Державна міграційна служба ДМС України

  • pavlok
  • pavlok аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
06 черв. 2014 13:21 #91511 від pavlok
Пропоную обговорювати в даній темі роботу ДМС України в Шепетівці.
Гарна стаття про оформлення закордонного паспорту та його вартість відповідно до Закону і в дійсності, та деякі поради shepetivka.com.ua/statti/suspilstvo/item...rdonnij-pasport.html

Зміни творить кожен з нас! ngokolo.blogspot.com/
Ці користувачі подякували: admin, Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • pavlok
  • pavlok аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
06 черв. 2014 13:29 - 06 черв. 2014 13:38 #91512 від pavlok
Це точно, Олександре. Така справа з закордонними паспортами, де переплата 150 грн..
А якщо людина хоче приписатись чи виписатись - громадян також направляють в кабінет №4 ДП "Документ", що створений для комфорту і зручності громадян і не є Державною міграційною службою, а просто допомагає гарно оформити папірці, а насправді - сидиш в черзі і дивишся, щоб перед тобою не пройшов хтось інший і переплачуєш за послуги, які маєш отримувати безкоштовно.
Я мав досвід з процедурою "зняття з реєстрації" та "реєстрацією місця проживання", зараз це можна зробити в одному місці по новому місцю проживання. По закону - зняття з реєстрації - безкоштовно, а реєстрація - 85 коп. держ.мито.
Мене направили в славнозвісний кабінет №4. Там мені зразу запропонували ознайомитись з "прайс-листом" послуг та їх вартістю і де вказано "Прошу надати послуги..." і підпис в кінці. Більшість людей не вчитується - підписується і йде сплачувати все в банк. Коли я сказав, що не прошу надавати ніякі послуги і хочу лише сплатити мито 85 копійок за реєстрацію місця проживання, мені повідомили, що тоді треба звертатись в ДМС, в приймальню до начальника, що я і зробив. На жаль, в приймальні не знайшлось необхідних бланків, тому все ж таки довелось сходити в "Міраду" на центр. ринку і купити талони реєстрації - по 50 коп. шт.. Держ.мито оплатив в Приватбанку, де комісія за цей платіж - 2 грн., в ОщадБанку - платежі на Держ.казначейство безкоштовні.
Про необхідність оплати бланків чи послуг в ДП Документ ніхто не говорив, проте всі погоджуються з тим, що їм підсовують і переплачують в кілька разів більше.

Найбільше мене непокоїть те, що в приміщенні ДМС ніде немає інформації:
  • - реквізити для оплати держ.мита
    - документів, що необхідні для здійснення тих чи інших дій
    - законів, що регулюють покладені на ДМС обов'язки.
Проте є гарний стенд, де вказано послуги і їх вартість в державному підприємстві, якому надали приміщення в сусідньому кабінеті з ДМС.

Тому на 100% погоджуюсь з викладеною інформацією у статті і раджу всім перед тим, як іти в ДМС чи ін. службу, ознайомитись з порядком виконання тих чи інших дій відповідно до закону, а потім іти до виконавців

Зміни творить кожен з нас! ngokolo.blogspot.com/
Останнє редагування: 06 черв. 2014 13:38 ким pavlok.
Ці користувачі подякували: admin

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
06 черв. 2014 14:53 #91515 від Dj Os
Як виявилось, після мене, ще до виходу статті, були також борці за своїх права. Ось коментар від них

Майже так і в мене було.чекаю свій паспорт. Чергу зайняла в 6 ранку і вже була 19 за списком. Один хлопчина стояв під приміщенням з половини четвертого ранку. За списом було 37 громадян а прийняла тільки 25 осіб. При чому в її списку вже троє було записано і з нашого списку записала 22 особи. Я платила 377, 15 а люди по 520 чи 540. А за швидкість і за 1000 грн. Всі мовчали і платили. Не хотіли скандалу. Мало хто знає свої права і обов'язки. Юлия Школьник

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
06 черв. 2014 15:40 #91516 від zlyj vuyko
в связи с тем что убрали ЄДАПС цены на паспорта и прочую документацию станут ещё меньше.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
30 бер. 2015 14:29 #96942 від
як з вами домовитись позвонить мой номер 0967564634

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
30 бер. 2015 15:58 #96943 від Dj Os
З вами це з ким?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
28 квіт. 2016 20:16 #106455 від
якщо в когось виникають проблеми в кабінеті №4 ДМС Шепетівки повязані з перевищенням суми оплати за виготовлення закордонного паспорту телефонуйте до Сектору ДМС з виявлення та запобігання корупції за номером +380442537109 і не бійтеся інакше справедливості не домогтися

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.165 секунд
0
репостів
0
репостів