АЛЛО - Лохотрон або "лох не мамонт - лох не вымрет"

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
03 бер. 2015 11:49 #96514 від
Я там купував смартфон. Мені теж хотіли впарити багато непотрібного сміття, але я категорично відмовився. Мені тоді сказали, що вірус-злюка з"їсть пого телефона вночі, поки я буду спати... Тепер я свій смартфон наніч кладу до сейфу, щоб вірус-злюка його не знайшов. B)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Vent
  • Vent аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
12 бер. 2015 21:41 #96669 від Vent
Сам декілька років являвся встановлючем цих послуг для Фокстрота від кантори "ТЕХНАРІ", можу багато розповісти, хоча не маю права, бо звільнять, хоча вже й сам кинув, за такі гроші хай самі вйо. Кароч послуги є три варіанти мінімальна, базова, та максимальна, за ПК максимальну з людей збивали близько 1000 грн, (950-1050), мені з того платилось 120-150 грн, хоча 120% роботи було на мені. Я возив їздив встановлював, завозив пояснював. От і рахуйте скікі вони собі в карман ложили, відкат фоксу робили а скікі мені, і хто скікі зробив. Тому фоксу і вигідно було парити бо вони за це откати мали.
Мінімальна послуга блиьзко 300 грн, Я з неї мав 90 грн. Це як правило настройка планшету або смартфону андроід мінімальний пакет. Є розписано по діям шо конкретно сюди входить, навіть перелік программ до кожного з пакетів.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.067 секунд
0
репостів
0
репостів