Ресторан "Колиба"

  • Алої3
  • Алої3 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
02 лют. 2016 16:41 #105173 від Алої3
Відповідь від Алої3 у темі Ресторан "Колиба"

Некремлебот пише: З якого це переляку глінтвейн раптом став карпатським напоєм?

Пробував я той шмурдяк - згадалося: "Какая гадость ета ваша залівная риба..."

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
07 лют. 2016 13:04 #105269 від gorobchik
Відповідь від gorobchik у темі Ресторан "Колиба"
Малинівка їхня дуже приторна,інші страви як домашні на смак,в принципі,смачні.Інтер'єр затишний, обслуговування нормальне.З хорошою компанією відпочивати-саме те.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
23 квіт. 2016 14:59 #106243 від
Відповідь від у темі Ресторан "Колиба"
Доброго дня. Скажіть, будь ласка,номер телефону, щоб замовити столик в Колибі?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
06 груд. 2017 21:29 #115730 від
Відповідь від у темі Ресторан "Колиба"
Хочу поділитися своїми враженнями про відвідування вашого ресторану.Кухня - сподобалася.Атмосфера- ні. Наша компанія відмічали 6 грудня.день Збройних Сил України.Знаю наше влада зовсім не поважає людей які їх захищають.але сьогодні і цей день можливо було хоть якось відмітити це свято.Музики немає.Магнітофон токаж не грає.Скажіть як захочеться до вас йти на свято.?????

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
06 трав. 2018 19:20 - 06 трав. 2018 19:24 #117741 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Ресторан "Колиба"

Відгук буде коротким, бо не дуже правильно писати відгук базуючись на попередньому замовленні для банкету. Відповідно важко оцінити швидкість роботи кухні та офіціантів.

Рік тому наш похід був в Колибу не дуже вдалим, замовляли якусь курятину в соусі і вона була дуже не дуже :-) М'ясо сухе та переварене, а соус ні про що. Тому коли запросили на хрестини у цей заклад, то захвату це не викликало.

На щастя побоювання були марні, кухня виправилась і хоча не було нічого шедеврального, але в цілому смачно. Особливо хочу виділити кнедлики з олениною.

Особисто мене розчарувала атмосфера і музика у закладі, таке враження що прийшов десь у придорожне кафе, а не ресторацію української кухні. Хіти рос попси, які лунали того вечора, явно не в касу. Як на мене танцпол в центрі явно лишній і лише заважає тим хто сидить на першому поверсі.

Думаю багато хто відвідував подібні ресторації у Карпатах і чітко розуміє наскільки далека наша Колиба від них.

Коротше за відсутності варіантів в індивідуальному порядку можна посидіти, але особливого бажання повертатись немає. Для банкетів теж згодиться, кухня хороша, з яскравою подачею і презентацією.
Долучення:
Останнє редагування: 06 трав. 2018 19:24 ким Dj Os.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
06 трав. 2018 22:26 #117742 від Sposterigach
Відповідь від Sposterigach у темі Ресторан "Колиба"
Ця гидотлива російськомовна попсня з усіх шпарин уже дістала. Не знав, що і там вже вона.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
07 трав. 2018 10:23 #117749 від
Відповідь від у темі Ресторан "Колиба"
I мене розчарувала атмосфера, якість та швидкість роботи кухні. Особливо, обслуга офіціантів - не привітні і дуже повільні.
Ресторан не відповідає достатньому рівню

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.174 секунд
0
репостів
0
репостів