Перегрев

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
10 квіт. 2011 19:24 #64322 від T-S
Відповідь від T-S у темі Відповідь: Перегрев
Взагалі достатньо 4-ох.1 - вдув з лицьової панелі2 - видув ззаду3 - на процессорі4 - на відеокарті

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • jaruto
  • jaruto аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
10 квіт. 2011 19:26 #64323 від jaruto
Відповідь від jaruto у темі Відповідь: Перегрев
я хотів так і зробити як Т-С пишеале поставити мощні куллера120 в мій гальмо-корпус не влізаютьє місце тільки під 80ммкраще новий корпус купити чіфтековський чи залман з куллерами заводскими і не паритися,но хочеться самому все збацати

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • AxeL-V
  • AxeL-V аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
10 квіт. 2011 20:26 #64325 від AxeL-V
Відповідь від AxeL-V у темі Відповідь: Перегрев
+1нашо так багато я теж хз....проц, БП, відяха...якщо треба організувати потік, то ззаду виламуються рейки всі і ліпиться там на вдув один 80 мм, чи щось побільше...хоча тікшо глянув фотку його компа , зрозуміло чому він гріється.. ніша в столі без отворів...от він маб і задихається

Діагноз - меломанія!!!!!!!Интуиция - это способность головы чувствовать задницей. мій фото архів

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • jaruto
  • jaruto аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
10 квіт. 2011 20:32 #64326 від jaruto
Відповідь від jaruto у темі Відповідь: Перегрев
сам корпус вже не такий зовсім))а ззаду цієї ніши є диркаякраз напроти 2-х 80ток які на видув дують)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • AxeL-V
  • AxeL-V аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
10 квіт. 2011 21:18 #64328 від AxeL-V
Відповідь від AxeL-V у темі Відповідь: Перегрев
це вже краще а розкажино як в тебе вони стоять, скільки на вдув скільки на видуві де

Діагноз - меломанія!!!!!!!Интуиция - это способность головы чувствовать задницей. мій фото архів

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • jaruto
  • jaruto аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
10 квіт. 2011 21:25 #64329 від jaruto
Відповідь від jaruto у темі Відповідь: Перегрев
2шт ззаду на видув1 шт на морді-вдув(там де на фоткі оргскло)1шт на вдув дує на вінт(тоесть обдуває вінт в розрез)4шт виходитьбув 5-й но тільки побачив шо він наверно здох(від старого пентіума стояв років куллеру десь 15 )) )

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
10 квіт. 2011 21:39 #64331 від
Відповідь від у темі Re: Перегрев
Вот признайся честно: было бы ещё местно, обязательно бы всунул ещё что-то, правда?)))Твоя изначальная кулеряная конфигурация, насколько я помню:Блок питаня с 80-мм кулером.Видяха сосвоим родным кулером.Проц опять же со своим родным кулером (не целероновским, как ты пытался убедить всех в темке "белого ветра").Для любой нормальной конфинурации этого хватает. Винт стоит у тебяодин во всём системнике, охлаждения для него хватает и без дополнительных кулеров.Но. Комп у тебя стоит в нише. Два кулера сзади это, конечно, здорово, но если вентиляция обеспечивается только одной дыркой в столе - как минимум один из них работает вхолостую.И в любом случае такое количество кулеров это лишняя нагрузка на комп.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • AxeL-V
  • AxeL-V аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
10 квіт. 2011 23:16 #64343 від AxeL-V
Відповідь від AxeL-V у темі Відповідь: Перегрев
плюс , виходить два на вдув , три на видув, в системнику невелике але розрідження, що не є гуд...краще більше вдувати, повітря саме знайде вихід, а дирка в ніші це мало, вийми комп і зрівняй температури :)

Діагноз - меломанія!!!!!!!Интуиция - это способность головы чувствовать задницей. мій фото архів

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
10 квіт. 2011 23:57 #64344 від IIIkinep
Відповідь від IIIkinep у темі Відповідь: Перегрев
а навіщо це треба?в мене вже 2 комп стоїть по стандарту. взяв і навіть кришку не відкриваю 5 років.нічого не гріється. не було ще ні одної програми чи гри щоб не пішла.працює 23 години на добу. буває неділю не виключаю. жодного перегріва.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • AxeL-V
  • AxeL-V аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
11 квіт. 2011 00:12 #64345 від AxeL-V
Відповідь від AxeL-V у темі Відповідь: Перегрев
ні, ну за 5 років вікдрити варто, побачиш багато цікавого під куллерами...ну зараз проци гарячіша, охолодження треба, але можна обійтись без фанатизму

Діагноз - меломанія!!!!!!!Интуиция - это способность головы чувствовать задницей. мій фото архів

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.142 секунд
0
репостів
0
репостів