День міста 2010

  • LuK
  • LuK аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
28 вер. 2010 11:23 #53667 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: День міста 2010

Частина повідомлення прихована від гостей. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити її.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
28 вер. 2010 11:25 #53669 від Шепетівчанин
Цікаво скільки в нас?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
28 вер. 2010 11:26 #53670 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: День міста 2010
8 тис. грн)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
28 вер. 2010 11:30 #53672 від Шепетівчанин
:-) да аж смішно. Славута хоча і менше місто,, але мені здається більш розвинене, в плані робочих місць, культури і т.д., так сам і нетішин.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
28 вер. 2010 11:37 #53673 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: День міста 2010
однозначно!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
28 вер. 2010 13:00 #53677 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Відповідь: День міста 2010
Зате в нас сайт кращий))))А якшо серйзоно то я гадаю справа навіть не в грошах. Навіть якби і у нас виділили 75 000 то все одно зробили би якусь фігню тому що діло в організації і совковому відході. Що гадаєте не зробили би той самий парад?Взагалі організатором таких заходів має бути молодь а не пенсіонери. Тоді повірте навіть без великих грошей наші можуть зробити значно ліпше.А щоб не витрачати великі гроші нашому місту вже давно пора закупити сцену та обладнання як в інших містах. Все одно без неї ніяк а за рік два вона себе окупить повністю

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
28 вер. 2010 13:02 #53678 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: День міста 2010
ти читаєш мої думки!!!совок та хамство рулить!!!хочеться багато написати,накипіло вже!але толку...потрібно щось кардинально змінювати,але нема кому...ні думка молоді ,ні їх цікаві ідеї - нікого не цікавлять п.с.сайт наш дійсно самий кращий у місті

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • AxeL-V
  • AxeL-V аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
28 вер. 2010 14:49 - 28 вер. 2010 14:57 #53688 від AxeL-V
Відповідь від AxeL-V у темі Відповідь: День міста 2010
+100500навіть без совку, подивіться на наші молоіжні організації ?хто в тому кедрі з молоді ?або школярі, або ті хто не найшов собі роботі і їм подобається що їм платять за протирання штанів в підвалі музею.Коли щоб щось організувати в тому ж самому секторі, треба бігати за ними, бо воно нікому нафіг не треба.А совок вже давним давно плюнув на все, бо щитають шо та частина молоді яка є в Шепетівці основну частину часу (всмислі не студенти) пропаща і нічого з неї не буде.А "молодь" (12-15 рочків ) бухає під заборами. Найбридкіше що бачив на день міста , це коли чисто з цікавості підійшов до юності в 11 вечора в неділю, і що я побачив ?? п’яних в зюзю дітей , реально дітей.Імхо організація має бути цікавою,легкою на пійдйом , з можливостями, і керувати нею повинні залишки креативного люду в шепетівці, але кому воно в нас треба з таким ставленням "совку".П.С.Але поки влада буде розказувати про орди татарів , монголів і німців які набігали на Шепетівку, змін небуде!

Діагноз - меломанія!!!!!!!Интуиция - это способность головы чувствовать задницей. мій фото архів

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
28 вер. 2010 21:09 #53696 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Відповідь: День міста 2010

LuK;53667 пише: *** скрытый текст ***

Зато предпринимателям выслали письмо, с просьбой о финансовой помощи на день города)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
28 вер. 2010 21:43 - 28 вер. 2010 21:53 #53700 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: День міста 2010
не здивована,просять у всіх ,дають мало хто.може воно й правильно.....п.с. з "Собачьего сердца" Булгакова Мы сейчас уйдём, но я как заведующий культотделом нашего дома...- Заведующая.- Заведующая....Предлагаю вам взять несколько журналов в пользу детей Германии. По полтиннику штука.- Нет, не возьму.- Но почему вы отказываетесь?- Не хочу.- Вы не сочувствуете детям Германии?- Сочувствую.- А, полтинника жалко?- Нет.- Так почему же?- Не хочу.- Знаете ли, профессор, если бы вы не были европейским светилом и за вас не заступились бы самым возмутительным образом вас следовало бы арестовать.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.140 секунд
0
репостів
0
репостів