Де можна придбати книжку?

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
03 бер. 2011 11:07 #61517 від
Відповідь від у темі Re: Де можна придбати книжку?
В Шепетовке нормальных магазинов нету. Можно делать заказы около 777, но там процентов 30, что привезут. Для фанатов чтения - карманный ридер. Есть в "Фокстроте" и "Белом Ветре", но в Ф дешевле и выбор больше. Стоит 1300 грн (ну это самый дешёвый, поддерживает микро сд). Если учесть, что нормальная художественная книга стоит гривен 50, то стОит задуматься. Я себе взял пятидюймовый за 2000 грн, со стандартной СД-карточкой. Потратил ещё 200 грн на дополнительную карту, 12 грн на суточный вип-доступ на файлообменнике и полчаса на перепрошивку. В результате - приблизительно 16000 книг (качал исключительно тематические сборники и серии, остальное можно и на обычном акке). Всюду с собой, заряда хватает на пару месяцев. Учитывая, что читаю одну книгу за пару дней (я фанат фантастики и фентази), окупилось за первые же пару месяцев. Это если не считать того, что выбор в инете действительно агромадный и места ридер занимает намного меньше чем обычная книга.
Добавлено в 11:07
Предыдущее сообщение было написано в 11:05

artur;56471 пише: А на яких сайтає є хороша література, де можна качати?:bf:

Я пользуюсь www.mirknig.com , webreading.ru/ , если тут чего-то нет - просто поиском.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • jaruto
  • jaruto аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
03 бер. 2011 11:20 #61524 від jaruto
а PDF той дешевий читати буде?хотылось би з e-ink екраном,говорять вони не б'ються

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
03 бер. 2011 11:40 #61525 від

jaruto;61524 пише: а PDF той дешевий читати буде?хотылось би з e-ink екраном,говорять вони не б'ються

Буде, але не буде масштабувати. Це при продажній прошивці, можливо це і лікується, але мені цей дешевий не подобається, тому що:а) для того щоб долізти до карточки, треба вскривати корпус (відкрити задню кришку);б) все керування виведено на джойстик та дві кнопки, що дуже ергономічно але не завжди зручно, для доступу до деяких функцій треба входити меню-підменю-підменю-підменю-функція;в) не підтримується гаряча заміна карточки (треба перегружати рідер);г) формат "мікроСД" вимагає або підключення через кабель (низька швидкіть, іноді глюки) або наявність перехідника. Проста СД-шка єлементарно вставляється в той же ноут або стандартний картрідер;д) шість дюймів трохи незручно сидять в руці, треба діяти обома руками. П'ятидюймовка лежить як влита і легко листається як лівою, так і правою рукою. Це так, навскидку. Є ще деякі проблеми з ПЗ, але це я не вказував, бо можна виправити перепрошивкою. e-ink - це технологія "електронних чорнил". Вона відповідає за енергозберігання та яскравість зображення, а не за міцність екрану)))) Там матриця на вигляд така сама як в ноутах, можна продавити (я свій перший продавил локтєм. Після цього ношу тільки в жорсткому чохлі, є в комплекті).

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
15 бер. 2011 17:07 #62372 від

artur;56471 пише: А на яких сайтає є хороша література, де можна качати?:bf:

Недавно зареєструвався на alvinel.ru/ Сайт невеликий, але є досить унікальні старі видання, починаючи з перших років минулого сторіччя. Правда, література доволі специфічна, не розважальна.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ZzZ
  • ZzZ аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
09 квіт. 2011 12:11 #64231 від ZzZ
Зайшов у "Корчагінець" і був приємно вражений ,коли побачив на полиці українську літературу__наприклад:"Чорний Ворон" Василя Шкляра ,"Записки українського самашедшего" Ліни Костенко .... придивився ,знайшов Григорія Клімова "Імя моё легіон","Божій народ","ПРОТОКОЛЫ СОВЕТСКИX МУДРЕЦОВ "

Ви, байстрюки катів осатанілих, не забувайте виродки, ніде:-Народ мій є! В його гарячих жилах Козацька кров пульсує і гуде!:am::am::am:[SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • jaruto
  • jaruto аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
09 квіт. 2011 12:12 #64232 від jaruto
а де цей корчагінець*?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
09 квіт. 2011 12:20 #64238 від IIIkinep
Не знати де корчагінець?!соромно потрібно бути.колись мій улюблений магазин був.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
09 квіт. 2011 12:25 #64241 від LuK
за парком,по Карла Маркса.у 5-ти повіерхівці на 1 поверсі.старий книжковий магазин

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • makar75
  • makar75 аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
09 квіт. 2011 12:54 #64243 від makar75
А я вже десь років вісім качаю з нету книги,потім сторінок по 20 роздруковую і читаю.Після того як книга прочитана,зшиваю всі сторінки і власними руками роблю красиву політурку.Вже назбиралась невеличка така собі бібліотека.Іноді ці книги дарую рідним,а іноді друзям,але сподіваюсь,що років через надцять найдуться люди ,які оцінять мою працю.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ZzZ
  • ZzZ аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
09 квіт. 2011 13:08 #64249 від ZzZ

ZzZ;64231 пише: Зайшов у "Корчагінець" і був приємно вражений ,коли побачив на полиці українську літературу__наприклад:"Чорний Ворон" Василя Шкляра ,"Записки українського самашедшего" Ліни Костенко .... придивився ,знайшов Григорія Клімова "Імя моё легіон","Божій народ","ПРОТОКОЛЫ СОВЕТСКИX МУДРЕЦОВ "

до речі , прочитав вже сорінок 120 "Чорного Ворона", дуже захоплююча книга , легко читається ...прочитаю ,можу комусь дати почитати :df:

Ви, байстрюки катів осатанілих, не забувайте виродки, ніде:-Народ мій є! В його гарячих жилах Козацька кров пульсує і гуде!:am::am::am:[SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.164 секунд
0
репостів
0
репостів