LINUX

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
22 січ. 2010 19:55 #47926 від T-S
Відповідь від T-S у темі Відповідь: LINUX
А навiщо вам пiд linux-ом C++ компилятор пiд Windows. Там GCC прекрасно справляється.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • vasyok
  • vasyok аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
23 січ. 2010 09:48 #47938 від vasyok
Відповідь від vasyok у темі Відповідь: LINUX
Декілька разів тре було Visual с++, але вона нормально не ставилася

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
04 лют. 2010 09:39 #48448 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі Відповідь: LINUX
Вчора встановив Ubuntu 9.10 (Acer Aspire 6920G, C2D 2GHz, 4GB, NVidia GF 9500) паралельно з Він 7. Враження приємні - система для людей. Тільки одна "лажка" з кардрідером - не працює.

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
04 лют. 2010 16:40 #48491 від T-S
Відповідь від T-S у темі Відповідь: LINUX
Спробуйте відредагувати /boot/grub/grub.cfg щоб там містився рядок:linux /boot/vmlinuz-2.6.31-16-generic root=UUID=67e08954-23c0-4bca-ac34-79c5d2b42ffb ro quiet splash pciehp.pciehp_force=1Кардрідер повинен запуститись.Якщо для редагування не вистачить прав то в консолі наберіть:sudo gedit /boot/grub/grub.cfg.Або ставте версію 9.04. В ній кардрідери працюють нормально.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Zelya
  • Zelya аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
11 лют. 2010 21:34 #48848 від Zelya
Відповідь від Zelya у темі Відповідь: LINUX
Заказав лінукс Kubuntu, прийшов днів через 10, поставив на домашньому компютері, враження такі: ставиться без проблем, навіть простіше і швидше ніж вінда, після завантаження на "робочому столі" з"явилось декілька незрозумілих вікон, налаштування яких я відложив на пізніше, потім почались пошуки знайомих в вінді дисків с, d, e яких звісно не знайшов, з цією проблемою потім розібрався, при спробі програти мр3 плеєр мовчав, відео теж. Вияснив, що в цій збірці кодеки потрібно докачувати з нету, при запуску текстового редактора побачив що в налаштуваннях мова інтерфейсу тільки англійська, рос. теж потрібно докачувати. Тут з"явилась головна проблема, не можу ввійти в нет, модем лінукс побачив, а при запуску інтернету проходить "ініціалізація модему" (дословно) і все, ні туди і ні сюди. В мене нет від інтертелекому, може треба якісь особливі настройки?

Вертолеты - души погибших танков!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
12 лют. 2010 12:45 #48863 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі Відповідь: LINUX

Zelya;48848 пише: Заказав лінукс Kubuntu, прийшов днів через 10, поставив на домашньому компютері, враження такі: ставиться без проблем, навіть простіше і швидше ніж вінда, після завантаження на "робочому столі" з"явилось декілька незрозумілих вікон, налаштування яких я відложив на пізніше, потім почались пошуки знайомих в вінді дисків с, d, e яких звісно не знайшов, з цією проблемою потім розібрався, при спробі програти мр3 плеєр мовчав, відео теж. Вияснив, що в цій збірці кодеки потрібно докачувати з нету, при запуску текстового редактора побачив що в налаштуваннях мова інтерфейсу тільки англійська, рос. теж потрібно докачувати. Тут з"явилась головна проблема, не можу ввійти в нет, модем лінукс побачив, а при запуску інтернету проходить "ініціалізація модему" (дословно) і все, ні туди і ні сюди. В мене нет від інтертелекому, може треба якісь особливі настройки?

Особисто не пробував налаштовувати ІТ інтернет на лінуксі, проте знаю людей, які в нас брали модеми для Інтернету під Лінукс. Напиши який модем - спробую допомогти.

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Zelya
  • Zelya аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
12 лют. 2010 21:39 #48889 від Zelya
Відповідь від Zelya у темі Відповідь: LINUX
Модем alltel з антенкою і гніздом під флешку

Вертолеты - души погибших танков!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • vasyok
  • vasyok аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
15 квіт. 2010 17:36 #51189 від vasyok
Відповідь від vasyok у темі Відповідь: LINUX
Цікавить питання чи хтось на форумі добре знає лінукс? Взагалі проблема наступна: пробую запустити досемулятор (Dosemu) на ASP11.2(скинули Doom от і хочу спробувати його в лінуксі), але при запуску емулятора пише "Ошибка сегментирования", переустановити, видалити і поставити інший, скопіювати з робочої машини, поритися в конфігах, погуглити - вже два тижні мучусь- не допомагає. Хто сильний в цій ОС підскажіть в чому можна порити, що поміняти щоб його запустити?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • jaruto
  • jaruto аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
17 квіт. 2010 18:38 #51252 від jaruto
Відповідь від jaruto у темі Відповідь: LINUX
я просто щоб оцінити систему поставив убунту 9.10) система класна) рекомендую всім) одне тупо(емулятори туплять і крім блокнота я прог з вінди не зміг поставити)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
11 лют. 2011 07:17 #60168 від Александръ
Відповідь від Александръ у темі Re: LINUX
Fedora. Рабочее окружение GNOME.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.163 секунд
0
репостів
0
репостів