Не купуйте Інтертелеком!!!!!

Більше
05 черв. 2015 01:17 #98598 від Ruslan-Tarasuk-vkontakte
Інтертелеком самий унилий оператор який тіки є
Пінг 200-999999999999999999999
лаги жуткі
швидкість чуть більша за 2G оператора
Провіряв у багатьох знайомих..... така сама проблема

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
05 черв. 2015 01:29 #98599 від НЕкремлебот
Оператор? А може, все ж таки провайдер?
А ще червоні "Запорожці" їздять набагато скоріше червоних помідорів!

А ви з якими провайдерами його порівнювали? З кабельним "Кіївстаром"? Так це трохи різні сегменти, взагалі-то.
Якщо шукати стаціонарний домашній інтернет з постійними закачками - так, ІТ тут не годиться. Але якщо мова піде про реально мобільний інтернет, доступний майже в будь-якій точці країни - я дуже уважно послухаю про можливі шепетівські альтернативи ( я маю на увазі не існуючі в принципі, а які знаходяться поряд в криткріях швидкість/трафік/ціна)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
05 черв. 2015 07:19 #98600 від 259051213422@odnoklassniki.com
Ні, Руслан, не можу погодитись. Швидкість там цілком пристойна, і навіть якість каналу (пропадає\не пропадає) уже підтянули. У нас на роботі стоїть ІТ - і хватає. Ще й продавав колись модемчики їхні - поки ніхто не скаржився. Одна єдина їхня біда - ну просто неадекватні ціни на послугу. По нормальному, безпровідний інтернет апріорі дешевший за провідний (бо не потребує такої інфраструктури), але у нас все як завжди через одне місце. А так - цілком нормальний пров.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
05 черв. 2015 10:34 #98606 від НЕкремлебот

Михайло Ворончук пише: Одна єдина їхня біда - ну просто неадекватні ціни на послугу.

Ну, безкоштовне підключення інших провайдерів це теж поняття досить умовне. По суті, це лише активація акаунту. А от всі кабелі та обладнання ти все одно маєш купляти за свій рахунок, або це включать в абонплату. Добре, якщо це квартира і кабелів треба пару мертів.
Наприклад, батькам в приватному секторі для підключення ОГО (другої альтернативи там нема) прийшлося самим міняти більше сотні метрів телефонного кабелю, і ліміт швидкості в них аж 2 мегабіта.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
05 черв. 2015 14:25 #98619 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Не купуйте Інтертелеком!!!!!
Руслан Тарасюк, напиши хоч де ти і чим тестив? У мене в житті таких показників не було

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
05 черв. 2015 18:16 #98627 від 259051213422@odnoklassniki.com
Але 7 грн. за 512 Мб в добу, і хай навіть 60 грн. за 2 Мбіт безлімітки - це небо і земля. Просто непорівнювані величини, навіть зі всіма кабелями.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
05 черв. 2015 19:16 #98629 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі Не купуйте Інтертелеком!!!!!

Михайло Ворончук пише: Але 7 грн. за 512 Мб в добу, і хай навіть 60 грн. за 2 Мбіт безлімітки - це небо і земля. Просто непорівнювані величини, навіть зі всіма кабелями.


Не 512 МБ, а 1500 на добу))).
Жоден мобільний оператор не зможе зробити повноцінний безлімітний та ще й дешевий тарифний план через те, що при постійній безлімітці і великій кількості абонентів базова станція "ляже" і інтернету не буде ні в кого. А утикати БС антенами, як їжака голками - не можливо))) Спроби постійної безлімітки в мобільному зв'язку були у багатьох операторів в світі в т.ч. і Інтертелеком, проте всі стикнулись з такою проблемою. Тому всі мобільні оператори балансують на межі "мегабайт і гривень".

Інтертелеком, як і будь-якого іншого оператора 3Ж зв'язку потрібно наразі розцінювати як "продавців" саме МОБІЛЬНОГО інтернету, або як постачальників інтернету в такі "єбєня", куди провідні або вафельні провайдери не дістаються)))

Що стосується топікстартера - цікаво було б дійсно дізнатись чим, коли і де він тестував інтернет від Інтертелекома і отримав такі значення пінгу - ще б роки зо 2 тому я би в це повірив, проте наразі зі справним обладнанням на сучасних ТП в зоні впевненого прийому - "це якась фантастика, синку" (не буду відкидати варіант із запущеним торрентом з кучкою завантажень - ніколи не цікавився в техслужбі Інтера про "різання" торентів)

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
05 черв. 2015 19:51 #98631 від 259051213422@odnoklassniki.com
Та ні, таки 512. І вибач це вже гон - наші оператори десь там "балансують". Ледь не з хліба на воду перебиваються, бідненькі.
Я не проти обмеження по трафіку - мені і цього вистачає, але ж за адекватною ціною.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
05 черв. 2015 23:04 #98638 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Не купуйте Інтертелеком!!!!!
Міша, глянь на тарифи інших операторів, там взагалі мрак. Так і порівняно з іншими країнами у нас моібльний інет практично халявний.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
05 черв. 2015 23:30 #98639 від 259051213422@odnoklassniki.com
Так інших CDMA операторів у нас нема (в Шепетівці, принаймні) :) Ясно, що рівняти з GSM-щиками нема й чого. Тільки якого милого було скорочувати квоту у 2 рази (з 1024 до 512 Мб), і ще й на третину піднімати ціну (з 5 до 7 грн.)? Це ж уже нагльож.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.218 секунд
0
репостів
0
репостів