Провайдер

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
18 бер. 2023 14:45 #121623 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Провайдер
Вайнет - самий стабільний провайдер по оптиці. У них певно у єдиних два незалежних канали, тому лягають рідко і тоді коли всі лежать. Дуже добре себе показали коли світло зникало. У мене був інет завжди, доки живий був акумулятор
Ці користувачі подякували: Staruy

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
25 бер. 2023 23:02 #121633 від aquatory
Відповідь від aquatory у темі Провайдер

Хто який має досвід з winet? Активно тягнуть оптику, нормальний тариф, акція для нових абонентів. але все це вторинне (крім тарифів) - головне як працює?! Пінг, обриви?! те що сапот впадають у спячку на вихідні -  це вже знаю. Пишіть про все - якщо були проблеми то як вирішували?! Бо проблеми бувають у всіх а усунення у всіх по різному. Пишіть про негативний досвід і про позитивний. Хочу скласти враження про роботу.  Мій фрінет влаштовує всім крім тарифів. В те врем'я як інші роблять  акції, тримають низькі тарифи - цей пров лише здорожчує, відміняє пільги для користувачів по програмі лояльности...Чекати, поки вони з Києва побачать, що тарифи в них вже не конкурентні - марна справа.
 
а какова стоимость?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Staruy
  • Staruy аватар
  • Користувач заблокований
  • Користувач заблокований
Більше
24 квіт. 2023 18:44 #121641 від Staruy
Відповідь від Staruy у темі Провайдер
У 14.00 подав заяву на підключення. У 16.30 подзвонили хлопці-монтажники. У 17.30 вже запрацювало.
 
Ці користувачі подякували: admin

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.224 секунд
0
репостів
0
репостів