Невеличкий інтернет експеримент

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
19 черв. 2014 17:08 #91762 від Dj Os
А ваші улюблені сайти за який рахунок існують? За які кошти вони мають наповнюватись контентом? Ви користуєтесь сайтами безкоштовно і не даєте власникам заробити бодай на рекламі. Це взаємопов`язані речі, якщо рекламодавець не донесе рекламу до вас, то і власник сайту не отримає коштів. Не замислювались над цим? Логічний наслідок з блокування реклами - це закриття ваших улюблених сайтів.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
19 черв. 2014 17:31 #91763 від IhorMykolaiovych
Я це все розумію, але яка різниця між тим що в мене немає АдБл і сторінка вся в рекламі на яку я не звертаю уваги, і коли в мене встановлено АдБл і на рекламу я не звертаю уваги тому що її немає. Я в будь якому випадку не перейду по тому посиланню.

Та якби ще реклама була нормальна, а не ті пишні тьотки що пропонують скинути вагу ...

і тут я вирішив наглядно це показати зробивши скріни і поліз по торрент-трекерах, зайцях ну і інших сайтах де було куча подібної реклами і ще й по кутках вистрибували нібито скайп/аська-реклама. І відключивши АдБл побачив що тої реклами що була раніше немає, можливо мені лише пощастило.

Вертаюсь до теми і моя думка така, що АдБлоком я ж блокую те що мені не подобається, як що на цьому сайті красива жіночка щось обрізає болгаркою і не пропонує мені за день заробити 1000 баксючків, то хай собі там висить і радує мій погляд :) А якщо дійсно набридлива, бридка реклама перед очима, то фу такий сайт.
Не завжди знаходишся лише на топових сайтах де мінімум реклами, по роботі доводиться лазяти і шукати деякий контент по всьому інтернету.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
19 черв. 2014 17:40 #91764 від Dj Os

Я це все розумію, але яка різниця між тим що в мене немає АдБл і сторінка вся в рекламі на яку я не звертаю уваги, і коли в мене встановлено АдБл і на рекламу я не звертаю уваги тому що її немає. Я в будь якому випадку не перейду по тому посиланню.

Це ти думаєш, шо не звертаєш увагу, але насправді жіночку з болгаркою поабчим же ш? :) От і звернув увагу, зараз тобі ремонт електроприладів не потрібен, але якщо раптом знадобиться в тебе в пам'яті вже вирине жіночка з болгаркою, яка запрошувала тебе скористатись послугами ремонту. В підсумку всі залишаться задоволені: ти поремонтуєш електроприлад, сервіс матиме роботу, а сайт прибуток.

А цю всю навалу тупої реклами на сайтах ви ж самі і провокуєте, бо по-перше ходите на такі сайти, по-друге так як на інших сайтах власники сайтів не можуть донести до вас рекламу стандартним способом, то вони і вдаються до видоювання тої аудиторії, що без адблоку, різними клікандерами, страшними тизерами і тд.
Ці користувачі подякували: IhorMykolaiovych

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ARTIST
  • ARTIST аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
19 черв. 2014 19:51 - 19 черв. 2014 19:56 #91777 від ARTIST
Який "безпалевний" інтернет-експеримент =)
Останнє редагування: 19 черв. 2014 19:56 ким ARTIST.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
19 черв. 2014 20:00 #91778 від Dj Os

ARTIST пише: Який "безпалевний" інтернет-експеримент =)

:lol: Ти тут не юли...давай признавайся шо видало? :cheer:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
19 черв. 2014 20:21 #91779 від Anykey

Dj Os пише: шо видало? :cheer:

Штирлиц шел по Рейхстагу, стараясь оставаться незамеченным. Но что-то его выдавало: то ли буденовка, то ли орден Ленина, то ли парашют, волочащийся за спиной.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
19 черв. 2014 22:50 #91793 від Старик Хотабыч
Поставив блокування тому що мені не подобається коли моя дитина сидить в інтернеті і одна наперед одну вискакує реклама як не скинути вагу, то збільшити цицьки або інші органи.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
19 черв. 2014 22:51 #91794 від Dj Os
А не ліпше поставити батьківський контроль щоб дитина по таких сайтах взагалі не ходила?))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
08 лип. 2014 10:05 #92129 від Эвген
Взагалі чого ти так розпинаєшся за використання adblock?
1. В тебе просто э декілька сайтів які втрачають свій дохід саме через цю програмку, плагін!
2. Ти просто фанат реклами і полюбляєш коли реклама на рекламі вискакує і не дає нормально подорожувати інтернетом!
Вбудована реклама є зараз на будь якому сайті і мене наприклад не задовольняє ситуація коли я заходжу подивитися відео або на декілька хвилин заходжу в інтернет і мені вибиває декілька баннерів, перед кожним відео реклама!
Ось такі програмки як Adblock допомагають комфортно користуватися інтернетом і я не витрачаю лишній час на рекламу яка мені взагалі не потрібна!
Тому що вже інтернет перетворюється на телебачення з його рекламою яку неможливо пропустити і яка сидить у печінках!
І не кажи будь ласка що є сайти без реклами! Зараз всюди є реклама як не баннери то ще купа всякої фігні!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
08 лип. 2014 11:13 #92131 від Dentist
Навіть на вікі є реклама, вони рекламують самі себе))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.178 секунд
0
репостів
0
репостів