культурна відсталість молоді

  • ezuk17
  • ezuk17 аватар Автор теми
  • Новачок
  • Новачок
Більше
02 трав. 2012 00:17 - 02 трав. 2012 16:53 #76847 від ezuk17
чому вам більше цікаво сидіти задротити в неті чим піти розвіятися, відвідати дискотеку чи ще щось у цьому стилі, а???))

мені цікава думка всіх!!!
Останнє редагування: 02 трав. 2012 16:53 ким ezuk17.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
02 трав. 2012 00:35 #76848 від Morkovka
Відповідь від Morkovka у темі Re: культурна криза
Спочатку почитайте що означає культурна криза, а тоді перефразуйте тему, бо щось дискотека і культуна криза зовсім не пляше :lol:

Вкладений файл:
:cs:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
02 трав. 2012 01:55 #76849 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Re: культурна криза
Я так розумію ваша сьогоднішня дискотека була не дуже популярною)) Не приймай це так близько до серця, більшість в таку погоду надала просто перевагу шашличкам в лісі.
Хоча якщо подумати в загальному, то проблема існує. Здається вже колись ми на цьому форумі щось подібне обговорювали. Як на мене то культурна криза у нас пов'язана з песимізмом людей. Коли тебе постійно обкрадають, коли ти живеш в злиднях, коли ти не бачиш перспективу, то якось не до культури. Людей перетворюють на звірів, які думають лише про те як себе прогодувати.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ezuk17
  • ezuk17 аватар Автор теми
  • Новачок
  • Новачок
Більше
02 трав. 2012 08:07 #76852 від ezuk17
Відповідь від ezuk17 у темі Re: культурна криза
Morkovka, як раз я маю на увазі не тільки дискотеку!!! Останнім часом молодь взагалі змінила свої пріоритети.......більшість заходів які проводяться для молоді мають точно таку відвідуваність (ну може трішки більше)......може це тільки я не можу зрозуміти чому їм краще посидіти вдома за екраном комп'ютера ніж прийти на будь-яке дійство........от в чому криза......а дискотеку я привів просто як приклад.......
Os, так деяка частина людей була в лісі, на шашличках і все таке, але дуже велика частина тих хто не прийшов, а сам майже в очі обіцяв прийти, сиділи в вк.....при чому я сам пересвідчився в цьому, зайшовши у цей час в вк.....ось що прикро....

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
02 трав. 2012 11:11 #76854 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Re: культурна криза

ezuk17 пише: більшість заходів які проводяться для молоді мають точно таку відвідуваність (ну може трішки більше)......може це тільки я не можу зрозуміти чому їм краще посидіти вдома за екраном комп'ютера ніж прийти на будь-яке дійство........от в чому криза......а дискотеку я привів просто як приклад.......

Які ще заходи проводять для нашої молоді, бо я дуже часто сиджу за компом і нікуди не виходжу гуляти?
А де реклама, я не кажу про афішки по місту, бо це кошти + та люди для розклейки, а саме банальне на міському сайті, в шепетівських групах в ВК і т.д.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ezuk17
  • ezuk17 аватар Автор теми
  • Новачок
  • Новачок
Більше
02 трав. 2012 17:02 #76857 від ezuk17
Відповідь від ezuk17 у темі Re: культурна криза
Ну всі заходи я нажаль перечислити не можу...(
А от з приводу оголошень на сайті і в вк, то все було:
shepetivka.km.ua/forums/kultura/76679-ve...k-qdance-partyq.html
shepetivka.km.ua/afisha/viewevent/48-vec...u-qdance-partyq.html
vk.com/event38140891

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
02 трав. 2012 20:30 #76858 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Re: культурна криза
я маю на увазі не дискотеки а ІНШІ ЗАХОДИ...

ezuk17 пише: Morkovka, як раз я маю на увазі не тільки дискотеку!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • sergei
  • sergei аватар
  • Спамер
  • Спамер
  • Славутське бидло
Більше
02 трав. 2012 23:47 #76859 від sergei
Я вже не молодь, 37 років, але валю на Sensation White 2012. В прошлому році був, дуже сподобалось. Ще хочу на Global Gathering. Ось на такі шоу варто їхати.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Filini
  • Filini аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
03 трав. 2012 17:16 #76869 від Filini
На культуру у нас монополія, гроші виділяються лише на відділ культури при міській раді, а там в свою чергу сидять як не бабусі то байдужі люди. Все що вони роблять нецікаво не лише молоді, але і дорослому населенню міста. А людям які бажають власноруч щось зробити не надають не лише кошти але й елементарної допомоги.
З таким становищем не дивно, що люди надають перевагу проведення часу в інтернеті.
Щодо дискотек в БК то хлопці не ображайтесь, але вам ще також є куди рости. Грати музику з компьтера - це не культура, якщо б ви грали вживу чи були б якісь танцювальні чи вокальні номери, або якесь шоу із світлом чи звуком, то тоді це можна було б назвати культурою.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ezuk17
  • ezuk17 аватар Автор теми
  • Новачок
  • Новачок
Більше
04 трав. 2012 17:02 #76879 від ezuk17
Ну на дискотеці ми граємо поки нажаль з комп'ютера, через те що нема можливості придбати професiйне dj-обладнання(( але ми працюємо не за допомогою AIMP, чи якихось подібних програм, а з такими програмами як Virtual DJ, TRAKTOR.....
і з приводу світла і ефектів в мене також є що сказати: 2 лазери, страбоскоп, дим машина + невеликий набір світла ДК, не варте того щоб прийти??)

але все ж я з тобою погоджуюся, нам дійсно є куди рости, що ми намагаємося робити))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.121 секунд
0
репостів
0
репостів