Summer Dream 2

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
25 лип. 2011 17:43 #68765 від GoBLin
я что то подобное помню в Шепетовке, сенсация диджеи труляля, в результате какая то хня все время, в конце диджей ради которого пришли вышел на 15 минут и все закончилось
Додано о 16:55
Попереднє повідомлення було написане в 16:50
А кто организатор этого всего?
Додано о 16:58
Попереднє повідомлення було написане в 16:55
А есть у нас группа в Контакте Шепетовки? где новости публикуются подобные?
Додано о 17:43
Попереднє повідомлення було написане в 16:58
ЗЫ. Предлагаю темы эти разделить

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
26 лип. 2011 01:55 #68776 від Шепетівчанин

jaruto;68747 пише: може мені так здаєтьсяале буде знов fail

Ярик, а ти на першому був? чи чув все тільки зі слів очевидців?Твої ровесники від першого до цих пір сцють кіпятком....Я не кажу що все було гуд, просто не люблю коли судять по чужим словам...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • jaruto
  • jaruto аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
26 лип. 2011 09:14 #68777 від jaruto
Відповідь від jaruto у темі Відповідь: Summer Dream 2
Моъ близьк1 друз1 там були.Ъм не сподобалося.ps ъм по 19 рок1в

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
28 лип. 2011 20:33 #68849 від partyzan
Відповідь від partyzan у темі Відповідь: Summer Dream 2
спэшин для "dj" ос!! djandreybalkonsky.topdj.ua/ в правом углу!!! Да!!и еще какой же ты dj? если такую инфу не можешь увидеть!? может ты баянист)))
Додано о 20:31
Попереднє повідомлення було написане в 20:25
djandreybalkonsky.topdj.ua/
Додано о 20:31
Попереднє повідомлення було написане в 20:31
vkontakte.ru/shepetivka
Додано о 20:33
Попереднє повідомлення було написане в 20:31
а сколько тебе и твоим друзьям?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
28 лип. 2011 23:18 #68860 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Відповідь: Summer Dream 2
спэшин? Що це за слово таке? Якщо це якась африканська лайка то адмін за таке попередження дає))А якщо по суті то глянь дату мого посту і уточни коли з'явилась згадка про ваш опен на сайті Балконського. По друге якщо тобі не подобається те що я пишу на форумі не обов'язково звонити мені на мобільний і кричати щоб я видалив свої дописи. Можеш про це написати і тут, все одно я маю право на свою думку як і кожен тут. По третє яке ти взагалі маєш право мені дзвонити після того, як ви мені не виплатили гонорар за останній виступ в клубі Партизан? Я поїхав до вас грати під чесне слово, навіть попри грип і свою підвищену температуру в 38 градусів, тому що попередні 2 рази проблем не було. В підсумку мені як і ще одному запрошеному гостю з Рівного дали відіграти лише пару треків, а потім забрали від пульта і не виплатили гроші, за що успішно потрапили в чорний список клубів України.Але навіть попри це до закінчення вашого першого опену я спеціально нічого не писав на цьому форумі, тому що не дивлячись на вищезгадану ситуацію, я відверто бажаю щоб подібні заходи в нашому місті організовувались якнайчастіше.Більше того я щиро бажаю вам успіху і в організації другого опену! І якщо ти так болісно реагуєш на зауваження щодо організації, замість того щоб брати їх до уваги, це запитання

а сколько тебе и твоим друзьям?

в повній мірі я можу задати тобі.Мені байдужа твоя думка про мене, але якщо взявся за проведення опену то проводь його гідно. А такі дзвінки по мобільному організатора не скрасять.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
29 лип. 2011 10:04 #68867 від Summer
Відповідь від Summer у темі Відповідь: Summer Dream 2
vkontakte.ru/shepetivka - ось офіційна ссилка на групу вКонтакті!Там ви можете знайти всю інформацію котра вас цікавить.По багато численним проханнях 11.08.11 вдруге в історії м.Шепетівки відбудеться ще більш фейерична та незабутня подія-Open air "Summer dream2х".Summer dream2x-в 2 рази більше піни,в 2 рази більша сцена,в 2 рази більше спецефектів,в 2 рази більше емоцій,а головне в 2 рази вищі за популярністю та класом гри діджеї-DJ Andrey Balkonsky(м.Києв) та діджей Shelestoff (м.Києв)Початок дійства о 20.00.Тільки сонце зайде за горизонт-за пульт стане чарівник електро-хаусу Andrey Sustricov-діджей з 3- річним стажем,при грі якого важко встояти на місці.Тільки ніч візьме землю в своїм обійми за пультом з'явиться спеціальний гість з міста Києва-DJ Shelestoff. shelestoff.topdj.ua/ Рівно о 01.00 за пультом DJ Shelestoff передасть естафету наступному учаснику нашого мрійливого проекту-спеціальному гостю з м.Києв - королю електро-хаусу,а відтепер ще й трансу-DJ Andrey Balkonsky(м.Києв) djandreybalkonsky.topdj.ua/ О 03.30 на завершальний етап вас виведе музикант да діджей, автор власних треків. Zen Filinсky - спеціальний подарунок для шанувальників ломаного ритму даб-степ та драмнбейс музики. soundcloud.com/zen-filincky/ dj.topdj.ua/32318/ На території проекту буде працювати кухня та коктельний бар!ПОЧИНАЮЧИ З 19.30 і до 22.00 від автовокзалу до місця проведення "Пролісок" будуть курсувати автобуси через кожні півгодини.Для інших міст при наборі бажаючих відвідати Open Air "Summer dream2х" в кількості 15 чоловік буде організовано автобус. Вартість проїзду від 5 до 8 грн з людини.ВХІД: 40 грн.-з флайером 35 грн.-попередній продаж 30 грн.Телефон для довідок: 0986965470м.Славута: 0964837437; 0966082712

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
01 серп. 2011 17:19 #69038 від Summer
Відповідь від Summer у темі Відповідь: Summer Dream 2
ОФІЦІЙНА ЗАЯВА ВІД ОРГАНІЗАТОРІВ!Після проведення open air"Summer dream" багато хто з вас заявляв що проведіть опенейер 2,збереться,як мінімум 700 чоловік!На попередньому опенейері ми втратили 12000!На даний момент в групі більше 1000 чоловік-активність виявляють 12-15 чоловік!Постає питання чи варто проводити опенейер 2,адже для того щоб вийти в 0 потрібно зібрати 850 чоловік на вході!В нас є велике бажання провести його на гідному рівні,але ми не благодійна організація!!!Для того щоб спокійно проводити опенейер потрібно продати хочаб 500 білетів!Хотілося б почути ваші думки!На даний момент проект знаходиться в підвішуваному стані все залежить від вас!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
01 серп. 2011 17:30 #69039 від Шепетівчанин
Відповідь від Шепетівчанин у темі Відповідь: Summer Dream 2
Та це все п**дьож, ви і так розумієте що другий оупен викликав набагато більши ажіотаж ніж перший, ще до того як афіші були розклеянні. Я говорю про рекламу Вконтакте.ру.А ви побачили багато зацікавлених людей, з Ваших слів тих самих 12-15 чоловік, от і повісили повідомлення, так сказати щоб "вижати все", от і все)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
01 серп. 2011 17:53 #69040 від GoBLin
Відповідь від GoBLin у темі Відповідь: Summer Dream 2
будет смешно если пойдет дождь либо будет ужасная погода, тогда все это накроется медным тазом...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
01 серп. 2011 19:12 #69041 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Відповідь: Summer Dream 2

GoBLin;69040 пише: будет смешно если пойдет дождь либо будет ужасная погода, тогда все это накроется медным тазом...

бізнес не завжди йде в плюси)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.177 секунд
0
репостів
0
репостів