Заробіток в неті

Більше
11 лют. 2008 14:01 #17577 від Шепетівчанин
Відповідь від Шепетівчанин у темі Заробіток в неті
wmpochtar.ru Новый почтовик но он быстро развивается, и это не кидалово.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Saul
  • Saul аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
11 лют. 2008 16:48 #17580 від Saul
Відповідь від Saul у темі Заробіток в неті
<div class='quotetop'>(andreypry @ 23.1.2008, 20:28) [snapback]32445[/snapback]</div>

Можно заработать ЗДЕСЬ , на простом заливании файлов и предоставлении ссылок на них другим, для закачки.[/b]

А ты этот способ проверял? я заливал файлы, вылаживал на сайты, но помоему что бы набрать 1000 скачиваний надо ждать оооочень много времени (А может на сйты просто такие вылаживал).

Мне бы пару часов, 120 минут, я мог бы успеть,но секунды бегут,и я их не верну,уже меняются сутки,я опаздал, извените,нереальные пробки... © Centr

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
11 лют. 2008 17:16 #17582 від Nachtigal
Відповідь від Nachtigal у темі Заробіток в неті
Можна заробити скориставшись наступними сервісами: weblancer.net www.free-lance.ru www.getafreelancer.com (eng) www.odesk.com (eng) www.scriptlance.com/ (eng)Подібних сервісів є чимало, я навів ті, якими сам користуюсь.p.s. Тільки щоб заробити, потрібно вміти робити щось....

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Immortal
  • Immortal аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
13 лют. 2008 16:08 #17741 від Immortal
Відповідь від Immortal у темі Заробіток в неті
ДОХОД 100$ в деньВ интернете и с людьмиНеполный рабочий день(не Forex, не бады, не косметика, не быт. химия)Наталья Петровна № тел #########І, так...Не був би я хохлом якби не зацікавився тим (не повівся, називайте як хочте), за що це плотять такі гроші? Тим більш що сидиш в неті і за це ще й пратять грошики. Цікаво...Набрав я вчора ввечері номерок цієї Наталії, намагався випитати що то за робота і скільки це все коштує (знаючи те що в Україні шари не буває). Но толком нічого не дізнався. Сказала підійти до них і все вони розкажуть.Сьогодні в обідню перерву я таки завітав до них в гості. І так я вже там, бачу сидить молоденька блондіночка років так 18. Кажу тири-пири, ща що це ви роздаєте такі гроші? Вона каже це робота в і-неті і т.д. Питаю, а що точніше? Заповніть спотатку анкетку з 200! питань, щоб ми могли вас точніше оприділити в певний напрямок діяльності. Питаю, а які напрямки? В відповідь той же мороз. Кажу, давай анкету. Вона, анкета обробляється на комп&#39;ютері і видає і за кілька секунд відомий ваш подальший напрямок куди спрямувати вашу діяльність. І коштує це 20 грн! Бачу вже грошики збивають, сума не дуже велика, і цікаво вже стало де основна собака зарита. Даю 20 грн, вона мені анкету типу (да, можливо, ні) і питання на іншому листочку. Заповнив віддав її, а сам думаю як це вона зажене мої відповіді в комп. Сканера ніякого нема тільки ноут. В ітогє, так як я і думав. Зробила вигляд що читає і переписала з ноута якусь херню в анкету. Як я і очікував ніхто в комп не загружав. Підійшла вона до мене і почала читати якусь пургу, шото тіпа гороскопа (таке як Дашук писав про секс :wink: тіки в нього більш правдиво). Доречі поки я заповняв анкету то прийшло ще 3-є таких же гавриків як я :-) Кажу, це все ясно, а де ж тут гроші і як їх заробляти? Приходьте в понеділок на тренінг і все дізнаєтесь. Я собі подумав, я то не знаю, а вони то своїх 100 бакинських на цих анкетах вже заробляють :-)І коли вже прийде той час що люди перестануть вестися на шару? Даючи змогу заробити на собі. Но це ще не кінець, піду на тренінг (кажуть бесплатно). Цікаво, чим це закінчиться? Но більше сплачувати благодійні внески я не намєрєн :-)Далі буде...

Вкладений файл:


Не стоит ездить быстрей, чем летает твой ангел хранитель

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
14 лют. 2008 08:36 #17755 від Nachtigal
Відповідь від Nachtigal у темі Заробіток в неті
<div class='quotetop'>(Immortal @ 13.2.2008, 16:08) [snapback]33633[/snapback]</div>

Я собі подумав, я то не знаю, а вони то своїх 100 бакинських на цих анкетах вже заробляють :-)І коли вже прийде той час що люди перестануть вестися на шару? Даючи змогу заробити на собі. Но це ще не кінець, піду на тренінг (кажуть бесплатно). Цікаво, чим це закінчиться? Но більше сплачувати благодійні внески я не намєрєн :-)Далі буде...[/b]

А чого туди йти? Зразу ж було видно, шо то лохотрон...100 USD - це середній денний заробіток у нормальній буржуйській країні, але не в нас.Безперечно, такі гроші можна заробити за день в інеті. Але не по оголошенню на стовпі.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Immortal
  • Immortal аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 лют. 2008 11:43 #17772 від Immortal
Відповідь від Immortal у темі Заробіток в неті
якби ще диктофона взяти і записати той їхній розвод :-)

Вкладений файл:


Не стоит ездить быстрей, чем летает твой ангел хранитель

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
14 лют. 2008 21:07 #17798 від Nachtigal
Відповідь від Nachtigal у темі Заробіток в неті
<div class='quotetop'>(Immortal @ 13.2.2008, 16:08) [snapback]33633[/snapback]</div>

....І коштує це 20 грн! Бачу вже грошики збивають, сума не дуже велика, і цікаво вже стало де основна собака зарита. Даю 20 грн, вона мені анкету типу (да, можливо, ні) і питання на іншому листочку.[/b]

:hah: То вони тебе таки розвели на 20 грн?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Immortal
  • Immortal аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 лют. 2008 08:57 #17807 від Immortal
Відповідь від Immortal у темі Заробіток в неті
потрібно ж розслідування провести до кінця :-)

Вкладений файл:


Не стоит ездить быстрей, чем летает твой ангел хранитель

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Immortal
  • Immortal аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
19 лют. 2008 13:23 #18200 від Immortal
Відповідь від Immortal у темі Заробіток в неті
всьо, фініш...в кінці кінців вони попиталися здерти 300 баксів

Вкладений файл:


Не стоит ездить быстрей, чем летает твой ангел хранитель

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
19 лют. 2008 13:24 #18201 від Nachtigal
Відповідь від Nachtigal у темі Заробіток в неті
<div class='quotetop'>(Immortal @ 19.2.2008, 13:23) [snapback]34155[/snapback]</div>

всьо, фініш...в кінці кінців вони попиталися здерти 300 баксів[/b]

Хтось повівся? Чи ти не в курсі? :D

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.165 секунд
0
репостів
0
репостів