До побачення

Більше
26 черв. 2015 14:48 - 26 черв. 2015 16:40 #99107 від Oleksandr
Відповідь від Oleksandr у темі До побачення

Олександр пише: Як і обіцяв постараюсь частіше заходити, щоб не бути причиною подальших суперечок.

Я вже неодноразово казав й ще раз повторюю, що особисто в мене взагалі нема бажання продовжувати безглузді суперечки. На форумі багато різних людей зі своїми переконаннями і це добре.
Інколи тут виникають суперечки, хтось полюбляє посперечатися, хтось давати поради іншим (тобі б кижки писати...), але це лише форум.
В реальному житті схожа ситуація. Є люди які теж полюбляють навязувати свою думку іншим (коли з ким і що робити, а що не робити...), але ж не всім це подобаєть і саме це стає причиною багатьох суперечок.
Інколи з деякими людьми важко спілкуватися, але таким людям не варто забувати одну істину, що права однієї людини закінчуються там, де починаються права іншої. І кожен повинен мати можливість вільно здійснювати свої права.
www.blox.ua/html/8126465,37.html?oleksandr_blox
Останнє редагування: 26 черв. 2015 16:40 ким Oleksandr.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
27 черв. 2015 12:12 #99131 від 259051213422@odnoklassniki.com
Відповідь від 259051213422@odnoklassniki.com у темі До побачення
Олександр уже почав сам з собі щось доказувати :dry:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
30 черв. 2015 20:36 - 30 черв. 2015 21:34 #99206 від Oleksandr
Відповідь від Oleksandr у темі До побачення
Коли тобі не лише навязують свою думку, а роками тероризують і застосовують методи психологічного тиску, то саме таким людям доводиться доказувати, що вони не праві. Правда, це важко робити. Вони відкрито заявляють, що в них все і всюди "схвачено".
shepetivka.com.ua/forums/zdorovia/81965-....html?start=10#99205
Цікаво, але іноді одні і ті ж люди (перефарбовуючись) можуть при регіоналах з тебе робити "помаранчевого-нациста", а сьогодні "ватника-сепаратиста". Хоча все набагато простіше. Є політичні і бізнесові структури, які наймають таких провокаторів для досягнення своїх цілей: вижити з міста (відібрати все), а ще краще перетворити на свого наймита.
На протязі багатьох років відбувалося загострення політичної боротьби в країні. І сьогодні у цю війну всіх проти всіх втянулися усі без виключення. Нам нав’язують саме такий сценарій, саме тому війна всіх проти всіх розколює і атомізує українське суспільство. Ця атомізація поширюється на всіх рівнях і в різних площинах: політика, бізнес, релігія.
shepetivka.com.ua/forums/suspilstvo-poli...ovne-dlia-choho.html
Шепетівка знаходиться на стику Поділля, Волині і Галичини, тому влада в місті дуже часто переходить з рук в руки. Політика політикою, але не варто забувати одну істину, що права однієї людини закінчуються там, де починаються права іншої. І кожен повинен мати можливість вільно здійснювати свої права.
vigilantibusjurascriptasunt.blox.ua/html

Україна зайняла 86-е місце в рейтингу світового рабства Global Slavery Index 2013, складеному австралійської правозахисною організацією Walk Free Foundation. За даними авторів дослідження, число людей, що перебувають у рабстві на території України, становить від 110 тисяч до 120 тисяч людей.
Останнє редагування: 30 черв. 2015 21:34 ким Oleksandr.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
30 черв. 2015 21:55 #99208 від 259051213422@odnoklassniki.com
Відповідь від 259051213422@odnoklassniki.com у темі До побачення
Вважайте мене прискіпливим, але мені все ж цікаво - з ким наш О. весь час розмовляє і кому наводить оці простині "доводів"?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
30 черв. 2015 22:10 - 30 черв. 2015 22:12 #99209 від НЕкремлебот
Відповідь від НЕкремлебот у темі До побачення

Михайло Ворончук пише: Вважайте мене прискіпливим, але мені все ж цікаво - з ким наш О. весь час розмовляє і кому наводить оці простині "доводів"?

Тихо))))
А то слідуючим дописом від цього товариша знов буде багато думок та натяків щодо поганих форумчан з двома сотнями дописів, які весь час провокують конфлікти і запродались якимось таємничім політичним силам)))) І цим саме страшно заважають писати гарні копіпасти...

ЗІ (голосом Януковича):
А я еще раз вам кажу, шо поки ви не відреагуєте правильно на моє "Да пабачення", я буду прощатись і прощатись!
Останнє редагування: 30 черв. 2015 22:12 ким НЕкремлебот.
Ці користувачі подякували: 259051213422@odnoklassniki.com

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
15 лист. 2015 16:52 #103253 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі До побачення
Тут зараз мав би бути пост прапорщика, який гнівно вимагає пояснень за що його забанили, але публікувати його не буду, забанений значить забанений.. Як бач Руслане твоєї пропажі ніхто і не помітив, не велика ти втрата. ;)
Цей пост пишу на майбутнє для тих, хто почне тут писати чергові казки, що сайт продався Свободі. У нас чимало недругів, які запускають ці чутки, так само як і недалеких людей, які в них вірять. Але за весь цей час жодних доказів ніхто так і не привів. І відверто, такі коментатори як прапорщик вже втомили, платівку заїло давно і надовго. Більше подібних коментарів я терпіти не буду, ми готові до будь якої критики в нашу сторону, але вона має бути аргументована. І можете мене звинуватити в диктатурі скільки завгодно, але відтепер всі хейтерські та неаргументовані пости на адресу сайту чи адміністрації будуть видалятись, а автор банитись, тим паче, що це давно вказано в правилах форуму.
Ну і а тобі Руслане, якщо хочеш щоб акаунт розбанили, потрібно або навести докази твоїх звинувачень, або вибачитись перед адміністрацією сайту, третього шляху не існує.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • kredit
  • kredit аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 лист. 2015 17:56 #103255 від kredit
Відповідь від kredit у темі До побачення

Островський О.В. пише: Тут зараз мав би бути пост прапорщика, який гнівно вимагає пояснень за що його забанили, але публікувати його не буду, забанений значить забанений.. Як бач Руслане твоєї пропажі ніхто і не помітив, не велика ти втрата. ;)
Цей пост пишу на майбутнє для тих, хто почне тут писати чергові казки, що сайт продався Свободі. У нас чимало недругів, які запускають ці чутки, так само як і недалеких людей, які в них вірять. Але за весь цей час жодних доказів ніхто так і не привів. І відверто, такі коментатори як прапорщик вже втомили, платівку заїло давно і надовго. Більше подібних коментарів я терпіти не буду, ми готові до будь якої критики в нашу сторону, але вона має бути аргументована. І можете мене звинуватити в диктатурі скільки завгодно, але відтепер всі хейтерські та неаргументовані пости на адресу сайту чи адміністрації будуть видалятись, а автор банитись, тим паче, що це давно вказано в правилах форуму.

Диму без вогню не буває
А нарахунок доказів, так твої опоненти Прапорщик і Михайло, більш аргументовано пишуть ніж ти. Читаю твої дописи, так вони або написані "пишу аби щось написати", або ж водичка ...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
15 лист. 2015 18:07 #103256 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі До побачення
Да ну? Наведи конкретні приклади

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 лист. 2015 18:19 #103257 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі До побачення

У нас чимало недругів

Більше подібних коментарів я терпіти не буду

ми готові до будь якої критики в нашу сторону

То все таки: Я чи МИ? Хто ви, команда сайту? Хто за вами стоїть ? Дай відповідь на це запитання, і це відкине всі домисли.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
15 лист. 2015 18:42 #103258 від Старик Хотабыч
Відповідь від Старик Хотабыч у темі До побачення
А що, тут за висловлювання своєї точки зору банять?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.136 секунд
0
репостів
0
репостів