіційні особи в перших рядах, по суті совкові "А ти записался добровольцем надягнув вишиванку?"... А невіртуальний народ-то цьому не вірить і вже не повірить, поки не побачить хоч щось окрім вишиванок, скільки не розказуй йому про національну гордість...
Ці користувачі подякували: pavlok

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • pavlok
  • pavlok аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
26 трав. 2015 12:26 - 26 трав. 2015 12:29 #98373 від pavlok
Відповідь від pavlok у темі Мегамарш у вишиванках
задаю ці питання, бо дійсно хочеться розібратись, як краще робити надалі. Злим допис зовсім не здається
1.В даному випадку хочеться розібратись, що доречно що ні. Мер, яким він не був не дуже доречний - зрозуміло.
2. потрібно-не потрібно - так, але ж є молодь в інших містах, яка долучається до дійства - значить там інші інтереси, потреби? Я сам відношусь до цієї категорії молоді, але інтереси в людей в Шепетівці, незалежно від віку часто особливі. Цього року відчувалась деяка "першотравневість" заходу

Зміни творить кожен з нас! ngokolo.blogspot.com/
Останнє редагування: 26 трав. 2015 12:29 ким pavlok.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
26 трав. 2015 13:09 #98375 від НЕкремлебот
1. Зробити цей марш дійсно народним. Тобто ніяких офіційних промов, ніяких прапорів (крім державного українського), навіть ОУН-УПА не варто, думаю. На початку ходи щоб були не представники виконкому та Своболи, а або діти, або якийсь народний ансабль... ну, якось так))))
2. Так. На жаль, місто в нас не найкраще для потреб молоді і жителів взагалі. Навіть у порівнянні зі близькою Славутою (якщо бачили інтерв"ю з Полодюком, він наводив пропорцію підприємства\жителі). Не буду перераховувати зайвий раз шепетівські проблеми, але вони є. І це підсвідомо викликає у людей трохи пригнічений стан.

Знову проведу порівняння з минулим роком (само собою, це лише моя думка).
Тоді це було щось нове, щось незвичайне, але люди не сприйняли його як своє рідне, націонельне. Хоч ми і вважаємось незалежною державою вже більше 20 років, справжня незалежність почалася от тільки зараз. І почалася наподруч тяжко. І до цього треба кожному дійти своїм розумом, а не заздалегідь оголошеними ходами. Людям стало гірше за цей рік, і частина з них сприймає подібні міроприємства як "пір во время чуми", і не хоче приймати в них участь.
Але це мусить минутися, інакше взагалі загнемося....
Ці користувачі подякували: pavlok

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
26 трав. 2015 17:01 #98383 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Мегамарш у вишиванках
Не ходив на марш спеціально, якщо порівняти такі марші в Хмельницькому декілька років тому, це дійсно були ідейні люди, для яких вишиванка не лише на теперішній час модний одяг, а й дещо більше. Зараз це, як на мене, в більшому випадку показуха. Хочете більшість людей на марш, займайтесь піаром чистим/брудним. Хочете знайти не кількісну масу, а ідейну -- займайтесь просвітництвом.
з.і. мені особисто гидко йти поряд людини, яка вчора носила в руках прапорці партії регіонів і молилась на Януковича, а сьогодні вже одягнув вишивану та кричить на все горло "Слава Україна, Героям Слава", гнилі пристосуванці.
Ці користувачі подякували: Dj Os, Anykey, olhavs

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • pavlok
  • pavlok аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
26 трав. 2015 21:13 #98405 від pavlok
Відповідь від pavlok у темі Мегамарш у вишиванках
Dentist, звичайно в ході були і будуть різні люди: ідейні і ті, що хочуть попіаритись, але коли таких заходів не проводять взагалі, то перші, якщо вони самі не візьмуть ініціативу в свої руки, то все так і залишиться.
В будь якому випадку для дітей це є певним виховним дійством та прив'язує любов до українського.

Щодо черговості учасників у колоні, то організатори планували лише прапор великий, оркестр та прапори на палях, а всі наступні учасники вибрали місце самостійно. І цьогоріч, на жаль, представники політ.сили виявились хитрішими і стали в середині колони :(

Зміни творить кожен з нас! ngokolo.blogspot.com/

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.126 секунд
0
репостів
0
репостів