Безкоштовна консультація від lamer85

  • lamer85
  • lamer85 аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
24 трав. 2014 18:08 - 24 трав. 2014 19:17 #91363 від lamer85
Народ, не знаю чому, і не знаю навіщо, адміністрація сайту відновила мій аккаунт (хоча я його уже 2 рази видаляв). :)
Тому, розділ знову актуальний - ставте свої питання. А поки що - мої експерименти з відеоремонтами :)

Останнє редагування: 24 трав. 2014 19:17 ким lamer85.
Ці користувачі подякували: LuK

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
24 трав. 2014 19:54 #91364 від LuK
є раритетний патіфон))) Урал.
стан - як новий. майже не був у користуванні.
але шось не вмикається.мабуть шось з лампами.зробити можеш?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
24 трав. 2014 22:32 #91367 від Dj Os
Шось у мене фотку не відкриває

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
25 трав. 2014 07:35 - 25 трав. 2014 07:40 #91370 від LuK
в мене показує
фото з російського сайту,то може в тебе блокує?)))
Останнє редагування: 25 трав. 2014 07:40 ким LuK.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
25 трав. 2014 13:36 #91380 від lamer85
Можна звичайно. Аби тільки запчастини вдалось знайти.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 лип. 2014 00:46 #92291 від lamer85
Метеорологи обіцяють нам найближчим часом різке потепління. Тому - декілька порад, як вберегти вашу техніку під час спеки :)
Перше, що вам потрібно запамятати - будь який апарат має свій робочий діапазон температур. У більшості побутової техніки, це від 0 до 50 градусів Цельсія. Здається, нашим телефонам, планшетам і компютерам нічого не загрожує, адже температуру у 50 градусів, в нашій місцевості, годі й уявити. Але не все так просто :)
Справа в тому, що температура, яку ви бачите у прогнозі погоди, вимірюється у тіні. А це значить, що вона дуже відрізняється від температури на відкритому сонці. Значення її можуть сягати для певних поверхонь і 50-70 градусів! А це вже небезпечно! Перше, що може постраждати у сучасних пристроях - це дисплей, та тачскрін (сенсор). Оскільки як один, так і інший виріб являє собою "сендвіч" з декількох шарів пластику, металу, та скла, який скріплений клеем - саме вони попадають першими під удар. Зазвичай, перегрів для них завершується розшаруванням цього "сендвічу", після чого залишається лише одне - повна заміна. Особливо до цього чутливий тачскрін. Якщо таке станеться з планшетом, або дорогим телефоном - готуйте 300-400 грн. лише на одні запчастини. І це у ліпшому випадку!
Ще один елемент, який не любить перегріву - батарея (акумулятор). Розклеїтись вона, можливо, й не розклеїться, але перегрів дуже шкідливий для її ємності. Така батарея починає швидко "сідати".
Причому, завважте - необовязково, аби ваш телефон прямо "загоряв" на сонечку. Небезпека чекає на нього і в кишені одягу, залишеного висіті на вулиці, і в поставленій на сонці машині. Будьте уважні, і нехай ваша техніка, не зіпсує вашого відпочинку! :)
Долучення:
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 лип. 2014 20:01 - 15 лип. 2014 20:02 #92299 від lamer85
Новий відеоремонт :)
Останнє редагування: 15 лип. 2014 20:02 ким lamer85.
Ці користувачі подякували: Dj Os, kolbasnik

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
18 лип. 2014 00:26 #92333 від lamer85
Не всі читають шепетівський сайт :) І от результат:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
05 серп. 2014 22:20 #92660 від IhorMykolaiovych
День добрий.
Потрібна Ваша порада.

Є в мене один ПК, але він у мене лише для робити і начебто вистачає його над-потужностей для деяких задач. Але вирішив все-таки його оновити щоб у час свого дозвілля погратися хоча б щось більш менш сучасне.

Надумав я його оновити частинами і ось перші частини які мені потрібно оновити: материнська плата (щоб поставити новий процесор), сам пан процесор, та оперативна пам'ять (тому як в моєму ветерані стоїть ddr2)

І ось що я познаходив на Розетці і хочу вислухати Ваші поради і побажання :)

Материнські плати

Asus B75M-A (s1155, B75, PCI-Ex16)

Asus H81M-K (s1150, Intel H81, PCI-Ex16)
MSI B85M-P33 (s1150, Intel B85, PCI-E 3.0x16)


Процесор

Intel Pentium Processor G3220 3.0GHz/5GT/s/3MB (BX80646G3220) s1150 BOX
Intel Pentium Dual Core G2030 3.0GHz/5GT/s/3MB (BX80637G2030) s1155 BOX

Та пам'ять

Kingston DDR3-1600 4096MB PC3-12800 (KVR16N11/4)
Kingston DDR3-1333 4096MB PC3-10600 (KVR13N9S8/4)

Я, як не знавець, поскидав те що начебто мені здалось нормальним. І ще й кольорами виділив те що, як мені здається, буде між собою працювати без конфліктів.
Не бийте сильно і не кидайте цеглу якщо я десь помиляюсь :-)

Але все це було б дуже просто як би не ще одна умова.

До цих запчастин мені потрібно підключити мою стареньку відеокарту (але можливо вона буде гіршою за інтегровано, а можливо і не буде, це вже Ви підкажіть мені) PCI Express 2.0 x16: Gigabyte Radeon HD 5450

І ще й в мене старий вінчестер з виходом IDE (такий широкий шлейф Ulta ATA Cable) тому потрібно перехідник чи то конектор (бачив на розеткі здається)

А щоб Вас взагалі добити у мене БЖ 300вт, моделі не знаю :) Там 20+4 здається.

Буду вдячний за поради що взяти, можливо у Вас є якісь інші варіанти.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
05 серп. 2014 22:50 #92662 від lamer85
Ну чого ви так? :) Гарний вибір.
З материнських плат, як мій смак - Asus B75M-A
Вона величенька, але зате є хоч один PCI-слот. Може згодитись.
Процесор - будь-який з цих, між ними різници особливої нема - обидва "бюджетники". Аби по слоту підійшов.
Память - чим швидше, тим краще, але для цих процессорів особливої різниці нема. Там уже в їхню шину все буде впиратись. Боюсь, вони її просто не зможуть до кінця використати.
Відеокарта повинна запуститись без проблем, а на вінчестер дійсно треба перехідник. Тільки треба бути готовим до втрати швидкості. Краще старий "вінт" з перехідником залишити під збереження данних, а для встановлення системи прикупити уже новий. В ідеалі - твердотілий, на 60-80 Гб. Не дуже дорого, але в рази підвищиться швидкість роботи.
БЖ - ну нібито й повинно вистачити. І з підключення проблем не буде. Там проц тяне в районі 50 ватт, відеокарта теж не дуже потужна. Має 300 ватт стати на це діло. Але все ж я подумав би над заміною на якісний хоча б 500-ватний (ще краще 750, тільки справжніх, не китайських), оскільки при заміні відеокарти на більш новішу це може стати відчутним.
Ну і, звичайно, х64 система, для того щоб задіяти увесь обєм памяті. Вистачить 4 Гб, але для повної підстраховки - 6 - 8 Гб, і можна спокійно відмикати файл довантаження, що знову ж таки непогано підвищить швидкість.
Ці користувачі подякували: IhorMykolaiovych

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.250 секунд
0
репостів
0
репостів