Аллея Слави в нашому місті.

×

Опитування: Чи потрібна алея слави в Шепетівці? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Так
7 100%
Ні
Голоси відсутні 0%
Не знаю
Голоси відсутні 0%
Загальна кількість голосів: 7 ( Lego, zlyj vuyko, Anykey, KrOt, НЕкремлебот ) Детальніше
Лише зареєстровані користувачі можеть приймати участь в опитуванні
  • praporschik
  • praporschik аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
17 бер. 2015 20:40 - 17 бер. 2015 21:27 #96727 від praporschik
На фоні останніх подій в нашому місті(за неповний місяць поховали двох бійців АТО) один з яких мій товариш,Валік Драчук,та роздумів як можна вшанувати всіх наших Героїв котрі вже загинули,і можливо(бережи їх Бог) ще загинуть.Прийшла така думка:створити Аллею Слави в нашому місті.І викарбувати імена.Щоб люди бачили,читали імена і пам"ятали.Також можна буде додати імена живих(по закінченні АТО) та волонтерів які допомагають в цей важкий час.Місцем для Аллеї бачу перед Будинком культури(де колись ленін стояв) і вздовж газонів.А на місці леніна встановити монумент Бійцям АТО,звичайно по завершенні того АТО(читати та розуміти -війни-).Чому саме там?Тому що там культурний центр нашого міста. Ваші думки з цього приводу.Хто за,хто проти.Відповіді обгрунтовуйте.Я вважаю-Захисників Батьківщини потрібно пам"ятати в віках.Як загинувших так і живих.От якось так.
Можливо потрібно навіть опитування створити.Адмін чи модератор нехай це зроблять.
Останнє редагування: 17 бер. 2015 21:27 ким Dj Os.
Ці користувачі подякували: Dj Os, Anykey

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
17 бер. 2015 21:28 #96728 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Аллея Слави в нашому місті.
Непогана ідея як на мене. Єдине, що треба знайти джерела фінансування, а в теперішній час це важко. Може варто займатися такими справами вже по закінченню війни?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
17 бер. 2015 21:30 #96729 від
Відповідь від у темі Аллея Слави в нашому місті.
Сама по себе идея неплохая, во-первых, во-вторых ты сам по поводу добавления имен на ту доску понял? никто к именам погибших бойцов, не добавляет имена живых. какие "должности" у них не были бы лучше отдельно уже другую доску сделать

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • praporschik
  • praporschik аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
17 бер. 2015 21:46 #96731 від praporschik
Відповідь від praporschik у темі Аллея Слави в нашому місті.
Для початку потрібно знати думку людей на рахунок цього.Чекати закінчення війни?А хто може сказати як вона надовго?Ніхто.А створення Аллеї допоможе в людях пробудити дух згуртованості та патріотизму (чого нам трохи не вистачає,будемо чесними.)На рахунок фінансування я думаю це також можна вирішити.Щось виділити з бюджету.І добровільні пожертви також дадуть свій результат.Пояснити людям на які цілі-і байдужих буде небагато(а можливо і зовсім не буде).

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • praporschik
  • praporschik аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
17 бер. 2015 21:53 #96732 від praporschik
Відповідь від praporschik у темі Аллея Слави в нашому місті.
А навіщо добавляти до загинувших?Загинувшим ставити окрему табличку кожному.Великої та грандіозної не потрібно.А живим,як я вже писав,поставити по закінченню війни окремо.Щоб люди знали своїх героїв по іменах.На те вона і Аллея а не монумент(по типу Вічного Вогню).

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
17 бер. 2015 22:05 #96733 від
Відповідь від у темі Аллея Слави в нашому місті.
може ідея і реальна, але хто допоможе сім'ям загиблих? хіба шо держава орден дасть, а на що матері дітей будуть годувати і як виховувати? про це у першу чергу потрібно думати, а не про пам'ятники. це моя точка зору.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
17 бер. 2015 22:37 #96734 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Аллея Слави в нашому місті.

створення Аллеї допоможе в людях пробудити дух згуртованості та патріотизму (чого нам трохи не вистачає,будемо чесними.)

Те що у нас у більшості ніби немає війни це факт, але навряд чи алея допоможе їм це зрозуміти.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
17 бер. 2015 23:58 #96738 від НЕкремлебот

Анонімність пише: може ідея і реальна, але хто допоможе сім'ям загиблих? хіба шо держава орден дасть, а на що матері дітей будуть годувати і як виховувати? про це у першу чергу потрібно думати, а не про пам'ятники. це моя точка зору.

А Ви це питання вивчали чи це відповідь в стилі "у нас все погано"?.
В країні існує підтримка сімей загиблих. Наскільки мені відомо матеріална допомога сягає 10 000 гривень, але вона буде виплачуватись поетапно, на кшалт допомоги при народженні дитини. Також вже узаконені державні льготи і все таке інше. Наприклад, син Валентина Драчука (ще раз нагадаю, випускник) має право в будь-який виш поступити без черги та конкурсу на державне замовлення (звісно, якщо складе ЗНО), що, погодьтесь, досить вагомо для нинішнього часу.

Ідея дійсно непогана, тільки я запропонував би аллею від білого дому до райкому... Там де раніш висіли портрети "молодої гвардії". Чому? Тому що воно більше буде на очах і відкладатись в пам'яті. Люди просто гуляють зараз мало, а от місце це таке... з одної сторони не проминеш, з другої - яке не яке, а знакове.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • praporschik
  • praporschik аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
19 бер. 2015 11:38 #96774 від praporschik
Відповідь від praporschik у темі Аллея Слави в нашому місті.
Бачу що дуже "туго" йде обговорення та пропозиції.Ця тема не просто створилась щоб побалакати.Мій задум такий:обговорили поки тут всі за та проти.Далі якщо є багато небайдужих створити ініціативну групу,звернутись до людей через місцеву пресу,далі до місцевої влади і потихеньку-потихеньку розкручувати цей проект.Такі речі не робляться швидко за день-місяць,два.Але вважаю що це потрібно нашому місту.Та й не тільки нашому,а всій країні потрібно.Відкинути "мояхатаскраю" і творити щось разом.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
19 бер. 2015 11:56 #96775 від НЕкремлебот
Чекати кінця війни не варто. По-перше, (прозаїчна причина) хто його знає, які тоді будуть проблеми у міста, можливо все це не буде мати значення. По-друге (поетична причина),

в людях пробудити дух згуртованості та патріотизму (чого нам трохи не вистачає,будемо чесними.)

треба зараз, а не коли-небудь потім.
Ці користувачі подякували: Dj Os, praporschik

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.167 секунд
0
репостів
0
репостів