Amway чи потрібно воно людям

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
07 серп. 2014 14:18 #92691 від Dj Os
Цікавий в тебе стоматолог, можеш сказати в якого ти стоматолога лікувалась? Я маю дуже великі сумніви в якості таких щіток чи їх ціні, а от стоматолог явно має вигоду з таких рекомендацій.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Алої3
  • Алої3 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
07 серп. 2014 14:45 #92692 від Алої3

Acka пише: Підскажіть де можна знайти їхню продукцію в шепетівці? стоматолог порадив мені їхню зубну щітку, зайшла в декілька косметичних магазинів, а нема....

Доню, їхнього товару в магазинах нема, бо то мережевий (сєтєвой) маркетінг, але я б радив із ними не зв'язуватись, бо вони липучі, як сектанти. Одна мене кілька років охмиряла, з чоловіком додому приходили, щоб уплинути на жінку, навіть миски мила, демонструючи чудодійність продукції. Довелося послати їх прямим текстом, бо інакше до них не доходить. Вона навіть не приховувала, що живе за принципом "На мене плюнули, а я повтиралася і пішла далі...". Інші щітки і пасти нічим не гірші. А стоматологи-індуси взагалі радять чистити зуби пальцями. І ніякого Амвею...
Ці користувачі подякували: LuK

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Acka
  • Acka аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
07 серп. 2014 14:57 #92694 від Acka
Сьогодні була в ВітаДенті там і порадили. Але прочитавши відгуки про фірму, буду напевно своєю щіткою Aquafresh interdental коритуватись і надалі..))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
07 серп. 2014 15:02 #92696 від LuK
Відповідь від LuK у темі Amway чи потрібно воно людям
стару викинь ;) зубні щітки періодично потрібно міняти.
купи нормальну Колгейт,Орал Бі чи Бленд-а-мед.В магазинах їх великий вибір.

Зубную щетку необходимо менять когда она начинает изнашиваться, или каждые три месяца, в зависимости от того, что наступит ранее. Также очень важно менять зубные щетки после перенесенных заболеваний (например простуды), так как на щетинках могут накапливаться микробы, которые могут привести к повторному заражению.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.138 секунд
0
репостів
0
репостів