Шокова терапія

  • odin
  • odin аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
16 бер. 2010 01:20 #50151 від odin
Шокова терапія був створений odin
Колись пару раз і на форумі і так піднімалась тема загаженості нашого міста. Тут ненароком виникла така ідея: а якщо запустити такий собі флеш моб: щоб всі почали в місці "срати" де завгодно.Свідомо і принципово не викидати пляшки, фантіки і бички в урни. Сміття з дому десь ближче до дороги знести і викинути в рваному пакеті (а ще краще вночі до міської ради приволокти).В кого на роботі Халявний принтер - розрукувати такі соціальні рекламки на стовпи і під'їзди: "Сміття викидайте прямо тут -- все одно всім пох#й "Теоретично це мало б призвести до визнання нарешті всіма, що ми живемо в гімні і підняло б проблему на офіційний рівень з відповідною реакцією.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
16 бер. 2010 01:25 #50152 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Відповідь: Шокова терапія
Боюсь що така акція крім ше більшої кількості гувна в нашому місті не приведе. Бо щоб викликати певну реакцію у когось в нашому місті потрібно атомну бомбу взірвати.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • vasyok
  • vasyok аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
16 бер. 2010 17:58 #50182 від vasyok
Відповідь від vasyok у темі Відповідь: Шокова терапія
В цьому питанні є дві сторони: перша це свідомість людей, інша це просто наявність мусорників в місті, сам дуже часто з пустою пляшкою чи фантіком від цукерки проходив навіть по центральних вулицях і змушений був це все кидати в сумку і викидати дома в сміття(ну не було куди викинути). Свідомість людей дуже важко змінити і такі листівки наврят чи щось дадуть

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
16 бер. 2010 18:07 #50184 від DarthVader
Відповідь від DarthVader у темі Відповідь: Шокова терапія
Я за. Давайте срати де тільки можна. І так сидимо всі в гімні, а зробимо так щоб його було ще більше.Приступаю негайно.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
16 бер. 2010 18:33 #50187 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Відповідь: Шокова терапія

В цьому питанні є дві сторони: перша це свідомість людей, інша це просто наявність мусорників в місті, сам дуже часто з пустою пляшкою чи фантіком від цукерки проходив навіть по центральних вулицях і змушений був це все кидати в сумку і викидати дома в сміття(ну не було куди викинути). Свідомість людей дуже важко змінити і такі листівки наврят чи щось дадуть

Ще декілька місяців тому мусорників було куча, памятаєте бетонних понаставляли кучу? То де вони зараз? Самі ж браві Шепетівчани розбомбили і порозкидали. Не треба розмежовувати себе і тих шо там наверху, все одно всі ми з одного тіста, а декілька виключень лише підтверджують правило. Я гадаю що проблема всього міста це культура поведінки взагалом!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Boogor
  • Boogor аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
16 бер. 2010 23:11 #50207 від Boogor
Відповідь від Boogor у темі Відповідь: Шокова терапія

Dj Os;50187 пише: Ще декілька місяців тому мусорників було куча, памятаєте бетонних понаставляли кучу? То де вони зараз? Самі ж браві Шепетівчани розбомбили і порозкидали. Не треба розмежовувати себе і тих шо там наверху, все одно всі ми з одного тіста, а декілька виключень лише підтверджують правило. Я гадаю що проблема всього міста це культура поведінки взагалом!

Та яка куча? Десятки два як поставили на все мвсто і це при тому, що їх взагалі не було ніде. Це капля в морі.Хто їх бив? Я наприклад ні одного не розбив, ти думаю теж. Гадаю самі комунальники їх потроху і позабирали. Ставлю себе на їх місце і уявляю як добре було ті бетонні саркофаги вичищати. Сміттєвих урн має бути багато, і щоб вони були зручні як для пересічних громадян так і для людей які їх обслуговуюють. Та й стояти вони мають в таких місцях щоб око на них падало і було не повадно кидати сміття під ноги.Та й взагалі що можна говирити за урни, якщо елементарні сміттєві баки по місту на пальцях можна порахувати. Куди дівати мешканцям побутове сміття??? Надали альтернативу: виносити до сміттєвих машин в пений час, в певні дні (6-ї по7-у год ранку двічі-тричі на тиждень) і то за певну таксу. Хороша справа, уявляємо ситуацію, літо за вікном +30 почистив я скажімо рибу, а сміття "здати" зможу тільки післязавтра, зловонні відходи хоть в банку закручуй. Так виходить?

Я руський би виучіл тіко за то, шо нада допитувать плєнних.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
17 бер. 2010 06:29 #50217 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: Шокова терапія

Boogor;50207 пише: уявляємо ситуацію, літо за вікном +30 почистив я скажімо рибу, а сміття "здати" зможу тільки післязавтра, зловонні відходи хоть в банку закручуй. Так виходить?

вихід є)))я таким добром бездомних котиків та собачок підкормлюю

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
17 бер. 2010 15:23 #50235 від mozya
Відповідь від mozya у темі Відповідь: Шокова терапія
я вот думаю ,что в первую очередь все зависит от нас самых,согласитесь что весь тот мусор который валяется сейчас на улице разбрасывали мы сами ,наши друзья знакомые.надо в первую очередь следить за собой ,а потом уже кого-то хаять.ведь почему-то у себя в квартире или в доме мы такого не делаем?а почему тогда мусорим на улице,да потому что думаем что и другие так же делают,а давайте так не думать .надо просто представить что двор или улица это наша собственность,ведь когда оно свое его жалко разрушать или захламлять.;-)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Pirat
  • Pirat аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
18 бер. 2010 19:59 #50324 від Pirat
Відповідь від Pirat у темі Re: Шокова терапія

odin;50151 пише: "Сміття викидайте прямо тут -- все одно всім пох#й "Теоретично це мало б призвести до визнання нарешті всіма, що ми живемо в гімні і підняло б проблему на офіційний рівень з відповідною реакцією.

:bi:Один жжот! Да, было бы неплохо так протроллить мэрию:df:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
18 бер. 2010 22:45 #50335 від Lego
Відповідь від Lego у темі Відповідь: Шокова терапія
Думаю он жжот потому, что его уже самого допекла вся эта "чистота" вокруг и местный менталитет)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.119 секунд
0
репостів
0
репостів