Який ТВ порадите взяти?

  • Vent
  • Vent аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
23 квіт. 2011 18:48 #65158 від Vent

Dj Os;65155 пише: Над проектором я задумувався спочатку, але його ціна з фул хд і 3д великувата виходить.За ОЛЕД тєлєки я і сам знаю, але навіщо мені про них нагадувати якщо їх ще навіть у масове виробництво толком не запустили.То що? більше не буде думок?

Тобі горить? Почекай до липня!Не бери плазму!
Тема заблокована.
  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
23 квіт. 2011 23:57 #65169 від Dj Os
До липня? А шо буде в липні? ОЛЕД? Дуууже сумніваюсь що якщо буде то по прийнтним цінам.
Тема заблокована.
  • pjharvey
  • pjharvey аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
24 квіт. 2011 00:02 #65171 від pjharvey
ну я большой фанат СОНИ и сомной все ясно =)))) у меня 40 дюймов удовольствия =) использую и как моник и как тв, жалею ток о том что не взял на 46 и больше =)
Тема заблокована.
  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
24 квіт. 2011 00:58 #65172 від Dj Os
ЖК у соні я вважаю найліпші від усіх. Але мені потрібна плазма!
Тема заблокована.
Більше
24 квіт. 2011 02:10 #65173 від Шепетівчанин
Мені здаться не той форум був вибраний для такого роду вибору(
Тема заблокована.
  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
24 квіт. 2011 09:13 #65174 від Lego

Dj Os;65172 пише: ЖК у соні я вважаю найліпші від усіх. Але мені потрібна плазма!

А сразу написать не судьба?
Тема заблокована.
  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
24 квіт. 2011 10:34 #65184 від Alois

Dj Os;65172 пише: ЖК у соні я вважаю найліпші від усіх. Але мені потрібна плазма!

Нативна чи свіжозаморожена?:ag:

Не бійся!
Тема заблокована.
  • Vent
  • Vent аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
24 квіт. 2011 13:08 #65189 від Vent
можу тобі до літа зичнути Электроника-409Д плоский екран! низьке потрєблєніє, супер розміри!
Додано о 13:08
Попереднє повідомлення було написане в 13:05

Dj Os;65172 пише: ЖК у соні я вважаю найліпші від усіх. Але мені потрібна плазма!

вважай :), але Я плазми не візьму покищо...Лед дійсно буде самий дорогий влітку, а шо рабить? Повірь буде й на нього попит, а ти будешь губи кусати зі своєю плазмою.
Тема заблокована.
  • jaruto
  • jaruto аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
24 квіт. 2011 13:14 #65193 від jaruto
"Рубин 106Д" - черно-белый телевизор первого класса с отделкой по высшему (нулевому) классу. Обеспечивает прием 12 программ метрового диапазона и 33 каналов дециметрового. Высококонтрастный кинескоп с углом развертки 110 градусов, автоматический гетеродин с функцией ручной подстройки, удобная клавиша включения, возможность подключения пульта ДУ и приставки ПЗУ. Два динамика, один из который расположен на передней панели, обеспечивают высокое качество звукового сопровождения. В комплекте ножки для напольного размещения.
Тема заблокована.
  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
24 квіт. 2011 18:23 #65210 від Dj Os

Лед дійсно буде самий дорогий влітку, а шо рабить? Повірь буде й на нього попит, а ти будешь губи кусати зі своєю плазмою.

Ну і яка різниця лед з лампами? Весь нет завалений темами із засветами ледів.Коротше ясно...тему закриваю бо бачу професійної змістовної думки я не дочекаюсь
Тема заблокована.
Час відкриття сторінки: 0.105 секунд
0
репостів
0
репостів