Відгук про магазин побутової техніки "Оазис"

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
27 січ. 2016 19:20 #104846 від

Шановні жителі Шепетівки, хочу розповісти вам про ситуацію в яку потрапили мої батьки. 29 грудня 2015 року вони в магазині "Оазис" взяли в кредит телевізор samsyng 40EH400 вартістю 9000,00грн. Від ДОДАТКОВОЇ страховки за 1000,00 відмовились. 2 січня 2016р. ми помітили що звук в телевізорі частково пропадає, з цією проблемою батьки звернулись в магазин, і тут ми всі були шоковані відношенням власника. Він на них просто накричав і як говориться (я не я, і хата не моя". По словам власника ми в телевізор вставили флешку голосно записану, яка в результаті розірвала динаміка!!!! В кінечному результаті батьки нічого не добилися ні обміну несправного телевізора, ні його не ремонту, з нього лише випаяли несправного динаміка! Купити нового батьки повинні за свій кошт! По закону, якщо від покупки не пройшло 14 днів , телевізор повинні були поміняти! Шановні! подумайте тепер, чи варто взагалі щось купувати в цьому магазині. Побережіть свої кошти.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
27 січ. 2016 19:40 #104847 від Dj Os
Якщо вони торгують не контрафактом, то вони взагалі не мали самі лізти в телевізор. Торгові точки мають їх відправляти в офіційні сервісі центри, адже гарантія ще не вийшла.
Спробуйте звернутись напряму в гарантійний сервіс Самсунга. На гарантійкі мають бути номера телефонів найближчих.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • olhavs
  • olhavs аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
27 січ. 2016 19:46 #104848 від olhavs
Якщо ти самовільно лізеш справляти техніку, яка на гарантії (в даному випадку магазин), то гарантія, швидше за все, не буде діяти

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
27 січ. 2016 20:24 #104849 від НЕкремлебот

Кетрін Завистівська пише: По закону, якщо від покупки не пройшло 14 днів , телевізор повинні були поміняти!

Не зовсім так, це різні речі. Гарантійний ремонт це одне, а повернення (не заміна) на протязі 14 діб зовсім інше.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
06 бер. 2016 05:06 #105739 від popshura
В Законі написано про повернення товару на протязі 14 діб, при умові його не використання.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.113 секунд
0
репостів
0
репостів