Домашній телеком підвищив ціни

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
04 бер. 2017 01:10 - 04 бер. 2017 01:10 #111567 від Dj Os

Домашній телеком неприємно здивував на днях. З подивом для себе дізнався, що відтепер за інтернет я плачу на 10 грн дорожче. Сусіди теж в шоці)
Попередження: Спойлер!

Підвищення звичайно мізерне, але як я бачу інші провайдери ціну не піднімали.
Останнє редагування: 04 бер. 2017 01:10 ким Dj Os.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
04 бер. 2017 09:34 #111569 від Anykey
Є (поки що) в конкурента тариф 100 за 100 - сам сиджу і всім раджу. І підтримка в них чесних 24/7. Від домтелекома давно пішов і повертатися не збираюсь.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
05 бер. 2017 09:53 #111573 від IhorMykolaiovych
Неприємно здивував, а головне що ніяк не було повідомленно, хоча постійно на тел. приходить нагадування про поповнення рахунку, а на пошту — про нові акції.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
06 бер. 2017 14:28 #111592 від myron
Спочатку потрібно прочитати договір уважно в випадку коли підвищення ціни на оплату послуг договором не передбачено спокійно звернутися до прокуратури і в суд! Хоча кращого інтернету в нас в місті не получиш оптіка по будинках! за шарашкіні контори мовчу взагалі вінети київстаои і тд!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
06 бер. 2017 17:43 #111593 від Dj Os
Київстари і вінети шарашкіни кантори? А що ж тобі не шарашкіни?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
07 бер. 2017 10:00 #111606 від myron
Я думаю нікому не секрет що всі провайдери нашого міста використовують укртелекомовську оптику як первичне джерело інтернету в нашому місті! А от звідси напрошується висновок для нормального функціонування інтернету по провідних мережах міста потрібно заміну комунікацій яким на даний час років під 50! Але в тих районах де проводилась заміна кабельних мереж укртелекому, DSL працює без зауважень! І швидкість влаштовує і ціна! Київстар використовує застаріле обладнання де підєднання між будинками так би мовити паравозом! звичайні свічі! Коли в одному будинку нема світла лягає вся лінія після нього! Вінети теж не ахті тому що халатність до своєї апаратури та і слава тої контори сумнівна на стовпі вже мабуть місяці 2 відкрита шкатулка і ніхто її не закриє і не в одному місті! Дом телекомом користуюся з моменту заснування контори працює без зауважень навіть тоді коли вимикали по місту світло інтернет був постійно! Стосовно підвищення плати взнав на форумі контора домтелекому не права! Шановний Пан модератор потрібно бути нейтральним в цих форумах а не відстоювати питання Вінету через кумівство з Колесником! Бо Ви там підпрацьовуєте! Поважайте чужу думку! З повагою Віктор Мирончук!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
07 бер. 2017 17:28 #111616 від Dj Os
Після заяви, що всі юзають укртелекомівську оптику, далі читати немає сенсу :-) Тим паче коли кажуть, що Колесник мій кум :-)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
07 бер. 2017 18:28 #111619 від Dentist
Я щось пропустив цей пост. Ану реально з місця, де всі юзають УкрТелекомівську оптику можна подробиці?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
07 бер. 2017 19:04 #111620 від myron
Джерело підводу інтернету в Шепетівку Укртелеком ну не вінет це точно! Чи хтось предоставить інші комерційні мережі між містами? Наприклад Хмельницький- Шепетівка!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
07 бер. 2017 19:11 - 07 бер. 2017 19:12 #111621 від myron
Хотів би я побачити як за містом стовпи закінчуються і риють хлопці нові траси для прокладання інтернету! Інтернет береться як Тесла казав з єфіру світового? Мережі дротові та бездротові будувати можна а де взяти ресурс який забезпечить Всіх Шепетівчан! Хто монополіст? Була б в мене можливість підєднати укртелеком та відмовився від всіх посредніків між ними!
Останнє редагування: 07 бер. 2017 19:12 ким myron.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.162 секунд
0
репостів
0
репостів