Байдужість лікарів! Силіцея

  • milka
  • milka аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
24 лют. 2017 16:11 #111460 від milka
Відповідь від milka у темі Байдужість лікарів! Силіцея

Анонімність пише: Шановні! Я воджу своїх дітей в Сіліцею від початку її існування. Все супер. Ніякої байдужості та хамства я тут не побачила, тому прикро читати такі слова. Лікарі чудові і висококваліфіковані. РЕНКАС ГАННА ВОЛОДИМИРІВНА - ЛІКАР З ВЕЛИКОЇ БУКВИ, ЧУДОВА , ЧУЙНА ЛЮДИНА. Мамочки, які водять своїх дітей мене зрозуміють і підтримають. ДЯКУЄМО ВАМ, ГАННО ВОЛОДИМИРІВНО!!!! НИЗЬКИЙ УКЛІН!!!

А Ви не думали, що якби там хороші лікарі, то і водити дітей від самого її заснування не потрібно було б? Давно вилікували б.

Оберіть собі роботу до душі, і вам не доведется працювати жодного дня у житті. Мрією теж треба керувати, а то її, як корабель без керма,...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
27 лют. 2017 10:52 #111494 від myron
Відповідь від myron у темі Байдужість лікарів! Силіцея
Не один приватний центр лікапня не буде турбуватись про ваше здоров'я тобто є гроші лікуєм нема вмирай! Навіть коли Ви підете в звичайну лікарню всеодно заплатите менше чим в цих псевдолічебніцах! Тим паче Селіцея! Сам не хожу, дітей не вожу і боже збав попадати до Понятовської вона в свій час мене лікувала! Що в Хмельницькому лікували!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.086 секунд
0
репостів
0
репостів