Bloomberg: виробник антивірусів Касперський працює в інтересах ФСБ

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
20 бер. 2015 15:48 #96798 від Dj Os

Агентство Bloomberg стверджує, що російська антивірусна компанія "Лабораторія Касперського" надає дані своїх клієнтів ФСБ.

Про це агентству підтвердили джерела серед колишніх і діючих співробітників компанії, повідомляють "Ведомости".
За даними агентства, топ-менеджерів, які покинули компанію в 2012 році, замінили на людей, тісно пов'язаних з військовими або розвідслужбами, а з вищого керівництва компанії прибрали іноземців.

Агентство з посиланням на шість джерел Bloomberg з числа колишніх і діючих співробітників стверджує, що деякі з цих нових менеджерів активно допомагають ФСБ розслідувати справи і при цьому використовують дані окремих клієнтів компанії з 400 млн користувачів, які встановили ПЗ "Лабораторії Касперського".

Ключовою фігурою для співпраці компанії з російським урядом три джерела Bloomberg в компанії називають заступника гендиректора з юридичних питань і безпеки Ігоря Чекунова. Він також регулярно ходить в баню з Касперським, зазначає агентство.

З 2013 року він керує групою з десяти фахівців, які вивчають дані клієнтів, які зазнали хакерських атак, та надають технічну підтримку ФСБ й іншим російським структурам.

Крім того, в 2014 році Євген Касперський звільнив невелику групу топ-менеджерів, серед яких були технічний директор Микола Гребенников і президент північноамериканського напряму Стів Оренберг.

При цьому сам Касперський раз на тиждень ходить у сауну з посадовими особами російських розвідслужб. У свою чергу глава компанії стверджує, що в сауні вони тільки спілкуються і про шпигунство мова не йде.

"Коли я ходжу в баню, вони тільки друзі ... Я не той, з ким правильно обговорювати російські реалії, я живу в кіберпросторі", – заявив він.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
21 бер. 2015 00:19 - 21 бер. 2015 00:20 #96804 від GoBLin
Ответ каспера на статью:

Только я тут решил немного оттянуться от изнурительных поездок, только я всего один (один!) денёк полежал на ровном пляже под пальмой на мягком песочке Южно-Китайского Хайнана, только-только мой организм начал избавляться от тлетворного влияния американских сендвичей-гамбургеров и уже приготовился к переходу на самую лучшую, диетическую, полезную и немыслимо вкусную еду Китая (тем более южного, морепродуктного Китая), только я (наконец-то!) нашёл время зайти в спортзал и немного приподнять штангу и прочие механизмы (чтобы мышцы верхней части тела вспомнили, что их ещё не забыли, а не только пробежки по горам нижнюю часть организма напрягали)...

Продолжение далее:
e-kaspersky.livejournal.com/216149.html
Останнє редагування: 21 бер. 2015 00:20 ким GoBLin.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
21 бер. 2015 00:34 #96805 від Dj Os
Ну впринципі такої відповіді і очікував. Дійсно може бути наклеп на Касперського.
Але чомусь він явно не хоче пояснювати чому він позбувався топ-менеджерів. Все таки очевидно диму без вогня не буває.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.101 секунд
0
репостів
0
репостів