Фокстрот

  • Dred
  • Dred аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
02 груд. 2014 12:01 #94857 від Dred
Фокстрот був створений Dred
ше, кстаті, парочку слів про фокстрот. там зара ше вроді йде акція на 50% знижни на другий товар у чеку. Народ, це таке разводілово! При купівлі великої побутової техніки, орієнтовуючись на цю акцію - вас розводять по такій схемі: по факту получається, що не на другий товар скидка, а обидва товари йдуть зі знижкою 25%. вам кажуть, що по умовам акції ви мусите купити додаткову гарантію і плюс аксесуарів, або просто товарів на 5% від суми першого та другого товарів. тобто, я купував теелвізор та холодильник під цю акцю. по-перше вибір товарів обмежений. по-друге: ціна холодильника приблизно 7тисяч грн, телевізора так само. отже ми повинні набрати аксесуарів до холодильника на 5% від повної вартості, та телевізора на 5% від повної вартості. додаткова гарантія на кожен товар коштує 600-700 грн, в залежності від сроку гарантії. от і виходить - телевізор 5250 грн, холодильник 5250 грн, додаткова гарантія на те і на друге 1200 грн і плюс аксесуари на 700 грн це мінімум. консультанти там іскушонні, і впарять вам хоть рідну мамку, аби ви більше в них грошей оставили. в ітогє получилось, що хотіли зекономити, а получилось, що оставили в них 15тис. з таким успіхом можна було купити спочатку щось одне, а потім щось інше. а так по факту зараз маю кредить на 2 роки і здоровєнний геморой, як його виплатити за пів року, шоб процентів не накапало.... Лох нє мамаонт - лох нє вимрєт........

Я гуру, я учітєль! Несіть мені усі по три рубля і мудрості я дам вам до**я........

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
02 груд. 2014 12:09 #94858 від LuK
Відповідь від LuK у темі Фокстрот
вони колись моєму чоловіку впарили так пилесос за 3500, завірили що там купа функцій.
і він миючий.(заради цього він і купувався)
як виявилось то простий пилесос,без наворотів.
пришлось йти до консультатнта :angry: ...
гроші мені звісно повернули.через 1-2 дні
потім купила у Оазисі за 1500 Зелмера,то БОМБА!!! рекомендую)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
02 груд. 2014 15:48 #94860 від
Відповідь від у темі Фокстрот
фокстрот такий фокстрот :lol: :lol: :lol:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.101 секунд
0
репостів
0
репостів