Продажні журналісти

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
10 квіт. 2012 19:33 - 10 квіт. 2012 19:35 #76474 від
Продажні журналісти був створений
Я довго спостерігав за срачем в коментарях до цієї новини shepetivka.km.ua/statti/suspilstvo/item/...-zmi-shepetivki.html . До появи в коментарях Андрія Полєщенкова розмова йшла виважена та цікава, але коли цей горе-журналіст почав качати права то розмова скотилася до взаємних образ та звинувачень я вже не витримав. Найбільше мене обурює те, хто насправді стоїть за цими коментарями. А так як я цих персонажів знаю особисто і знаю шо це саме вони огризаються до всіх в коментарях на правду,то знайомтеся:
Андрій Полєщенков, в коментарях підписався під своїм же ім`ям. Журналюга який безпосередньо пов'язаний з Кучмою, тим самим який незаконно з подачі Сірожі отримав у приватню власність Шепетівську друкарню. А зараз успішно пише оди місцевій владі в газеті "Шепетівка"








Марина Полєщенкова, в коментарях підписана під Анастасія М . Дружина вищезазначеного продажного журналіста.

Саме ці люди обговорення професійної та цікавої статті переводять в площину бидляцьких погроз та розмов.
Як ви гадаєте чи має право такий журналіст працювати в місцевій газеті, яка при тому ж фінансується з міського бюджету. На моє глибоке переконання ні! Прикріпляю фото Андрія, щоб при можливості всі бажаючі могли висловити йому свою повагу та захопленість (сарказм ;) )
Долучення:
Останнє редагування: 10 квіт. 2012 19:35 ким admin. Причина: Видалено образи і нецензурні висловлювання

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
10 квіт. 2012 19:47 #76476 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Re: Продажні журналісти
Га га га)))) Ото спалили парочку)) Дякую друже)) Давно я так живота не рвав))) Разоблачєніє года...не менше))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
10 квіт. 2012 19:55 #76478 від LuK
Відповідь від LuK у темі Re: Продажні журналісти
ого)))які страсті бурлять :dry:
а мені цікаво,яким чином їз спалили? :blink: B)
може то і не вони? а провокатори :blink:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
10 квіт. 2012 19:59 #76480 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Re: Продажні журналісти
Дійсно цікаво шо це за доброжелатель) Але ще більш цікаво шо на це відповість Полєщенков) Чуствую це тіки початок

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
10 квіт. 2012 20:25 #76482 від LuK
Відповідь від LuK у темі Re: Продажні журналісти
думаю з особистими фото перебор.
Пропоную Адміну видалити їх.
Бо так у кожного з нас (крім Адміна B) ) можна вкрасти фото з одноклассників чи контакту та розміщувати де заманеться...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
10 квіт. 2012 21:26 #76484 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Re: Продажні журналісти
Чого видаляти? Хай будуть....в слідуючий раз будуть думати перш ніж какашками кидатись.
Та і якщо ці фото взяті з соціальних мереж то значить вони взяті з відкритих джерел, вони ж самі їх туди помістили

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
10 квіт. 2012 23:52 #76485 від
Відповідь від у темі Re: Продажні журналісти
Я Андрій Полєщенков. Для тих, кому цікаво впізнавати мене на вулицях, додаю свою більш "свіжу" фотографію, оскільки ті, що скинули мої "любі друзі" трохи застарілі. В політиці, як і в журналістиці я з 20-ти років і за цей час жодного разу не змінював своїх переконань і не підлаштовувався під погляди влади, якою б вона не була. І все, що я пишу чи кажу - відповідає моїм переконанням. Якщо хтось колись читав, або чув щоб я співав деферамби минулій владі нехай скаже. Я ж знаю, що такого не було. Я не збираюсь подобатися всім, мені достатньо бути чесним перед своїм сумлінням. До речі - те що я пишу, я завжи підписую своїм прізвищем, а не надуманим псевдонімом. Полемізувати можна скільки завгодно, особливо коли є багато вільного часу. В мене його немає. Тому дискутувати, або виправдовуватись перед людьми які навіть не називають своїх імен не вважаю за потрібне. Я роблю свою роботу і мені за неї не соромно. А те, що є незгодні з моїми поглядами - це нормально. Ми живемо в демократичному суспільстві, де кожен має право на свою думку, до речі, і я в тому числі. Якщо ж автор, який виставив тут мій портрет думав мене налякати - він помилився. Мені не соромно дивитися людям в очі. Щоправда виникає запитання - чому він не виставив ще й свій портрет. А на рахунок моєї дружини - ти вчинив як свиня. І якщо, як ти кажеш, знаеш мене особисто, то має

ш прийти і вибачитись. Інакше нормальні та адекватні люди тебе не зрозуміють.
Долучення:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Filini
  • Filini аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
11 квіт. 2012 00:38 #76486 від Filini
Відповідь від Filini у темі Re: Продажні журналісти
Особисто я поважаю будь-які погляди, навіть якщо вони не співпадають з моїми. Але я не люблю коли брешуть чи спотворюють факти. Тому Андрію, вибачте, але особисто я вас не вважаю журналістом, тому що ви просто ретранслюєте те що хоче місцева влада, вашої роботи як журналіста я не бачу практично. Я цілком згідний із статею на цьому сайті, яку ви так яро критикуєте, я не знаю жодної людини, якій би сподобалась газета "Шепетівка", тому подобається вам чи ні, але це не привід сипати образами в коментарях, вас особисто здається ніхто не ображав. Добре, що хоч вам вистачило сміливості не прикриватись псевдонімами. Смішно коли ви самі почавши ображати інших, в тому числі автора статті, чекаєте, що вас ображеного пожаліють.
Я не підтримую те чого зробив анонім, та ваша дружина також вела себе не найкращим чином і ви маєте це визнати. Хай хоч у сумнівний спосіб, але це добре, що хтось вивів на чисту воду "Анастасію М". Вам варто замислитись чи дійсно ваші друзі та знайомі підтримують вашу діяльність, раз так підставили вас тут.
Сподіваюсь, що подібних ситуацій на сайті більше не виникатиме і ви висловлюватимете свою думку ввічливо і без погроз, бо все одно цікаво дізнатись думку людей з різними поглядами. Сайт сьогодні було цікаво почитати :)
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
11 квіт. 2012 05:12 #76487 від
Відповідь від у темі Re: Продажні журналісти
А я думав шо Полєщенков це ше один псевдонім Царика :lol: Тема весела вишла :) Я думаю подєлом спалили солодку парочку. Полєщенков аж тон розмови змінив як паскудний кіт, який в куточку наробив :lol:
Та з другої сторони його можна понять, виживає як може....мало того шо на роботі треба лизати сраку, так ше і люди пальцями тикають. А так як роботи в Шепетівці нема, то хоч в газеті заробить шось.
Чекаю нових тем про Царика, Банкову та інших жополизів

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
11 квіт. 2012 15:35 #76510 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Re: Продажні журналісти
Не буде нових тем. Всім уже давно пофігу. В цьому є заслуга і самих цих "журналістів". Вони своїми одобрямс-статтями виховали в людях байдужість навіть до свого майбутнього. Цій Шепетівці гаплик, Антонюк і компанія накрадуть і поїдуть жить на Канари, а цим "журналістам", чиновникам, байдужим людям залишиться тільки ще одне депресивне місто у якого вже не буде перспектив.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.149 секунд
0
репостів
0
репостів