Концерт Дзідзьо в Шепетівці

×

Опитування: Вам подобається Дзідзьо? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Так
6 40%
Ні
9 60%
Загальна кількість голосів: 15 ( serega777, admin, yurik2000, olhavs, GHEM ) Детальніше
Лише зареєстровані користувачі можеть приймати участь в опитуванні
  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
07 лист. 2013 13:34 #87974 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Концерт Дзідзьо в Шепетівці
Кста, цікаве питання, в БК де саме буде концерт, в залі де стільці чи на другому поверсі?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
28 лист. 2013 22:10 - 28 лист. 2013 22:10 #88385 від LuK
Відповідь від LuK у темі Концерт Дзідзьо в Шепетівці
концерт все таки відбувся. :silly:
чула що на концерті було багато дітей.
Дзідзьо майже 2 години розважав публіку.
і всім дуже сподобалось :woohoo:
Останнє редагування: 28 лист. 2013 22:10 ким LuK.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
28 лист. 2013 22:26 #88386 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Концерт Дзідзьо в Шепетівці
Тоді чим погано? хоч діти розважились)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • admin
  • admin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
29 лист. 2013 02:06 #88390 від admin

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
09 груд. 2013 11:53 #88564 від Sposterigach
Dzidzio – газеті «День за днем»:
Смійтеся, не тримайте в собі, бо живіт буде боліти

27 листопада до міста Шепетівки завітав кумир сучасної української молоді, поп-гурт «Dzidzio». Всі 525 квитків на єдиний концерт колективу в міському Будинку культури містяни розкупили ще напередодні. Кореспонденти газети «День за днем» не впустили нагоди й поспілкувалися з фронтменом гурту «Dzidzio» Михайлом Хомою за кулісами, поки той готувався до виходу на сцену

Зустрічаємося зі співаком Михайлом Хомою у гримерці міського Будинку культури. На столі розкладені їжа та напої: канапки з червоною ікрою, нарізані апельсини, лимони, півлітрові пляшки мінералки «Моршинська», соки «Сандора», «Галіція».

Чим закінчиться Євромайдан у Києві?
– Все стається саме так, як має статися. Я тільки «за», щоб українці їздили до Європи без віз. Я лише «за», щоб європейці приїжджали до України, роздивлялися навкруги і казали: «Вау, це ж не Russiya!». Україна має бути насправді самостійною країною. Й треба, щоб нею всюди пишалися. Бо в Україні є що міняти. Мені, наприклад, не до вподоби, що деякі наші земляки «бавляться в Кирила» (дурять одне одного).
19 грудня – день святого Миколая. Вже якось до нього готуєтеся?
— Аякже! Спецально до цього свята ми зняли короткометражний фільм «Лист до Миколая». Суть його така: писати до Миколая потрібно всім, щороку і завжди. Адже, якщо цього не робити, то настане момент, коли людина перестане мріяти, надіятися, втратить здатність бути щасливою.
Що скажете про Шепетівку? Як вам наше місто?
– Ще не знаю. Після концерту буде видно. Загалом – усе нормально. Нас із хлопцями на чорному кадилаку тут дуже гарно зустріли. Бачив, як за вікном сніг падав. Значить — мікроби щезли (посміхається. — Авт.).
Запитання від старшокласника шепетівської ЗОШ № 8. Скільки потрібно працювати, щоб заробити на таке люксусове авто Cadillac, як у вас?
– Життя на заробляння грошей не варто витрачати. Просто кожен має робити свою справу – і все! Якщо зі щирим серцем відноситеся до того, що до душі лежить (навіть бульбу садити на городі), все буде кльово. Успіх не забариться.
Чому себе називаєте «Дзідзьом»?
– Так у моєму рідному селі в Західній Україні на дідусів кажуть. На свого діда я теж так казав (нині співак мешкає в місті Новояворівську Львівської області. — Авт.).
Кажуть, що ви не лише говорите як дід, а й умієте дихати, як він...
– Атож. Бо, як мені здається, дідом вродився (гладить свою штучну бороду. – Авт.).
Хто створив ваш гурт?
– Заснували його у вересні 2009 року ми з Лесиком (директор гурту Олег Турко. — Авт.). Потім трішки допоміг Кузьма (лідер гурту «Скрябін» Андрій Кузьменко. – Авт.), за що кажу йому величезне спасибі. Потім ми зрозуміли, що ні Кузьма, ні всі продюсери не зроблять за нас нашої справи. Стали виступати щодня, а не чекати, поки з Києва зателефонують і скажуть, що робити.
Наскільки тісно співпрацюєте з Кузьмою? Чи читаєте його книжки?
– Кладу руку на серце і чесно кажу: пісень Кузьми ніколи не слухав. І його книжку «Я, Побєда і Берлін» теж не читав. Андрій Кузьменко — то мій просто добрий сусіда в Новояворівську був.
Чи змінилося за три роки існування гурту «Dzidzio» ваше особисте ставлення до грошей?
– Абсолютно ні. Лише усвідомлюю: мушу платити людям, котрі організовують виступи. І багаті, і бідні мають проблеми. В тих, котрі багатші, проблем навіть буває більше, частіше голова болить. Отож, якби зараз все повернути назад, то я б залишився таким, яким був до створення гурту.
(Михайло Хома наливає в пластянки шотландське віскі «Ballantines» і запропошує скуштувати).
У ваших піснях чимало гумористичних, навіть сатиричних ноток…
– Авжеж! Я ж серед тих співаків, котрі нову хвилю в поп-музиці починають, «позитивізму». Нічого «гнути ніс» до землі. «Вище ніс, Качконіс!», – пам′ятаєте? (Михайло Хома цитує фразу зі старого українського мультфільму. – Авт.). Часто мені закидають, що співаю примітивну пісню, в якій є такі рядки: «О, о, о, мені повезло/Я знайшов сто гривень в траві тільки що». Але ж у цій простоті, примітивізмі, закладений дуже великий позитивізм, хіба ні?
Більша частина вашої глядацької аудиторії — школярі. Невже вони краще розуміють зміст ваших пісень?
– Сучасна молодь набагато розумніша від людей старшого віку. Кажуть: «А, та молодь, туди-сюди»… Але ж ніхто не враховує, що живемо вже за інших часів. Комп′ютеризація навколо, Інтернет. Може, дехто зі сучасних школярів неграмотно пише, коми пропускає, але набагато логічніше думає, ніж усі ми. Молодь зараз набагато сильніша духом, ніж іще кілька років тому.
Глядачі якого міста України вам найбільше запам′яталися?
Ніколи не забуду оченят сільських дітлахів, концерт для яких ми влаштували на новому футбольному полі «Арена Львів». Було 30600 глядачів! Вони там таких саме великих вражень дістали, як ми з Лесиком у місті Цюріху на концерті американського рок-гурту Bon Jovi. Пам′ятаю, прийшли на той концерт і «писки до землі впали» від захоплення. Годину слова не могли мовити. Лесик потім ще тиждень затинався.
Друзі одного з шепетівських байкерів називають його мотоцикл «загибликом». Чули, що ви на свого кота теж так кажете.
– Три роки думали, що то кіт, а він кицькою виявився. Народила тринадцятеро котенят у моїй норковій шапці, уявляєте! (сміється. — Авт.).
Чи це правда, що до кінця цього року ви збираєтеся одружуватися?
– Дзідзьо ніколи не одружуватиметься. Але, якщо надумає, то тільки на своїй музі — Надії (талісман гурту, знялася в багатьох кліпах. — Авт.).

Михайло Хома прощається, запрошує зайти посидіти за столом після концерту. Відчиняє двері гримерки та виходить на сцену.
Дякуємо за інтерв′ю.

Валерія Даневич, Володимир Ковальчук
Фото Дмитра Шпака
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.150 секунд
0
репостів
0
репостів