Байдужість лікарів! Силіцея

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
08 груд. 2015 23:41 #103921 від
Відповідь від у темі Байдужість лікарів! Силіцея
Ахахах, Ви мабуть біологією в школі не займались, не кажучи вже про якісь базові знання. Таку "єрєсь" придумати, що кролик може підхватити вірус у людини.. Та, і на всяк випадок, чи багато Ви бачили людей у світі, котрі вигулюють декоративних кролів?) Та хоча б у Шепетівці? [/quote] :blink: :woohoo:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
09 груд. 2015 09:34 #103922 від
Відповідь від у темі Байдужість лікарів! Силіцея
Юра, а ти чай приносив?????????????? Гомеопатія - це ціла наука, а ти хто такий, щоб назвати це х...ю?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
09 груд. 2015 09:37 #103923 від
Відповідь від у темі Байдужість лікарів! Силіцея
У кролика збалансоване харчування, регулярні прогулянки і чисте приміщення.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • max
  • max аватар Автор теми
  • Новачок
  • Новачок
Більше
09 груд. 2015 09:41 #103924 від max
Відповідь від max у темі Байдужість лікарів! Силіцея
Я висловив свою думку і те, що трапилося в моєму випадку. А дивлячись, що пишуть то зрозуміло що це не поодинокі випадки!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
09 груд. 2015 09:49 #103925 від
Відповідь від у темі Байдужість лікарів! Силіцея
Шановні! Я воджу своїх дітей в Сіліцею від початку її існування. Все супер. Ніякої байдужості та хамства я тут не побачила, тому прикро читати такі слова. Лікарі чудові і висококваліфіковані. РЕНКАС ГАННА ВОЛОДИМИРІВНА - ЛІКАР З ВЕЛИКОЇ БУКВИ, ЧУДОВА , ЧУЙНА ЛЮДИНА. Мамочки, які водять своїх дітей мене зрозуміють і підтримають. ДЯКУЄМО ВАМ, ГАННО ВОЛОДИМИРІВНО!!!! НИЗЬКИЙ УКЛІН!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
09 груд. 2015 11:58 #103928 від
Відповідь від у темі Байдужість лікарів! Силіцея
Написала на форум у захист Сіліцеї, але чомусь на надрукували. Невже це заангажованість модернатора?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
09 груд. 2015 12:45 - 09 груд. 2015 12:46 #103929 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Байдужість лікарів! Силіцея
Модератори не сидять на форумі цілодобово. Авторизуйтесь на форумі, тоді ваші дописи публікуватимуться без премодерації.
Останнє редагування: 09 груд. 2015 12:46 ким Dj Os.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Алої3
  • Алої3 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
09 груд. 2015 16:27 #103935 від Алої3
Відповідь від Алої3 у темі Байдужість лікарів! Силіцея

Анонімність пише: Шановні! Я воджу своїх дітей в Сіліцею від початку її існування. Все супер. Ніякої байдужості та хамства я тут не побачила, тому прикро читати такі слова. Лікарі чудові і висококваліфіковані. РЕНКАС ГАННА ВОЛОДИМИРІВНА - ЛІКАР З ВЕЛИКОЇ БУКВИ, ЧУДОВА , ЧУЙНА ЛЮДИНА. Мамочки, які водять своїх дітей мене зрозуміють і підтримають. ДЯКУЄМО ВАМ, ГАННО ВОЛОДИМИРІВНО!!!! НИЗЬКИЙ УКЛІН!!!


Ренкас? Нерусская чтоли?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
09 груд. 2015 20:57 #103942 від
Відповідь від у темі Байдужість лікарів! Силіцея
Шановні друзі,недруги,лопаючі від заздрощів, нерооби, всі, хто зробив гарний піар! Дякую за увагу до моєї персони, але, як не дивно, багатьох впізнала, незважаючи на псевдо, маски та інше. Юра, а в побуті Владислав,який закинув цю тему, хоче перевірити когось на професійну придатність, нагодувавши дитину-алергіка горіхами і викликавши у дитини алергічне реакцію, яка супроводжувалась набряком обличчя та спазмом в бронхах, людина, яка з великою напругою може скласти в купу речення при цьому, як зазначив один дописувач, школу не закінчив, може винуватити всіх і вся. Бажаю всім здоров`я ,фінансових успіхів,які дозволять Вам лікуватися де Ви собі бажаєте, вітаю з наступаючими святами і прошу, стало дуже багато хворих, завдяки Вашій рекламі, не справляємося, можете свій пил трохи пригасити, бо приходиться продовжувати робочий день. З повагою лікар І.П.Понятовська.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
09 груд. 2015 21:58 #103947 від
Відповідь від у темі Байдужість лікарів! Силіцея
Я думаю що це відео буде доречно до цієї теми. Дякую тим хто це закинув. shepetivka.com.ua/videohalereia/djos/vid...kiri-shepetivka.html

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.170 секунд
0
репостів
0
репостів