Перегрев

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
18 квіт. 2011 18:01 #64824 від
Відповідь від у темі Re: Перегрев
Так ты хочешь модульный чифтек или недорогой?У меня стоит модульная 600, чиф. Обошёлся в районе 60-65 баксов.До этого был немодульный, 550Вт, конкретно дешевле (тоже чиф). Если честно - переплатил за понты и за простоту укладки кабелей в корпусе.Но при наличии фантазии и парочки монтажных стяжек (до 1 гривны в любом строительном магазине) эта проблема решается достаточно легко (если, конечно. у тебя не какой-то там микро-атеиксовский корпус).

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • jaruto
  • jaruto аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
18 квіт. 2011 18:38 #64831 від jaruto
Відповідь від jaruto у темі Відповідь: Перегрев
В мене не АТХ корпусбо в зрівнянні з старим компом на роботі то мій точно міні АТХ))Мені і 550Ватт за глаза хватить думаюЖелательно модульний500грн я думаю шо це норм для БПа на аукро бачив по 200-400 продаються нонейми 600-800Ватт)то придумано? )

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
18 квіт. 2011 18:40 #64832 від
Відповідь від у темі Re: Перегрев
Да нет, для но-нейма стандартная цена... Глянь на кулеры, если маленький - шуметь будет как сволочь...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • jaruto
  • jaruto аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
18 квіт. 2011 18:43 #64834 від jaruto
Відповідь від jaruto у темі Відповідь: Перегрев
140Ммнорм)але нехочеться взяти такий як цей шо стоїть)написано 450Вт а він аби 350 видавав))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
18 квіт. 2011 18:45 #64836 від
Відповідь від у темі Re: Перегрев
Эх, его бы пощщупать, в руке взвесить....

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • jaruto
  • jaruto аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
18 квіт. 2011 20:04 #64842 від jaruto
Відповідь від jaruto у темі Відповідь: Перегрев
вінт не робить тільки тоді коли ресурсойомкі задачіот наприклад при установці багатьох файлів,або коли йде Resuming Windows(Windows 7)це тіпа з спящого режима виходитьце вот недавно таке сталоколи я зломав сата пітаніє штекер на БПі прийшлося купувати переходнік з молекса(я його відрізав і сата пітанія разйом припояв замість зломаного) але в переходніку небуло жилки на 3,3Вольта а в оригінальному разйомі був!це із-за того?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
18 квіт. 2011 20:06 #64843 від
Відповідь від у темі Re: Перегрев
блин, этот переходник в магазинах копейки стоит...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • jaruto
  • jaruto аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
18 квіт. 2011 20:09 #64844 від jaruto
Відповідь від jaruto у темі Відповідь: Перегрев
ну,то я його купив,але шоб іншу лінію не грузити то замість того шо був впаяві на цьому шо впаяв нема 3,3Вольта(оранжевого провода)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Vent
  • Vent аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
19 квіт. 2011 18:18 - 19 квіт. 2011 18:21 #64886 від Vent
Відповідь від Vent у темі Відповідь: Перегрев

jaruto;64844 пише: ну,то я його купив,але шоб іншу лінію не грузити то замість того шо був впаяві на цьому шо впаяв нема 3,3Вольта(оранжевого провода)

нафик не надо эти 3.3 вольта!!!!!
Додано о 18:18
Попереднє повідомлення було написане в 18:17

monax;64824 пише: Так ты хочешь модульный чифтек или недорогой?У меня стоит модульная 600, чиф. Обошёлся в районе 60-65 баксов.До этого был немодульный, 550Вт, конкретно дешевле (тоже чиф). Если честно - переплатил за понты и за простоту укладки кабелей в корпусе.Но при наличии фантазии и парочки монтажных стяжек (до 1 гривны в любом строительном магазине) эта проблема решается достаточно легко (если, конечно. у тебя не какой-то там микро-атеиксовский корпус).

шо за сказки? Я не могу найти чиф за 65 баксов 600 модульный, хотя вроде таримся мы в одних и тех же местах. Под твою цену только этот подходит но он не модульный.Chieftec CTG-600-80P свой продай мне пжл.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
19 квіт. 2011 19:09 #64888 від
Відповідь від у темі Re: Відповідь: Перегрев

Vent;64886 пише: шо за сказки? Я не могу найти чиф за 65 баксов 600 модульный, хотя вроде таримся мы в одних и тех же местах. Под твою цену только этот подходит но он не модульный.Chieftec CTG-600-80P свой продай мне пжл.

Не имею привычки заходить сюда чтобы кому-то наврать.Понятия не имею, где ты таришься, но то что не на той фирме - это сто процентов)))Брал я его ещё во времена "Белого Ветра", где-то год назад. То, что я знаю что сколько стоило и чем отличается модульный от немодульного - думаю, объяснять не надо)) Свой не продам, я им пользуюсь.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.144 секунд
0
репостів
0
репостів