АЛЛО - Лохотрон або "лох не мамонт - лох не вымрет"

  • Symbioz
  • Symbioz аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
01 груд. 2014 22:34 #94843 від Symbioz
За останній місяць вже вдруге зустрічаюсь з ситуацією, коли простим людям впарюють х-рню в магазині "АЛЛО".
1-ий випадок - телефонує знайомий з Ізяслава - хочу придбати в Шепетівці смартфон, де це можна зробити? Кажу - звернись в "один з магазинів" (про АЛЛО і РІНГО мовчу). - Добре, дякую. Телефоную через два дні - "Ну що, купив?" - "Купив" - "Де?" - "В АЛЛО" - "На скільки розвели на додаткові послуги?" - "Бля, на 300 грн. Більше не було." - "Що впарили?" - "Додатокві програми". Щиро відповідаю, що співбесідник "Лох". Так як він хороший мій знайомий - він мені щиро вірить і сам це розуміє, проте на момент покупки, йому навіть казали, що не продадуть смартфон, якщо він не замовить встановлення додаткових програм на смарт - бачуть, що людина хоче придбати телефон і на цьому грають... Наразі телефон почав видавати помилку процесу щось а-ля "com.android..." - телефоном не можливо користуватись. Мало того при купівлі йому замість рідної зарядки поклали (сподіваюсь що випадково) зарядку іншого виробника (провсто одночасно було декілька покупців - напевно дівчата при тестуванні переплутали зарадки), звернувся в іншому місті до сервіс центру - сказали - приносьте повний комплоект з рідною зарядкою - наші продавчині з алло, кажуть це ваша проблема - ось така перша х-ня з цим магазином.

2-ий випадок - налаштовую інет в абонента, встановив роутер, налаштував вафлю на ноуті, бачу коробку від смарта - кажу - давайте налаштую смартфон (все одно на халяву, тим паче абонент "бідовий", все купує на останні кошти), включаю смарт і перше питання після побаченого - "ви смартфон в АЛЛО купувіали?" - "так, в АЛЛО". Бля, куча непотрібних програм, якими він взагалі не буде користуватись і ПОСТІЙНА ПОМИЛКА процесу "com.android..." (через кожні 3-4 секунди). Питаю "Скільки здерли?" - (я спочатку не повірив) "900 ГРИВЕНЬ (при вартості телефону 1800)"!!!. Бля, та цеж пістець, майдан потрібно робити під АЛЛО, а не під ВР і КМ. В цей час дерти з людей, які на цьому не розуміються, такі гроші - це за я**я потрібно підвішувати. 900 грн. за плівочку на екран, силіконовий чохольчик і кучку непотрібних абоненту програм для андроіда, який почав тормозити і видавати помилки процесів. Бляха муха, навіть людину не зареєстрували на плеймаркеті... ППЦ...

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.
Ці користувачі подякували: Dj Os, LuK, Dentist, Anykey

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
01 груд. 2014 23:36 #94847 від Dj Os
Не від тебе першого чую подібні історії, але шо тут зробиш, якщо люди самі ж туди йдуть?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • vasyok
  • vasyok аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
02 груд. 2014 10:14 #94853 від vasyok
Купував собі і дружині смартфон десь два роки тому. Запропонували поставити додатки - твердо відмовився, запропонували плівку - взяв тільки на телефон дружини, далі питання - може наклеїти, я погодився, а коли подивився дома на чек о....л, за наклейку плівки ті скоти здерли 40 грн. Так як було два телефони і плівка тай розрахунок був по карті - точну сумму не порахував відразу. Тільки завдячуючи вмовлянням дружини перед її днем народження я не пішов і не поставив на місце тих .....(матів не зхочу писати). Якщо ці працівники читають цей пост то це для них - "Будьте людьми".

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
02 груд. 2014 10:53 #94856 від
Такий самий розвод FoxTrot проводить з екстрасервісом)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dred
  • Dred аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
03 груд. 2014 02:06 #94865 від Dred
не поняв, а де мій пост про фокстрот???

Я гуру, я учітєль! Несіть мені усі по три рубля і мудрості я дам вам до**я........

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
03 груд. 2014 08:51 #94866 від pan_volodymyr

Dred пише: не поняв, а де мій пост про фокстрот???

Там де і був shepetivka.com.ua/forums/knyha-vidhukiv-...-fokstrot.html#94857 :P

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dred
  • Dred аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
04 груд. 2014 00:23 #94871 від Dred
аааа. то його перенесли)) я то думав шо видалили

Я гуру, я учітєль! Несіть мені усі по три рубля і мудрості я дам вам до**я........

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
05 груд. 2014 11:01 #94886 від
Люблять там додаткові послуги впарити. Такого агресивного маркетингу я ще не бачив.
"- Ви збираєтесь підключати телефон до комп'ютера? Без встановленного програмного забезпечення ваш телефон залізуть страшні віруси як тільки ви підключите його до комп'ютера і вас позбавлять гарантії".
Так що рекомендую своїм знайомим відмовлятися від їх додаткових послуг із формулювання "Мені потрібен лише телефон ". :dry:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
06 груд. 2014 01:40 #94896 від Dj Os
Я бачу чим далі, тим більше жесті. Сьогодні знайома продавщиця в продуктовому магазині жалілась мені на планшет, який перестав працювати і який не хочуть приймати на гарантію. Я для цікавості запитав де вона його купувала, вгадайте що відповіла:-)
Як виявилось окрім того що не хочуть приймати планшет, то його так само впарили зі встановленням програм на 400 грн чи шось близько того. Також непоодинокі випадки, коли акційні товари продаються лише при умові купівлі додаткових послуг.
Те шо АЛЛО - какашка вже всі зрозуміли. Я лише одного не розумію - чому народ там досі щось купує?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
06 груд. 2014 13:48 #94898 від T-S

Dj Os пише: Те шо АЛЛО - какашка вже всі зрозуміли. Я лише одного не розумію - чому народ там досі щось купує?

Ну якщо брати без вищеописаних послуг там можна знайти непогані ціни, відповідаючи категоричним ні на пропозицію скористатися їх додатковими послугами.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.165 секунд
0
репостів
0
репостів