Перегрев

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
17 квіт. 2011 20:00 #64771 від T-S
Відповідь від T-S у темі Відповідь: Перегрев

jaruto;64770 пише: мост гріється заметно тільки севернийстарий да, аташнийновий сатахзможе із-за того шо в мене один сата розьйом виломлений недокінця?але вроді там нічо не замикає і він робочийале в мене в 2 порту стоїть вінт

Проверь винт в другой системе.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • jaruto
  • jaruto аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
17 квіт. 2011 22:20 #64782 від jaruto
Відповідь від jaruto у темі Відповідь: Перегрев
як?! Вiн гбючить тiльки якщо на ньому ОС стоїь або коли ігиушку рубаєш( та й в мене іншого компа , з сата тим більше нема

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Vent
  • Vent аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
17 квіт. 2011 23:38 - 18 квіт. 2011 00:01 #64795 від Vent
Відповідь від Vent у темі Відповідь: Перегрев
Яруто Я знаю в чем проблема!!!!!!!
Яруто знай комп изза винчестера може зависать тики в двох випадках
но нияк не изза перегрева це вже вибач бредятина, два випадка якшо винт робочий це шлейф питания (або БП), або шлейф САТА, просто замины их но нови и будэ тоби счастие.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • jaruto
  • jaruto аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
18 квіт. 2011 08:11 #64798 від jaruto
Відповідь від jaruto у темі Відповідь: Перегрев
Я гдето прочитав,шо вінт від перегрева остановлюється(я тоже такий звук чую як то він тормозіт) і сисма завісае
Додано о 08:11
Попереднє повідомлення було написане в 08:09
Може це і БП,бо я вже пробував замість тої ветки з конекторами чіпляти переходнік молекс-сата! Може йому мощності мало? В мене на 450 чесно китайскіх ватт))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Vent
  • Vent аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
18 квіт. 2011 08:23 #64800 від Vent
Відповідь від Vent у темі Відповідь: Перегрев

jaruto;64798 пише: Я гдето прочитав,шо вінт від перегрева остановлюється(я тоже такий звук чую як то він тормозіт) і сисма завісае


Додано о 08:11
Попереднє повідомлення було написане в 08:09
Може це і БП,бо я вже пробував замість тої ветки з конекторами чіпляти переходнік молекс-сата! Може йому мощності мало? В мене на 450 чесно китайскіх ватт))))

Дивись - завісає тікі коли ти граєшь гру - значить саме велике навантаження на БЖ +проц нагруджений на 100% відеокарта так само, БЖ в тебе якийсь ліваковий. думаю там і 400 нема, а то шо пищуть то пікове навантаження при якому БЖ може працювати декілька секунд. Тому і виходить всі підозри на живлення. Перевірити не важко - для вінта сама страшна задача це або дефрагментація або процес запису тривалий і міліона мелькіх файлів, от запусти і подивись завісне чи ні. Якшо ні то дивись с торону піталова і БЖ.Але все одно саме простіше заміни спочатку каблёчкі всі до нього.
Додано о 08:23
Попереднє повідомлення було написане в 08:20
а за перегрев то Яка ж там температура вінта? В мене наприклад часто до 57 доходить але максимальна робоча вказана 55, і вже робить 4 роки :) постійно 24 часа на добу 365 днів на рік. Це в сервакові самсунг вінт стоїть на систему 160Гб.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • jaruto
  • jaruto аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
18 квіт. 2011 09:27 #64805 від jaruto
Відповідь від jaruto у темі Відповідь: Перегрев
я вчора ігрушку ставив на 15Гб -завіс! В мене бп з корпусом кітайоським був

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Vent
  • Vent аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
18 квіт. 2011 10:13 #64807 від Vent
Відповідь від Vent у темі Відповідь: Перегрев

jaruto;64805 пише: я вчора ігрушку ставив на 15Гб -завіс! В мене бп з корпусом кітайоським був

якшо завісає так - стає тупо мишка не рухаеться і картінка не змінюється - то це живлення! якшо шось не може прочитати сині екрани часті то це шлейф сата

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • jaruto
  • jaruto аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
18 квіт. 2011 10:36 #64808 від jaruto
Відповідь від jaruto у темі Відповідь: Перегрев
скільки норм чіфтек чи якмйсь іншй фірмений бп? Желательно модульний і ватт на 550 мінімум(в планах відюха гігова в кроссфайр і мать нова)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Vent
  • Vent аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
18 квіт. 2011 13:09 - 18 квіт. 2011 13:12 #64810 від Vent
Відповідь від Vent у темі Відповідь: Перегрев

jaruto;64808 пише: скільки норм чіфтек чи якмйсь іншй фірмений бп? Желательно модульний і ватт на 550 мінімум(в планах відюха гігова в кроссфайр і мать нова)

відео 2 штуки в кросфайре гиговые начиная от радика 5770 или Гефорса 460 в SLI и выше требуют БП начиная от 600 Ватт не пиковой нагрузки! т.е. 700 и выше пиковой (той которая часто указана на лейбле неизвестных производителей). И модульного типа будет дороже примерно на 30-40% да убдет Тебе известно. Рекомендую смотреть на чифтек, термалтейк, FSP (оригинал а не клоны), Залман (они дорогие) и другие именитые, активный или пасывный PFC брать это на твоё усмотрение, активный дороже но экономнее (меньше света тянет и диапазон входных напряжений от 90 до 280 Вольт), а пасивный гораздо дешевле но больше потребялет (ниже КПД) и требует 210-240 Вольт диапазон. Еще ньюанс активный PFC не будет работать с неименитыми (дешевими або левыми китайскими) юпсами. Если дешево и сердито то бери 700 Ватт FSP с пасивным контролем, 12-14 см кулером одним. Это примерно на процик 4-6 ядер, 1 винт+1 дивиди, 2 нормальных видеокарты (типа 460/560 гефорс) будет хватать на пределе.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • jaruto
  • jaruto аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
18 квіт. 2011 13:50 #64814 від jaruto
Відповідь від jaruto у темі Відповідь: Перегрев
нініні . Я небуду міняти процик, поміняю колись мать і ше до своєї 4850 поставлю 5770. І желательно бп недорогий

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.109 секунд
0
репостів
0
репостів