инет от Интертелеком

  • Dimich99
  • Dimich99 аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
13 черв. 2011 15:26 #67572 від Dimich99

Zelya;67571 пише: Ха-ха, я вже в інтертелекомі 3 роки, й трохи знайомий з їх роботою в нашому регоні, і робити скидку на те, що IT безпровідний - це не правильно, а мобільність - це не показник.

У Вашому регіоні може і проблеми є, але скоро вони вирішаться.Якщо для Вас мобільність не показник так втикніть в комп езернет і радуйтесь 25-50 мбітами на спідтесті. Також викиньте свій мобільний телефон - я Вам подарую дротовий дисковий. Для інших, а тепер вже і більшості, мобільність це показник. Значить вибирається безпровідний оператор в залежності від потреб і площі покриття. Специфіка користування безпровідним доступом інакша і це не секрет. Це ніяк не порівняти з езернетом.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Zelya
  • Zelya аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
13 черв. 2011 15:35 #67573 від Zelya
Наш регіон це місто Шепетівка, він не такий вже великий, а скоро це поняття невизначене, ось така в "нашому регіоні" швидкість
Вкладений файл:

Вертолеты - души погибших танков!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dimich99
  • Dimich99 аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
13 черв. 2011 15:38 - 13 черв. 2011 15:42 #67574 від Dimich99

Zelya;67573 пише: Наш регіон це місто Шепетівка, він не такий вже великий, а скоро це поняття невизначене, ось така в "нашому регіоні" швидкість

Я знаю Ваш регіон ;-). Скоро - це поняття вже визначене. Але ніхто Вам цього не скаже. Ну чим Вам це не швидкість,досить нормальна. Ну і спідтест не показник ;-)Незабаром буде поставлена БС в Мокіївцях і це розвантажить БС в Шепетівці, тому що зараз з того боку з сіл дуже багато народу антенами чіпляється за БС на Сахзаводі.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
13 черв. 2011 15:54 #67575 від
Відповідь від у темі Re: инет от Интертелеком
"можете не сумніватись"... "Почекайте трохи"... "скоро буде"... "незабаром побачите"...Что-то не ведётся на это наш недоверчивый народ))))Как говорил Путин "Не волнуйтесь - вам понравится")))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dimich99
  • Dimich99 аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
13 черв. 2011 16:00 #67576 від Dimich99

monax;67575 пише: "можете не сумніватись"... "Почекайте трохи"... "скоро буде"... "незабаром побачите"...Что-то не ведётся на это наш недоверчивый народ))))Как говорил Путин "Не волнуйтесь - вам понравится")))

Ваше право. Ні я ні Інтертелеком нікому нічого не повинен і не винен.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
13 черв. 2011 16:49 #67577 від
Відповідь від у темі Re: инет от Интертелеком
Во-первых, я не хотел Вас обидеть, а только описал впечатление от Ваших слов, поэтому не стОит так резко отвечать. Во-вторых если уж абонент подписал договор с Интертелекомом, то заявления типа

Інтертелеком нікому нічого не повинен і не винен

немножко неуместны, поскольку и абонент и оператор всё-таки становятся что-то друг другу должны. Со стороны абонента это плата, а вот со стороны оператора - наверно всё-таки скорость и качество связи.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dimich99
  • Dimich99 аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
13 черв. 2011 16:51 - 13 черв. 2011 17:03 #67578 від Dimich99

monax;67577 пише: Во-первых, я не хотел Вас обидеть, а только описал впечатление от Ваших слов, поэтому не стОит так резко отвечать. Во-вторых если уж абонент подписал договор с Интертелекомом, то заявления типа немножко неуместны, поскольку и абонент и оператор всё-таки становятся что-то друг другу должны. Со стороны абонента это плата, а вот со стороны оператора - наверно всё-таки скорость и качество связи.

Ви хоть самі то читали договір? Інтернет це додаткова послуга і практично гарантій швидкості там немає. Гарантувати можуть голос.Щойно перечиав договір. Про інтернет ні слова - і це правильно. Доречі і голос не гарантують (примінимо для всяких задрипанців і мухосрансків) - ізза "особливості розповсюдження радіохвиль" і знаходження абонента біля масивних металоконструкцій, топографічних умов і метеорологічних , поблизу джерел елекромагнітного випромінювання.....Оператор не несе відповідальності за якість телефонного звязку - так і написано в договорі, так що про інет мова і не йде. ВІн зобовязується тільки скомутувати абона А з Б.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
13 черв. 2011 17:05 #67579 від
Відповідь від у темі Re: инет от Интертелеком
Нет,я не читал договор... Но Вы очень интересно описали обязанности Интертелекома. Мы говорим об одном и том же - о клиентах, которые платят (допустим) 90 гривен в месяц за 2,5 гига информации? То есть в этом случае Интертелеком гарантирует только голос (и то не гарантирует)?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dimich99
  • Dimich99 аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
13 черв. 2011 17:06 #67580 від Dimich99

monax;67579 пише: Нет,я не читал договор... Но Вы очень интересно описали обязанности Интертелекома. Мы говорим об одном и том же - о клиентах, которые платят (допустим) 90 гривен в месяц за 2,5 гига информации? То есть в этом случае Интертелеком гарантирует только голос (и то не гарантирует)?

Ви абсолютно правильно це інтерпретували. Можу викласти договірТому я і кажу що радіодоступ це слизька тема. І її не порівняти з езернетом дротовим

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
13 черв. 2011 17:11 #67581 від
Відповідь від у темі Re: инет от Интертелеком
Если выложите - буду очень благодарен, а то в инете что-то навскидку найти не получается..

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.123 секунд
0
репостів
0
репостів