Пожежна безпека

Більше
18 лист. 2015 11:20 #103345 від 259051213422@odnoklassniki.com

Звичайно, правильно писати «протипожежна», але у нашому випадку правопис якраз таки ні до чого.
Мабуть, доми багатьох шепетівчан (у приватному секторі), уперше за десятки років відвідали із обов’язковою «щорічною» перевіркою працівники нашої славної «газкантори» («Шепетівкагаз», здається, по-православному). Ніхто не сперечається – це вкрай важливо, аби димоходи та вентиляційні ходи були завжди у справному стані. Це дійсно необхідно перевіряти щороку.
Але самі розумієте, фішка наших перевірочок у тому, що самої то перевірки по-факту ніхто не проводить. Натомість, до вас приходять 3 дядька, які відразу починають вас лякати «участковим» і відрізанням газу ледь не по саму ГРП, з вимогою «справочку» зробити. Нагадали мені епічний дует з «Бриллантовая рука» - «а если не будуть брать – отключим газ». Ну прям один в один. При цьому, прямо вказується де її, цю справочку, можна зробити швидко і «дешевше».
Мої намагання добитись якихось пояснень від їхнього керівника нічого не принесли. Тобто, я намагаюсь вияснити – «Ваші люди кажуть давай 30 грн. і ми пішли. Вам треба димоход, чи справку?» - «хай у вас хоч взагалі димоходу не буде, аби справка була» - була приблизна відповідь. Діма там якийсь, здається, цією бригадою командує.
Я перебрався вище – до керівника цієї багадєльні, Турінського В.В., якого не виявилось на місці, в результаті чого я втрапив до головного інженера (Пасічник, кажись). Який повторив приблизно те ж, що і його підлеглий. Надіюсь, все ж колись поспілкуюсь з самим Володимиром Володимировичом, бо його підлеглі, почувши його ж таки прізвище, якось дивно при цьому усі заусміхались і дивились на мене як на хворого.
Я спеціально прослідкував за цим, вибачте, під…ми по всій вулиці – ніде, ні у кого вони нічого фізично не перевіряли. Всім лиш говорилось про «справочку». І потягнулася вервечка бабусь по завітні папірці. От зараз пишу – а вони ще йдуть повз мої вікна.
Звичайно, «щорічна» перевірка, яку вирішили провести вперше з того часу як у нас газ взагалі на вулиці зявився (уже років 30) – дещо радує. Може дійсно взялись за сумлінне виконання своїх обов’язків. Ну там – Європа, все таке… Але оця «справочка» - відразу вивернула всю підкладку.
Тому не дивуйтесь дійсно «гарячим» (чи точніше «горящим») новинам тут на сайті. Після таких «перевірочок» їх стане тільки більше.
Долучення:
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
18 лист. 2015 13:00 #103350 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Пожежна безпека
Михайло, все правильно робиш, не слід мовчат, а говорити. А ще правильніше говорити точно і зрозуміло, як ти більш-менш це зробив

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
18 лист. 2015 15:19 #103357 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Пожежна безпека
А ще краще коли з цими держимордами говорити і знімати на мобільний телефон хоча би. Але тим не менш дякую Михайлу за небайдужість. Можливо ти хоч прізвища запам'ятав цих перевіряючих?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
18 лист. 2015 16:06 - 19 лист. 2015 07:00 #103358 від Nikolai-I-Nastya-Slobodenuk-vkontakte
)))
Останнє редагування: 19 лист. 2015 07:00 ким Nikolai-I-Nastya-Slobodenuk-vkontakte.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • vasyok
  • vasyok аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
18 лист. 2015 16:22 #103362 від vasyok
Відповідь від vasyok у темі Пожежна безпека
Десь на початку весни через місяць після того як я почистив вентиляцію на кухні від кусків цегли(проживаю в приватному будинку і чистив перший раз за 15 років), прийшов з газконтори чемний мужчина, запитав за довідку, мама сказала немає, підніс руку до вентиляції, яка сіфонила добряче, сказав, що все нормально тільки довідку бажано взяти, ото і все.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
18 лист. 2015 16:23 #103363 від
Відповідь від у темі Пожежна безпека

Dentist пише: Михайло, все правильно робиш, не слід мовчат, а говорити. А ще правильніше говорити точно і зрозуміло, як ти більш-менш це зробив

краще він би промовчав :sick:
читай zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0674-15/page
і наберайся розуму замість того щоб нести всяку пургу на форумах

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
18 лист. 2015 17:10 #103371 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Пожежна безпека
Ну тут очевидно питання не так Закону як саме інспекторів, які замість добросовісного виконання своїх обов'язків, просто здирають гроші з людей.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
18 лист. 2015 19:43 - 19 лист. 2015 07:01 #103377 від Nikolai-I-Nastya-Slobodenuk-vkontakte

Островський О.В. пише: Ну тут очевидно питання не так Закону як саме інспекторів, які замість добросовісного виконання своїх обов'язків, просто здирають гроші з людей.

)))
Останнє редагування: 19 лист. 2015 07:01 ким Nikolai-I-Nastya-Slobodenuk-vkontakte.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
18 лист. 2015 21:02 #103378 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Пожежна безпека

Хто здерає гроші))

Якісь ви дивні, вам же автор чітко вказав хто і скільки дере.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
18 лист. 2015 21:26 #103381 від 259051213422@odnoklassniki.com
Відповідь від 259051213422@odnoklassniki.com у темі Пожежна безпека

Островський О.В. пише: Якісь ви дивні

А це вже у газкантори бомбануло :lol: Доречі - дінозавр ше той. Совком смердить так, що аж з під Красносілки чути :lol: А скільки ше в нас такого - з "еуропейськими" запросами (цінами) і абсолютно радянським відношенням до обовязків. Тіки голову встроми - радий не будеш.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.177 секунд
0
репостів
0
репостів