Байдужість лікарів! Силіцея

  • max
  • max аватар Автор теми
  • Новачок
  • Новачок
Більше
09 груд. 2015 22:26 - 09 груд. 2015 23:16 #103949 від max
Відповідь від max у темі Байдужість лікарів! Силіцея
Які горіхи? Це у Вас горіхи! У дитини бронхит,а не алергія! Але й чому дивуватися, що звичка мабуть ставити діагнози не правильнo. Можливо мій каліграфрічний почерк не ідеальний, але це все дріб'язок, порівнюючи з дитячими життями.
Останнє редагування: 09 груд. 2015 23:16 ким max.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
10 груд. 2015 09:17 #103954 від НАТАЛІ2015
Модератори, приношу свої вибачення.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
10 груд. 2015 09:37 #103955 від НАТАЛІ2015
Ірина Петрівна лікар нової формації, гомеопат, одна з небагатьох, хто намагається лікувати дітей не "убиваючи" їх імунітет. Якщо, Юра, Вам подобається годувати свою дитину "сіропчиками", то хоча б прочитайте їх назву, а не хайте лікаря. А якщо дитина алергик, то,можливо, "сиропчики" і спровокували набряк. ПОНЯТОВСЬКА ЧУДОВИЙ ЛІКАР, думаю, мене підтримають, як пацієнти, так і лікарі. Бажаю усім здоров'я.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
10 груд. 2015 11:59 #103958 від Ineta
Відповідь від Ineta у темі Байдужість лікарів! Силіцея
Всім привіт! Хочеться поділитися своєю думкою про медичний центр "Силіцея". Я не проживаю в Шепетівці, але я і мої рідні, друзі відвідували не одноразово цей заклад. Так , ціни там не низькі . Але відношення лікарів чудове. Особлово хочеться сказати велике дякую, прекрасному і чудовому лікарю - терепевту - Гой Олесі Дмитрівні. Це лікар від Бога, хоча ще дуже молода. Але дуже добре знає свою роботу. Вислухає, порадить і допоможе. Ось таких лікарів потрібно: цінити і поважати. З такими лякарями, є майбутнє у нашій державі. Я не знаю, як відносяться інші працівники, даного закладу, до своїх пацієнтів. І що вони вміють і знають. Тому що була тільки в терепевта, були проблеми з тиском. Але точно можу гарантувати, цього чудового лікаря!!!(Вона мені дуже допомогла. І не тільи мені). Дай Вам Бог здоров"я - Олеся Дмитрівна!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Алої3
  • Алої3 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
10 груд. 2015 16:37 - 10 груд. 2015 16:42 #103964 від Алої3
Відповідь від Алої3 у темі Байдужість лікарів! Силіцея

Сіліцея пише: Шановні друзі,недруги,лопаючі від заздрощів, нерооби, всі, хто зробив гарний піар! Дякую за увагу до моєї персони, але, як не дивно, багатьох впізнала, незважаючи на псевдо, маски та інше. Юра, а в побуті Владислав,який закинув цю тему, хоче перевірити когось на професійну придатність, нагодувавши дитину-алергіка горіхами і викликавши у дитини алергічне реакцію, яка супроводжувалась набряком обличчя та спазмом в бронхах, людина, яка з великою напругою може скласти в купу речення при цьому, як зазначив один дописувач, школу не закінчив, може винуватити всіх і вся. Бажаю всім здоров`я ,фінансових успіхів,які дозволять Вам лікуватися де Ви собі бажаєте, вітаю з наступаючими святами і прошу, стало дуже багато хворих, завдяки Вашій рекламі, не справляємося, можете свій пил трохи пригасити, бо приходиться продовжувати робочий день. З повагою лікар І.П.Понятовська.

Побажання здоров'я з уст лікаря звучить як прокляття, тим більше, що воно доповнюється побажанням "фінансових успіхів, які... дозволять лікуватися". Отже, нам бажають: 1) здоров'я і 2) лікуватися (тобто фінансових успіхів не нам, а собі). Тепер зрозуміло, чому лікарів називають "врачами" (брехунами)...))))).

"Хворійте на здоров'я, панове!"
Останнє редагування: 10 груд. 2015 16:42 ким Алої3.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
12 груд. 2015 17:57 #104009 від Marinamr
Відповідь від Marinamr у темі Байдужість лікарів! Силіцея
Подобається Сіліцея. Чистенько, охайно, прилади не "древні":) вже декілька разів зі своїми проблемами зверталась до Олесі Дмитрівни ( Гой, здається). Хороший кваліфікований спеціаліст. Завжди дуже толерантна та уважна.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
14 лют. 2017 14:38 #111304 від
Відповідь від у темі Байдужість лікарів! Силіцея
Я багато чула скарг на ці шаріки- таблетки. Але скажу, що вони шкоди не завдають. Потрібно лікувати по рецепту, давати вчасно як приписав лікар. В нас люди звикли ,щоб результат лікування був за день і швидко. А це результат буде пізніше але буде і назад не повернеться хвороба. Ті препарати , що дають швидкий результат не забувайте що і шкодить так швидко, як і лікує.
Нашим людям не вгодиш. Чи платна, чи безкоштовна лікарня. Усюди знайдуться погані лікарі, чи обслуговування.
Одне за "Сіліцею" скажу,що хай зроблять наступні прийоми( після першого) хоч би на половину дешевше. Не кожен може заплатити за два, три прийоми до лікаря по 170 грн.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 лют. 2017 00:23 #111307 від myron
Відповідь від myron у темі Байдужість лікарів! Силіцея
Що Ви хочете як пересікши поріг цього закладу на Вас дивляться як на гаманець з грошима! Тому що як Вони вам не допоможуть підете в міську чи залізничну лікарню! А з відти напрвлять назад в Силіцею! Тобто рублі заплатите по любому! В мене в знайомих поставив діагноз цей заклад ОНКО, для жінки по жіночій темі! Ну і неправильний діагноз ця жінка вже на даний час мати двох дітей! І здорова і Слава Богу! Стороною обходьте цю лечебніцу!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
17 лют. 2017 00:20 #111342 від Іван
Відповідь від Іван у темі Байдужість лікарів! Силіцея
В тій силіцеі і підпрацьовує більшість лікарів з наших лікарень.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
20 лют. 2017 08:23 #111405 від myron
Відповідь від myron у темі Байдужість лікарів! Силіцея
В тому й справа, що отримують зарплату в лікарні та отримують зарплату в "Cилітрі" і напевне в приватній установі набагато вищу! Хоча робота однакова! Я теж хотів отримувати дві зарплати за одну і ту саму роботу але! Куди дивиться головний лікар лікарні!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.205 секунд
0
репостів
0
репостів