Провайдер

  • Ingar
  • Ingar аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
23 груд. 2016 15:12 #110168 від Ingar
Відповідь від Ingar у темі Провайдер
Змушений Вас засмутити, але це ні Фрінет, ні Вайнет, а приватна оптика

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
23 груд. 2016 15:59 - 23 груд. 2016 15:59 #110171 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Провайдер
Приватна оптика? Чуваки купили обладнання щоб пару хат спаяти? - не думаю. Чи у нас ще один провайдер з'явився?
Останнє редагування: 23 груд. 2016 15:59 ким Dj Os.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Ingar
  • Ingar аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
23 груд. 2016 16:45 #110183 від Ingar
Відповідь від Ingar у темі Провайдер
Не пам'ятаю як цей провайдер називається, але власника звати Коля і Vent його знає
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Vent
  • Vent аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
24 груд. 2016 05:35 #110191 від Vent
Відповідь від Vent у темі Провайдер

Allis Allis Allis пише: Пархоменко, 19


там близько дуже є фрінет, зателефонуйте запитайте в них. Тим паче зара акція на підключення до 31 грудня, тому звісно самий дешевший варіант і якісний наскількі знаю цю кантору ще з Києва (р-н Осокоркі).

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Vent
  • Vent аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
24 груд. 2016 05:48 - 24 груд. 2016 06:06 #110192 від Vent
Відповідь від Vent у темі Провайдер

Ingar пише: Не пам'ятаю як цей провайдер називається, але власника звати Коля і Vent його знає

не переводьте стрілки, не знаю чиє то там при наймі досі.

ПРО ЯКІСНІСТЬ ПРОВАЙДЕРІВ В ШЕПЕТІВЦІ знаю багато, бо був підключений до всіх, та знайомі по місту теж підключенні.
В мене зараз Датагруп і ОГО, чому два, бо телефон потрібен і ОГО як клієнту з 10 річним стажем за великою знижкою, все разом з телефоном і додатковими послугами близько 70 грн в міс. Доречі підтримка в них досить гарна, може не сама швидка але добротна.
- ДАТАГРУП в свій час провів за окрему плату близько 3 тис грн, да дорого ще й тоді по курсу 8, але не було куди діватись коли артбаза своїми транспортуваннями обривала наш 20 парний кабель від укртелекому. Тариф 60-за 89грн. СЕРЕДНІЙ по якості між трьома ОСНОВНИМИ. Збої рідкі, приблизно 1 раз в міс, і то зза світла.
- Києвстар є в трох товаришів, сам користувався пару років, відмічу зразу самий поганий за пінгами для онлайн ігр! Але більш менш стабільний, збої рідкі і стосуются тікі швидкості. ОСТАННЄ МІСЦЕ В ТРІЙЦІ ЛІДЕРІВ.
- ІКСИ як не дивно кращий став по пінгах в танчиках то однозначно! та й взагалі все просто літає. По збоям вже тут було відмічено погоджусь, частіше ніж десь, але бистро вирішуємі, пів години в середньому. Досить непогана тех підтримка в варіаціях по телефону чи на сайти. ПЕРШЕ МІСЦЕ В ТРІЙЦІ ЛІДЕРІВ.
- ФРІНЕТ замовив собі підключку бо акційний і є можливість, заморожу гроші на датагрупі і поки пару місяців покористуюсь фрінетом тоді і відпишу про його якість пінгі в ігрульках і т.п.
- ВАЙНЕТ особисто не знаю, двоє знайомих нібито дуже задоволені. Є свої плюси по переводу абонів з радіо безкоштовно. Про мінуси не чув.

P.S. Все вище написане є суто моя думка, мої багаторічні досліди, і не стосуєця цін на їх послуги, розмова тількі про якість, спостереження, нікому нічого не нав’язую!!!
Останнє редагування: 24 груд. 2016 06:06 ким Vent.
Ці користувачі подякували: Dj Os, Dentist

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Ingar
  • Ingar аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
24 груд. 2016 09:57 #110200 від Ingar
Відповідь від Ingar у темі Провайдер

не переводьте стрілки, не знаю чиє то там при наймі досі


Ти неправильно зрозумів. Ти Колю знаєш, а не оптику. Це ніби його кабель. Він зараз в районі перехрестя біля 4-ої школи взагалі з місяць обірваний під стовпом валяється (кабель, а не Коля). А подібна конструкція в р-ні Нової пошти була у ДГ - у них там оптика йшла до автопарку і рвали її кілька разів (оптику, а не Нову пошту). ;)
У Фрінета і Вайнета там кабель з пластиковими елементами і без тросу, його так просто не присобачити.
Ці користувачі подякували: shepcentr

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
24 груд. 2016 10:44 #110201 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Провайдер
Вибачаюсь, якшо когось ввів в оману. Хоча, я написав досить таки обтічно: схоже на фрінет )). А здалеку дійсно, на фрінет схоже більше, ніж на вайнет. Про ситуацію з ДГ в районі автопарку також в курсах - лагодили довго і нудно... Про Колю не в курсі...
Ці користувачі подякували: Ingar

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Vent
  • Vent аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
24 груд. 2016 12:21 - 24 груд. 2016 12:24 #110203 від Vent
Відповідь від Vent у темі Провайдер
То не "пластікові елементи" а кевлар. В мене теж такий саме оптиковолоконий підсилений двома кевларовими тросами кабель з ДГ до будинку. Розврвати неможиво а перерубати мона.
Останнє редагування: 24 груд. 2016 12:24 ким Vent.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Ingar
  • Ingar аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
24 груд. 2016 15:26 #110205 від Ingar
Відповідь від Ingar у темі Провайдер
Кевлар - то взагалі тканина. А в оптоволокні такого типу використовуються "диэлектрические силовые элементы" (напр. deepnet.ua/okadt-d.html). І найпростіше його не рубати, а ламати. Переламується як суха гілка. Не чув, щоб вироби з кевлару ламались :) Думаю ці елементи роблять з відходів пластику або чогось подібного

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Vent
  • Vent аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
25 груд. 2016 05:07 #110214 від Vent
Відповідь від Vent у темі Провайдер
Саме цей кабель йде мені, пояснили що то кевларові троси чи нитки, що на розрив майже не можливо.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.179 секунд
0
репостів
0
репостів