Домашній телеком підвищив ціни

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
09 бер. 2017 00:03 #111626 від Dentist
Якщо навіть УкрТелеком чи Утел надає канал Хмельницький-Шепетівка чи Рівне-Шепетівка, чи то Київстар має свій такий канал. Яка різниця між цими трасами? Дають вони пропускну здатність, щоб в абонентів вдома була 100мб/сек і з пінгом 15-20мс, мені яка різниця хто дає цю магістраль в Україну і як вона добирається до Шепетівки. Я відчуваю швидкість вдома, а не десь там на якось там обладнанні.

"А от звідси напрошується висновок для нормального функціонування інтернету по провідних мережах міста потрібно заміну комунікацій яким на даний час років під 50! Але в тих районах де проводилась заміна кабельних мереж укртелекому, DSL працює без зауважень! І швидкість влаштовує і ціна! Київстар використовує застаріле обладнання де підєднання між будинками так би мовити паравозом! звичайні свічі! Коли в одному будинку нема світла лягає вся лінія після нього!"

1. 50 років тому була оптика?)))
2. На дсл може влаштовувати швидкість????? це такий прикол в 2017році? яка там зараз максимальна швидкість за 90грн (на сайті УкрТелекому вказана така ціна) там хочу 20мб/сек буде? www.ukrtelecom.ua/services/customers/internet/about
3. В мене не так часто світло зникає і в сусідніх будинках, щоб інету не було, просто пусті слова. Ламається обладнання 1 дзвінок і майстри швидко його міняють (таке було 1 раз за 5 років, що я сиджу на Київстарі). А ці звичайні свічі мені тримають beta.speedtest.net/result/6114231270
Тому я менш ніж за 100 грн отримую 100мб/сек інтернету.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
09 бер. 2017 00:21 #111627 від Іван
Так більшість кабелів по місту в телекомі ще з 80 х років,тому і проблем багато.
А з приводу розв язок ,посередників, та якості монтажних робіт, то вже дуже пєчально.
Нормальні люди з головою не будуть робити розв язку по місту волокна по СТАРИМ ,ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ЕЛЕКТРООПОРАХ,ЯКІ ТИМ БІЛЬШЕ ЗНАХОДЯТЬСЯ ПІІД НАПРУГОЮ. Тим більше напрошується питання,який тупоголовий керівник дав дозвіл на протягування волокна по цих опорах, так само і встановленння антен на трубах бувших підприємств та котелень по місту - зато з планшетом по місту 4 Г приймати буде, оце круто... А про наслідки діі цих частот ніхто не задумується,бо більшість й не знає , шо то такє.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Vent
  • Vent аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
09 бер. 2017 09:54 #111628 від Vent
Відповідь від Vent у темі Домашній телеком підвищив ціни
а до чого ця розмова, які проблеми в кого з інтернетом крім адсл по старій міді?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
09 бер. 2017 10:10 #111629 від myron
Питання в тому що всі контори які надають інтернет використовують укртелекомовську оптику як первичне джерело інтернету! Але сам укртелеком не може роздати ресурс який йому надають по застарілих комунікаціях! А власні мережі нові не будує! От із за цього в нас з'являється багато провайдерів! В яких різна ціна за надачу цих послуг (посередники)! А в посередників самі розумієте ціни завжди вищі та регулюються незрозуміло чим! Той хто живе неподалік укртелекому використовує його послуги та не замарачується взагалі! Шалені швидкостя потрібні далеко не всім!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Vent
  • Vent аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
09 бер. 2017 10:28 - 09 бер. 2017 10:32 #111630 від Vent
Відповідь від Vent у темі Домашній телеком підвищив ціни

Віктор Мирончук --- пише: Київстар використовує застаріле обладнання де підєднання між будинками так би мовити паравозом! звичайні свічі! З повагою Віктор Мирончук!


Безпідставний брєд про звичайні свічі у КС. Ви з якого села таке придумуєте? Чи можливо то Вам Парфенюк підказала?

P.S. Вашу теорію легко опровергнути, зробивши вдома на свічі свому "кільце" то по теорії повина впасти вся мережа по місту КС ))) спробуйте і запитайте чи в когось пропаде)))

P.P.S. просто в шоці від деяких заяв...........мяко сказано
Останнє редагування: 09 бер. 2017 10:32 ким Vent.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
09 бер. 2017 11:37 #111631 від myron
Якби такого не було я б не писав. Коли мої сусіди при вимиканні світла по Проспекту Миру сидять без нету на київстарі а в мене домтелеком є! А кільце яке Ви описуєте не вийде бо вкожного домашнього роутера свій IP!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
09 бер. 2017 11:37 #111632 від myron
Динамічний

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
09 бер. 2017 11:42 #111633 від myron
Я вважаю що тему потрібно закрити бо ми всі давно відійшли від проблеми яка обговорювалась! Кожен буде відстоювати свою правоту! Кожен вибирає собі таифний план та контору яка надає послуги! Скільки людей стільки думок!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
09 бер. 2017 12:27 #111635 від Dentist
До чого тут статична чи динамічна IP? я сиджу на статичній, як тік в Київстара з'явилась ця можливість, так ви хочете сказати, що в мене стоїть свіч в під'їзді?)
Ви написали повний маразм, а тепер хочете закрити тему, тему можна лишити відкритою, а наші оці розмови перенести в іншу тему.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
09 бер. 2017 13:27 #111636 від myron
P.S. Вашу теорію легко опровергнути, зробивши вдома на свічі свому "кільце" то по теорії повина впасти вся мережа по місту КС ))) спробуйте і запитайте чи в когось пропаде)))

Це дійсно маразм! Вже одна тема була стосовно цього всього закінчилась вона тим, що одного з форумчан забанили ! Питання навіщо? Я всеодно лишусь при своїй думці щоб Ви мені не писали! Кожна жаба хвалить своє болото!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.171 секунд
0
репостів
0
репостів