Проблеми з ПРОМІНВЕСТБАНКОМ

  • 555valera
  • 555valera аватар Автор теми
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
21 бер. 2014 00:09 #90472 від 555valera
Сьогодні мене стривожив дзвінок тещі: "Виручай любий зятику, не знаю що робити!!!" :ohmy: Це все жарти. B) Думаю розкажу, нехай люди знають і думають, з яким банком співпрацювати.
Працює моя теща в Шепетівці в організації, яка обслуговується з держбюджету і зарплати частині співробітникам виплачують в приватбанку а частину в промінвест-. Головна організація з Хмельницького перерахувала гроші сьогодні зранку і приват видав своїм клієнтам а пром... ні. Їх, близько 10 чоловік пішли розбиратися чому так. Я звичайно тещі пояснив, що операція з банківськими рахунками проводяться на протязі 3-ох робочих днів. . Рядовий співробітник в банку їм нічого непояснив а попросив вийти. Їхній начальник, сказав, що головний промінвестбанк у Києві не підтвердив поступлення коштів із за не стабільного звязку. Вона подзвонила на гарячу лінію Пром... залишила заявку, пообіцяли розібратися. Одним словом, ставлення до людей як до худоби, а на рахунок переведення коштів потім відпишусь

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
21 бер. 2014 00:18 #90473 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Проблеми з ПРОМІНВЕСТБАНКОМ
Ой, вони вже давно є проблемними, ми перестали з ними співпрацювати ще років зо п'ять тому. А шо у нас ше десь їх банкомати чи відділення?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.092 секунд
0
репостів
0
репостів