Заробіток в неті

  • Immortal
  • Immortal аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
19 лют. 2008 13:35 #18202 від Immortal
Відповідь від Immortal у темі Заробіток в неті
ну я прийшов на тренінг, було на 18:00. Прийшло близько 30 чоловік, навіть було десь чоловік 5 старше 40 років! Там чувак запустив ноута і через проектор кинув на стіну онлайн конференцію, Якийсь молдаван втирав (авторитет в цій фірмі). Грузив більше пів години як там все гут. Потім сказав що для реєстрації потрібно 299 баксів. Каже "зараз зробимо паузу, хто зіцікавився - залишайтеся, остальних просимо вийти" Ну, десь людей 8 осталося. Що було далі незнаю, я вийшов :-)

Вкладений файл:


Не стоит ездить быстрей, чем летает твой ангел хранитель

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
19 лют. 2008 14:36 #18207 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Заробіток в неті
Ааа...якшо 299 баксів то знаю я шото за контора. Це не развод...там реально можна заробить)) причому дуже швидко...але ворогів наживеш чимало

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Immortal
  • Immortal аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
19 лют. 2008 15:16 #18214 від Immortal
Відповідь від Immortal у темі Заробіток в неті
це простими словами називається "Сєтєвий маркетинг" шото на подобі Ейвона :-)і щось про ворогів я не зрозумів

Вкладений файл:


Не стоит ездить быстрей, чем летает твой ангел хранитель

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
19 лют. 2008 15:27 #18218 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Заробіток в неті
пояснюю...там кароч дають 100 баксів за кожного приведеного чувака, який забашляє ці 300 баксів, і коли приводиш чуваков то навішуєш їм разної лапши, а потом вони парятся кого б це привести і тому злятся на тебе)) так було по крайній мірі у мого знайомого)) бо іншим способом заробити бабки їх інет магазином нереально

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Immortal
  • Immortal аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
19 лют. 2008 15:44 #18222 від Immortal
Відповідь від Immortal у темі Заробіток в неті
ну принцип майже такий, тільки такса нача, кароч, зараз кину ссилку на схожу лабуду www.my-business.narod.ru/plan01.html часом ссилка не працює, так що звиняйте якщо...

Вкладений файл:


Не стоит ездить быстрей, чем летает твой ангел хранитель

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ARTIST
  • ARTIST аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
21 лют. 2008 20:33 #18518 від ARTIST
Відповідь від ARTIST у темі Заробіток в неті
Всі думають, що в неті можна заробити нічого не роблячи. А щоб заробити треба ДОБРЕ попрацювати.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
21 лют. 2008 20:39 #18523 від Nachtigal
Відповідь від Nachtigal у темі Заробіток в неті
<div class='quotetop'>(Immortal @ 19.2.2008, 15:44) [snapback]34177[/snapback]</div>

ну принцип майже такий, тільки такса нача, кароч, зараз кину ссилку на схожу лабуду www.my-business.narod.ru/plan01.html часом ссилка не працює, так що звиняйте якщо...[/b]

Я про те ж саме кажу. Посилання, де можна знайти роботу я давав вище.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Saul
  • Saul аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
21 лют. 2008 22:52 #18550 від Saul
Відповідь від Saul у темі Заробіток в неті
если постараться можно немного заработать: grand-sale-5.com З.Ы.: если кого-то заинтерисует - пишите мне в приват, есть несколько советов.

Мне бы пару часов, 120 минут, я мог бы успеть,но секунды бегут,и я их не верну,уже меняются сутки,я опаздал, извените,нереальные пробки... © Centr

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Sergio
  • Sergio аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
28 лют. 2008 20:38 #19188 від Sergio
Відповідь від Sergio у темі Заробіток в неті
Букмекерская контора Bukersport. Всем нашим пользователям мы делаем подарок в размере 0.12$ + ежедневный БОНУС в размере 0.007$ Минимальная ставка всего 0.1$ Также, вы можете получить дополнительный выигрыш участвуя в нашей партнерской программе. 10% от выигрыша каждого пользователя, привлеченного вами . Минимальная выплата - всего 0.5$!Регистрация www.bukersport.ru/index.php?option=...mp;ref=PREDATOR

Давно пора мыслить шире, видеть глубже и ярче, чем просто кидать камни в тех, кто думает иначе

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
02 бер. 2008 00:20 #19368 від odin
Відповідь від odin у темі Заробіток в неті
<div class='quotetop'>(Nachtigal @ 11.2.2008, 17:16) [snapback]33420[/snapback]</div>

Можна заробити скориставшись наступними сервісами: weblancer.net www.free-lance.ru www.getafreelancer.com (eng) www.odesk.com (eng) www.scriptlance.com/ (eng)Подібних сервісів є чимало, я навів ті, якими сам користуюсь.p.s. Тільки щоб заробити, потрібно вміти робити щось....[/b]

і які Ваші координати на тих сервісах?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.198 секунд
0
репостів
0
репостів