Кав'ярня "Челентано". Відгук

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
15 січ. 2015 21:49 #95535 від Dj Os
На днях відвідав нову кав'ярню, що знаходиться по вулиці Героїв Небесної Сотні і має назву Челентано. Хоча, точніше, вона не така вже й нова, відкрилась кілька місяців тому. Але у мене лише зараз вийшло її відвідати.

Перше, що відразу не сподобалось, то це запах в приміщенні. Коли заходиш до кав'ярні, то розраховуєш почути аромат кави, в Челентано ж пахне новими меблями, точніше меблевим клеєм.

Інтер'єр нічим особливим не відрізняється, але разом з тим і не дратує. Єдине, що не вистачає якогось затишку, в маленькому залі все одно віє холодом.

Також дивна ситуація з водою в туалеті, щоб помити руки треба просити щоб включили десь там воду. Не знаю чи це завжди так, але у нашому випадку була така історія.

Щодо безпровідного інтернету, то він якби є, але разом з тим немає. Працює він раз через раз, коли ми були, то він не працював. Для мене це малозначний фактор, бо в телефоні маю 3G, але для інших відвідувачів це буде чималий мінус.

Ну і перейдемо до головного - кави. Замовив я капучіно і було воно не погане, але тим не менш чітко відчувалось, що на каві економлять. Можу припустити, що використовують там мікс арабіки та робусти, це звичайно здешевлює вартість, але смак від того набагато гірший. На місці власників я би ліпше зробив декілька видів капучіно: із 100% арабіки,з міксу, 100% робусти. Таким чином відвідувач сам буде вирішувати, що йому брати і чи варто переплачувати.

Ціни в закладі доволі демократичні, але з кавою я би щось вирішував.

В цілому, заклад знаходиться на рівні з Ватрою та Маминим хлібом. Він нічим не поступається і той хто захоче його відвідати не буде розчарований. Але особисто мені у Ватрі якось приємніше проводити час за рахунок більш комфортного інтер'єру. І мабуть не лише мені, бо ми ось були в закладі у суботній вечір, а окрім нас ніхто і не заходив.

Сподіваюсь мої зауваження власники закладу візьмуть на озброєннся і зроблять достойну альтернативу і так недосконалим кав'ярням міста.
Ці користувачі подякували: Sposterigach

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
15 січ. 2015 22:09 #95536 від
Відповідь від у темі Кав'ярня "Челентано". Відгук
ти мудак, ти спочатку спробуй справжню каву а тоді воняй, мудило!!!!!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Юлій
  • Юлій аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
15 січ. 2015 22:14 #95537 від Юлій
Відповідь від Юлій у темі Кав'ярня "Челентано". Відгук
Перший раз про такий заклад чую)! Де він є такий)?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
15 січ. 2015 23:05 #95538 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Кав'ярня "Челентано". Відгук

Katastro пише: ти мудак, ти спочатку спробуй справжню каву а тоді воняй, мудило!!!!!!!

:lol: :lol: :lol: Я вже передбачаю змістовну та цікаву дискусію

Перший раз про такий заклад чую)! Де він є такий)?

Шукай на карті shepetivka.com.ua/karta-mista.html 55 будинок. Кав'ярня знаходиться ближче до вулиці Дзявульского.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
17 січ. 2015 08:53 #95553 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Кав'ярня "Челентано". Відгук
холівардетектед

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
17 січ. 2015 14:47 #95556 від YuliaTristania
Знаходиться приблизно навпроти Економа, в тих будинках)
Ці користувачі подякували: LaCKy

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LaCKy
  • LaCKy аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
17 січ. 2015 15:23 #95557 від LaCKy
Відповідь від LaCKy у темі Кав'ярня "Челентано". Відгук

Katastro пише: ти мудак, ти спочатку спробуй справжню каву а тоді воняй, мудило!!!!!!!

Я сподіваюся, це написав якийсь палкий прихильник цього закладу, але аж ніяк не власник! Такі коментарі лише відлякують клієнтів та одразу ж пропадає бажання туди йти!!
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
19 січ. 2015 14:08 - 19 січ. 2015 14:12 #95569 від Sposterigach
Дійсно, більшість власників шепетівських кавових точок відверто економлять на якості кави, тобто поступають як жлоби. Скажу так: жоден із шепетівських закладів, за моїми спостереженнями, не готує нормальної кави. Хіба що - пацанчик у контейнері при вході на базар (це як зліва від ТК "урожай" заходити, тобто там, де колись кіоск "Спортлото" стояв).
От чому в Львові чи Києві ДЕ НЕ ДЕ, але за 6 грн наливають каву, в якій "стоїть" ложечка, кладуть стаканчика на серветку, а збоку ще й цукерку викладають?
Ніколи не забуду, як у Львові біля залізничного вокзалу зайшов у галімий кабак, де бухали якісь морди, а там мені до чашки каламутного пійла під назвою кава виклали хорошого шоколадного цукерка.
А в Києві біля виходу з метро Палац Спорту є гендель у вигляді приміщення 2 на 2 метри, в якому, попри такі розміри, за 7 грн. тітка-єврейка таку каву готує, що хочеться туди спеціально їздити - якісну і запашну.
Останнє редагування: 19 січ. 2015 14:12 ким Sposterigach.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
19 січ. 2015 15:52 #95570 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Кав'ярня "Челентано". Відгук
Як тільки відкрились то непогану каву робили в маминому хлібі, але останній раз коли я заходив, то зрозумів, що вони опустились до того ж рівня що і інші.
У пацанчика того дійсно непогана кава, але я каву люблю смакувати сидячи, а не стоячи біля брудного базару.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
19 січ. 2015 17:14 #95572 від Sposterigach
Та знаєм-знаєм твої естетські замашки)
(Бо якщо "Мамин хліб" для тебе дешевий - значить ти естет).
Рекомендація: заведи собі каво-термоса і ходи з ним.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.175 секунд
0
репостів
0
репостів