Не купуйте Інтертелеком!!!!!

Більше
18 черв. 2015 20:15 #98888 від 259051213422@odnoklassniki.com
Ну от, доречі, спробував я поміняти тарифний план, на той що за 7 грн.\1500 Мб (Зараз 7\512). Напсало, що лише за умови підключення по якійсь там акції, щось треба купувати у них. :(

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
18 черв. 2015 22:53 #98890 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі Не купуйте Інтертелеком!!!!!

Михайло Ворончук пише: Ну от, доречі, спробував я поміняти тарифний план, на той що за 7 грн.\1500 Мб (Зараз 7\512). Напсало, що лише за умови підключення по якійсь там акції, щось треба купувати у них. :(


Про зміну тарифного плану все чудово розписано на сайті Інтертелекому. Проте вже напишу тут.

Перехід на тарифний план «Вільний день+» можливий з будь-яких інтернет-тарифних планів. Вартість переходу - 15 грн з ПДВ. Перехід проводиться виключно за умови наявності на особовому рахунку суми, достатньої для оплати зміни тарифного плану, а також не менше 100 грн. (разом 115 грн).

Тобто для виконання заявки на перехід на ТП "Вільний день+" необхідно, щоб на рахунку було не менше 115 грн. За зміну ТП забере 15 грн, 100 - лишиться на рахунку.

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
18 черв. 2015 23:51 #98895 від 259051213422@odnoklassniki.com
А що тоді це означає? Зможу я перейти чи ні?

Долучення:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
19 черв. 2015 15:38 #98901 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі Не купуйте Інтертелеком!!!!!

Михайло Ворончук пише: А що тоді це означає? Зможу я перейти чи ні?


А це означає, що ти ніфіга не читаєш, що я пишу. Спеціально для тебе не буду повторювати - знайдеш помилку сам - напишеш. Ні, то приходь в "Зелений" - змінимо ТП.)))))))))))

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
19 черв. 2015 20:28 - 19 черв. 2015 20:41 #98903 від 259051213422@odnoklassniki.com
Якщо безкоштовно - то в понеділок занесу модем. Але відчуваю що без якихось х99 грн. 99 коп. не обійдеться :)
Останнє редагування: 19 черв. 2015 20:41 ким 259051213422@odnoklassniki.com.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
22 черв. 2015 09:51 #99002 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі Не купуйте Інтертелеком!!!!!

Михайло Ворончук пише: Якщо безкоштовно - то в понеділок занесу модем. Але відчуваю що без якихось х99 грн. 99 коп. не обійдеться :)


Как говорила тетя Циля: "Миша, учись читать, оно тебе в жизни поможет" - shepetivka.com.ua/forums/internet/82220-....html?start=20#98890

А це для розвитку: www.ex.ua/89440900

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.
Ці користувачі подякували: Dentist, 259051213422@odnoklassniki.com

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
22 черв. 2015 21:27 - 22 черв. 2015 21:31 #99024 від 259051213422@odnoklassniki.com
Дякую. :) То безкоштовно ніяк не вийде?
Видно правильний перший пост був...
Останнє редагування: 22 черв. 2015 21:31 ким 259051213422@odnoklassniki.com.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
22 черв. 2015 23:11 #99030 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі Не купуйте Інтертелеком!!!!!

Михайло Ворончук пише: Дякую. :) То безкоштовно ніяк не вийде?


Міша, ти ніби не дитина, але дописи доводять інше - малюк образився, що не прочитав уважно мій пост №98890, в якому я написав умови зміни ТП, а саме - 100 грн. на свій рахунок (лишаються в тебе на рахунку) +15 грн за саму зміну ТП (жодного слова за безкоштовну зміну ТП я не писав).

Якщо ти не змінив ТП через необхідність сплати 15 грн. за його зміну (100 грн ти все одно використаєш), то можу від імені Інтертелекому тобі подякувати - ти підтримуєш високий рівень APRU компанії, сплачуючи по 7 грн за 500 МБ на добу.

Михайло Ворончук пише: Видно правильний перший пост був...

а як же ж ці слова:

Михайло Ворончук пише: Ні, Руслан, не можу погодитись. Швидкість там цілком пристойна, і навіть якість каналу (пропадає\не пропадає) уже підтянули. У нас на роботі стоїть ІТ - і хватає. Ще й продавав колись модемчики їхні - поки ніхто не скаржився.


Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
23 черв. 2015 07:59 #99037 від 259051213422@odnoklassniki.com
Та бач, хотів вас захистити, а ви от так зі мною, давай попускати на всю Шепетівку. Вельми дякую.
То безкоштовно не вийде, я так поняв?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
23 черв. 2015 08:53 #99040 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі Не купуйте Інтертелеком!!!!!

Михайло Ворончук пише: Та бач, хотів вас захистити, а ви от так зі мною, давай попускати на всю Шепетівку. Вельми дякую.
То безкоштовно не вийде, я так поняв?


))) та ніби я не просив захищати ні себе, ні компанію )))
Просто незрозуміло чого ти хочеш - щоб я тобі кинув тобі на рахунок свої особисті гроші і перевів тебе на зручніший ТП - краще ці гроші я витрачу на закупівлю продуктів на дитячий будинок.
Чи ти бідуєш? Якщо потрібна спонсорська допомога - напиши, може ми всі загалом тобі допоможемо.

Напиши чого ж ти хочеш...

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.161 секунд
0
репостів
0
репостів