Невеличкий інтернет експеримент

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
08 лип. 2014 13:22 #92135 від Dj Os
Эвген, я "розпинаюся" тут тому що такі як ти не розуміють, що з вашими підходами сайти немає сенсу підтримувати. Весь інтернет буде лише в корпоративних сайтах, без ютубу, без соціалочок і тд. Ти ж не жертвуєш кошти сайтам, то дай їм хоч на рекламі заробити. Я зараз не про свої сайти говорю, проблема значно глобальніша. Рано чи пізно дойде до того, що таких пасажирів з адблоком будуть просто блокувати щоб ця зараза більше не поширювалась.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
08 лип. 2014 21:50 #92155 від Эвген

Dj Os пише: Эвген, я "розпинаюся" тут тому що такі як ти не розуміють, що з вашими підходами сайти немає сенсу підтримувати. Весь інтернет буде лише в корпоративних сайтах, без ютубу, без соціалочок і тд. Ти ж не жертвуєш кошти сайтам, то дай їм хоч на рекламі заробити. Я зараз не про свої сайти говорю, проблема значно глобальніша. Рано чи пізно дойде до того, що таких пасажирів з адблоком будуть просто блокувати щоб ця зараза більше не поширювалась.

А я думаю, що просто залишаться великі ЯКІСНІ ресурси які не будуть переповнені рекламою!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
08 лип. 2014 22:02 #92157 від Dj Os
Я вище вже писав що всі ці клікандери і іншу фігню про похудання, збільшення пеніса і тд ви ж самі і провокуєте. Треба ту рекламу не адблком блокувати, а взагалі перестати відвідувати такі сайти. Коли ви огульно блочите адблоком рекламу на всіх сайтах, говно-ресурси все одно знайдуть методи обійти заборони, а от нормальні ресурси вмирають через це.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
09 лип. 2014 00:01 #92160 від Dentist
гаразд, а який зараз є ресурси без реклами? а як забрати рекламу в відео на початку?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
09 лип. 2014 00:58 #92162 від Dj Os
У відео спочатку відео ніяк не забрати, просто треба з цим змиритись. Якщо не хочеш бачити рекламу, то заплати кошти. Я розумію що зараз у людей сутужне фінансове становище, але до цього треба йти і це єдиний правильний вихід.
Головне, що я хочу донести до людей, щоб вони зрозуміли, що в цьому світі немає нічого безкоштовного. І якщо ви хочете якісного контенту, то підтримуйте його якщо не фінансово, то хоча б переглядом реклами та ігноруванням сайтів, де величезна кількість реклами.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
09 лип. 2014 20:01 #92190 від IhorMykolaiovych
Ну нехай буде та реклама. А що робити якщо в мене до сих пір ще працює старий ПК і я на ньому час від часу запускаю якісь плейлисти з ютубу, фільми з онлайн кінотеатрів і взагалі використовую як тв, але всеодно приходиться щось пошукати на ньому і коли цей бідолага ледве витягує мені браузер з ютубуом, а тут на якомусь сайти вилізе нанцять банерів то він починає кашляти ;) Тому і приходиться йому викликати лікаря в образі Адблока.
А на ноутбуці трішки інша ситуація, на одному монітор 17" і коли вилазять ці банери вони перекривають ту інформацію яку я зараз хочу побачити. І знову дискомфорт.
А про екран нетбука я взагалі мовчу :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
09 лип. 2014 21:06 #92192 від Dj Os
Блін, чуваки, я вкотре повторюю, якщо сайт напічканий тупо рекламою, то нафіг на такі сайти заходити? Чомусь я обхожусь без таких сайтів і не відчуваю від цього жодного дискомфорту. Навіть якщо ви ганяєтесь за халявою, то є той самий екс юей чи рутрекер де реклама спокійна і не ліза із всіх щілин. Я сумніваюсь що на цих сайтах немає чогось такого, що є на інших.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Woltar
  • Woltar аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
10 лип. 2014 00:02 #92195 від Woltar
ос,я наприклад розумію,але деякі сайти доходять до абсурду,не видно їх сторінки
якщо сайт дійсно того вартий то для нього я ад блок виключаю,до речі,встановив цого вчора після прочитання данної теми,але на данний час тримаю вимкненим,якщо на сайті багато реклами то я його вмикаю

:bj::bj::bj::bj:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
11 лип. 2014 23:10 #92227 від Эвген

Dentist пише: гаразд, а який зараз є ресурси без реклами? а як забрати рекламу в відео на початку?

качаєш adblock і все немає реклами перед відео)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
12 лип. 2014 08:27 #92228 від Dentist
справа не в рекламі, особисто декілька банерів мене не напрягають взагалі ніяк і я добре розумію Оса, немає нічого безкоштовного, хочеш аби нормально ресурс працював -- хоч якось за це плати.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.173 секунд
0
репостів
0
репостів