инет от Интертелеком

Більше
21 черв. 2011 19:15 - 21 черв. 2011 19:40 #67751 від mdmdmdmdmdmd
GPS выдал координаты-Дом Быта longitude : E 27`3`51.5 latitude : N 50`10`52.1 координаты-ДОК longitude : E 27`3`30.4 latitude : N 50`11`24.3 наложи на карту и будеш знать где это . Трубу ДОК практически с любой точки Шепевского района видно .

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
24 черв. 2011 12:02 #67818 від praporschik
почитав на сайті інтертелекому www.intertelecom.ua/ про новий розхвалений ревБ.тарифи мама не горюй.і виникає питання:кому він буде потрібен з такими розцінками?кращеб наводили толк в ревА:діючих абонентів багато-дайте стабільно 1 метр і цього булоб достатньо для більшості користувачів.з такими розцінками мені він непотрібен,а можливо буде таке що добровільно-примусово будуть переводити на Б а А будуть вимикати як не рентабельне.і що тоді робити абонентам?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dimich99
  • Dimich99 аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
24 черв. 2011 12:48 #67819 від Dimich99

praporschik;67818 пише: такими розцінками мені він непотрібен,а можливо буде таке що добровільно-примусово будуть переводити на Б а А будуть вимикати як не рентабельне.і що тоді робити абонентам?

Рев А не вимкнуть і це 100%На рахунок тарифів це саме капітанять на 3g.co.ua - для більш детальної інформації йдіть туди , тут практично інфи нуль цей форум не для того.Думаю пройде трохи часу і ціни на модеми зменшаться і тарифи впадуть.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
24 черв. 2011 16:15 - 24 черв. 2011 16:18 #67821 від praporschik

Dimich99;67819 пише: Рев А не вимкнуть і це 100%На рахунок тарифів це саме капітанять на 3g.co.ua - для більш детальної інформації йдіть туди , тут практично інфи нуль цей форум не для того.Думаю пройде трохи часу і ціни на модеми зменшаться і тарифи впадуть.

інфу про тарифи я брав з офсайту інтера.а форум 3g.co.ua не показник,там технарі інтера корчать з себе таких самих "умних із адеси",а надати якусь нормальну інфу то це дуже рідко.в основному іде гон на "ламерів і сосунів"тобто качальщиків торентів.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dimich99
  • Dimich99 аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
24 черв. 2011 17:10 #67823 від Dimich99

praporschik;67821 пише: інфу про тарифи я брав з офсайту інтера.а форум 3g.co.ua не показник,там технарі інтера корчать з себе таких самих "умних із адеси",а надати якусь нормальну інфу то це дуже рідко.в основному іде гон на "ламерів і сосунів"тобто качальщиків торентів.

Ваше право так думати....Але ця думка хибна, все там на форумі пробивається якщо дуже захотіти.Крім того в Шепетівці нема ревБ - про що тоді мова. А остаточно ввести ревБ планують до вересня. Вот тоді і побачимо змінені тарифи і ціни на модеми.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
25 черв. 2011 01:34 #67833 від mdmdmdmdmdmd
Очень показательно идет обсуждение rev.B на ламерском ресурсе 3g.co.ua . Технарь и по всему видать очень хороший специалист под ником d.u.a.l поднял на обсуждение проблемные вопросы работы сети интертелекома и за это его кучка самодуров управляющая форумом предала анафеме .

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ser
  • ser аватар
  • Новачок
  • Новачок
Більше
06 лип. 2011 13:00 #68157 від ser
Відповідь від ser у темі Відповідь: инет от Интертелеком
Коли вже нарешті запустять БС в Мокіївцях?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Air
  • Air аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
06 лип. 2011 19:39 #68170 від Air

ser;68157 пише: Коли вже нарешті запустять БС в Мокіївцях?

Когда закончится бюрократические вопросы с местным самоуправлением!!!!Возможно скоро , а возможно.....:ac:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
08 лип. 2011 13:28 #68207 від Эвген
Тут никому не нужен модем Novatel U720 хочу продать ..... Понимаю, что не в этой теме пишу но просто тут все вопросы Интертелекома......

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
08 лип. 2011 13:45 #68210 від Symbioz

Air;68170 пише: Когда закончится бюрократические вопросы с местным самоуправлением!!!!Возможно скоро , а возможно.....:ac:

Ужо памагаем :df: Ва всякам случае с патключением к электрапитанию.:bf:

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.302 секунд
0
репостів
0
репостів