Amway чи потрібно воно людям

  • KrOt
  • KrOt аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
06 трав. 2011 07:55 #65805 від KrOt
Учора,у вечері, один мій знайомий із іншого міста, мурижив мене з хвилин 40 на рахунок компанії цієї,казав про солодке життя,я знаю багатьох знайомих які начинали і потім закидали цю ідею,на рахунок продукції їхньої, нічого не можу сказати,бо тільки знаю одну зубну пасту, колись чистив зуби нею.Що ви думаєте по цьому поводу:bi:
Додано о 07:55
Попереднє повідомлення було написане в 07:53
Що таке Amway?Створена у 1959 році спільно Джеем Ван Анделом та Річем ДеВосом Amway одна з найбільших та найуспішніших компаній прямого продажу в світі. Amway є частиною групи компаній Alticor, зі штаб-квартирою в м. Ейді, Мічиган, США. За результатами 2010 року загальний об'єм продажів Alticor досяг нового рекордного рівня 9,2 мільярдів доларів США.Компанія пропонує більш ніж 450 видів якісних товарів, більшість з яких власної розробки та виробництва. Торгові потужності включають більше 3 млн. працівників, ринки збуту та продаж продукції для здоров’я, товарів тривалого користування та догляду за оселею споживачам у більш ніж 80 країнах та територіях по всьому світу. У 21 столітті популярним у бізнесі став лозунг „Мисли локально, дій глобально”. Саме таким принципом компанія Amway керується вже понад 50 років

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
06 трав. 2011 07:57 #65807 від LuK
повна фігня всі ті сітьові маркетинги.розвод на гроші.пошли того знайомого подалі.і спитай чого у нього до цього часу нема мерседеса чи лексуса,якщо там все так добре)))) п.с.перенесіть тему у Книга відгуків, скарг та пропозицій

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
06 трав. 2011 08:55 #65810 від Alois
Перебування в цьому мережевому маркетингу навіть свідомість людини змінює. Моя знайома працювала начальницею обласного рангу, була цілком адекватною людиною, а вдарилась у Амвей, покинула роботу, їздить по семінарах (навіть у Шепетівці кілька разів виступала зі своїм чоловіком). Був я на їхньому "собранії" в музеї - штунди отдихають і нєрвно курят в уґлу. Та навіть поза зібранням розмови тільки про Амвей, про "брільянтів", про проценти - зануди "кончєні". Я навіть номер мобілки змінив, бо вона мене дістала своїми дзвінками та пропозиціями.

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
06 трав. 2011 09:01 #65811 від
Відповідь від у темі Re: Amway чи потрібно воно людям
Продукция у них неплохая. Та же бытовая химия (хотя они волосы на груди рвут и доказывают, что химиии там нету, сплошные натуральные компонеты. Не знаю, кем надо считать собеседника что бы парить такое про стиральный порошок) и витамины. Витаминами я младшую в своё время вытащил из довольно тяжёлого состояния. Но цена у них - не бей лежачего. Те же бесфосфатные порошки можно найти раза в три дешевле даже у нас в Шепетовке. Ну, будет называться не так красиво...А все эти маркетинги и прекрасная жизнь при вступлении - хрень полная. Просто за каждого завербованного вербовщик получает определённую прибавку к деньгам и статусу, вот они и изгаляются.Единственное, если ты собираешься сам пользоваться этими вещами. Тогда как зарегистрированный товарищ ты получаешь скидку до 30%. И у Амвея нет нижней планки заказов (хоть на рубль в месяц заказывайся) и доставка не на почту, а прямо под дверь квартиры. Правда, за это надо заплатить)))Так что пошли ты этого друга подальше, он заботится не о тебе, а своём заработке...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
06 трав. 2011 09:36 #65812 від LuK
у інтернеті багато інформації про цей лохотрон iriney.ru/sects/commerc/news010.htm

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
06 трав. 2011 10:26 #65813 від Lego
Если кто и ездит на Лехусах, то только "верхушка", но никак не рядовые впаривальщики... понаблюдал как-то за этим всем разводом со стороны.Что у амвэй, что у эйвон, что у орифлейм... у всех один принцип - пирамида и есть пирамида...Но ведь желание женского пола покупать всякие хернюшки и типа сразу становиться лучше не пройдет никогда, мне кажется.Проследить за той же рекламой туши для ресниц, по обещаниям за последние 5 лет, при пользовании тушью одной марки, сами ресницы уже давно должны быть длиной до колен и пышними до ужаса))) Вий отдыхает)))И один вопрос меня волнует уже давно - сколько же себестоимость у продукции, если они предлагают скидки иногда и до 70%? Это же не сезонная одежда или еще что-то, когда можно делать распродажи. Поэтому всегда возникает вопрос о качестве данной продукции.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ARTIST
  • ARTIST аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
06 трав. 2011 12:20 #65816 від ARTIST
Піраміди то піраміди, але Емвей і рекламує себе тільки через людей, а не так як оріфлеми і ейвони, що ще й на телебаченні крутяться. Користувався якось засобом для миття посуди. Дорогий, не спорю. Але там його ще розводити нада було, то взагалом виходило навіть дешевше Фейрі, і мив дуже добре.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
06 трав. 2011 13:57 #65824 від
Відповідь від у темі Re: Amway чи потрібно воно людям
Так никто и не спорит, что он хорошо моет.А его дороговизна объясняется как раз вот этой вот пирамидой. Скажем так: рядовой распространитель имеет право сделать не больше 30% скидки. Не знаю, где Лего видел 70))). При скидке 30% он не имеет ничего себе в карман, только голую зарплату, которая на самом деле не такая и большая.А вот оставшиеся 70% идут на кормёжку абсолютно всей верхушки (а у обычного распространителя это вообще все работники Амвея), и на закупку товара. То есть реальная его стоимость хорошо если процентов 20 от продажной, поскольку верхушка ест много, при этом занимаясь в лучшем случае организационными вопросами, а обычно - просто собирает сливки)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
06 трав. 2011 14:27 #65826 від Alois
То бізнес, який робиться на друзях і родичах...

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
06 трав. 2011 15:36 #65829 від Symbioz
Я взагалі не можу зрозуміти, що може бути якісного в товарі, який проходить десятки рук по "піраміді" і дає кожному заробити. Тобто, як на мене, собівартість даного товару - копійки і відповідна якість... Один раз лоханувся - купив 2 таблетки їхнього прального порошку - здається навіть Gala краще виводить плями.А всі ці піраміди схожі з сектами (як вже писали вище, а-ля Свідків Єгови і т.п.) - зомбування, з людьми працюють чудові психологи. І я можу тільки поспівчувати тим рядовим продавцям ЕмВея, Оріфлейму, представникам "страхових" фірм ТАС, Фортіс, "несунам істиного знання" різних сект і тому подібного - ці люди піддаються на кожних "зборах-семінарах" сильному психологічному впливу і люди із слабкою психологічною не можуть цьому опиратись...

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.200 секунд
0
репостів
0
репостів