До побачення

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
18 черв. 2015 10:17 #98868 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі До побачення
Кста Алоїса банили частенько)))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
18 черв. 2015 10:23 #98869 від НЕкремлебот
Відповідь від НЕкремлебот у темі До побачення
Угу... Якраз ті що пішли цим і відзначались))) Тоді модераторів було більше ніж зараз активних дописувачів))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
18 черв. 2015 11:04 #98872 від kolbasnik
Відповідь від kolbasnik у темі До побачення
взагалі то кожен хто відписався в цій темі має рацію. в кожного своя правда. всі ми іноді перегинаємо палицю. я сам іноді вівся на провокації та вступав в полеміку з досвідченними тролями відповідав образами та хамством. іноді писав негарні речі та хамив. за що прошу вибачення у всіх дописовачів цього форуму.
всі хто мене знає в реальному житті можуть підтвердити що я людина спокійна та не конфліктна....
просто одного разу я зрозумів що комусь щось довести на форумі майже неможливо .... це просто втрата часу та нервів. кормити тролів я більше не буду. вирішив зробити паузу.та не відписуватися на цьому сайті. в провокативних темах та срачах. винятком будуть теми які стосуються мене особисто чи теми в яких я є фахівець.

поважайте одне одного )
До побачення.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
18 черв. 2015 11:41 #98873 від 259051213422@odnoklassniki.com
Відповідь від 259051213422@odnoklassniki.com у темі До побачення
А може діло не в тому що розлінілись і "слава Україні" заставляли, а просто зявились соцмережі? Всі ж там пухнуть. :) Наскліьки відомо, форуми багатьох міст зараз на ладан дишуть (ну крім крупняка). Просто уже є більш зручна форма спілкування.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
18 черв. 2015 15:00 #98874 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі До побачення
У соц мережах зручно бугагашеньки обговорювати, а для серйозних речей форум незамінний, тому що тут є чітка структура та зручний пошук. Люди можуть відразу знайти відповіді на свої запитання, не створюючи нових тем.
Це вже далеко не перший раз коли деякі користувачі перестають писати через атмосферу на форумі, так було і минулі рази, після того починали писати нові люди.
Колбасник правий, у нас народ не вміє нормально спілкуватись на форумах, зате коли зустрічаєшся з бунтарями в реальному житті, то якось все ок стає, можна навіть пивка попити.
П.С. Некремлебот, а ти під яким ніком раніше сидів то?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
18 черв. 2015 15:08 #98875 від НЕкремлебот
Відповідь від НЕкремлебот у темі До побачення

Островський О.В. пише: П.С. Некремлебот, а ти під яким ніком раніше сидів то?

Під поганим)))) Мене і тоді ніхто не любив))))
А потім взагалі моїй сестрі сказали що вона це я. Тобто що я потайки пишу під жіночим ніком. Після цього і вона з форуму пішла.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
18 черв. 2015 15:31 #98876 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі До побачення
А не той довгий, де назва якогось підводного човна?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
18 черв. 2015 15:45 #98877 від НЕкремлебот
Відповідь від НЕкремлебот у темі До побачення
Нє, monax-ом я був.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
18 черв. 2015 17:22 #98879 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі До побачення
ОО Монахем)))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Алої3
  • Алої3 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
18 черв. 2015 18:05 #98881 від Алої3
Відповідь від Алої3 у темі До побачення

Некремлебот пише:

Dentist пише: А хто пішов через Алоїса?

Не через Алоїза, а в ті часи коли тут Алоїз та зЗз заставляли всіх "Слава Украхні" кричати. Люди з тих пір пішли, і багато. От тільки не кажи що такого не було.

Тисячі людей щодня приходить на сайт не заради форуму, тому десяток забанених тролів і хейтерів, то невелика втрата. Але чи поверне це популярність форуму?

А тепер серйозно. От нам анонім (яким зазвичай тут ніхто не вірить, але заради такого діла передумали, видать, накіпіло людям) вказав чотири ніки, яки отруюють атмосферу форуму. З них Василь вже давно каже не більше двох слів на місяць, Прапорщик реагує тільки на "Удар", Ворончук (який з'явився ще пізніше мене, але ми пам'ятаємо Лямера) пише не патріотичні речі, але пише правду і по ділу... ну, більшу частину))). Залишаюсь я. Що, на форумі стало так гидко саме після моєї появи? От тільки чесно? Якщо так - не питання, хай Ос банить. Без всяких образ або зносок на правила: якщо ви дійсно вірите що після цього тут стане цікавіше та актуальніше - без проблем, ніяких криків з мого боку не буде.
Кажучи популярними нині аргументами "Харош нить що хтось вам робить погано, візьміть і зробіть добре самі"))))

Ну, і що поганого в привітанні "Слава Україні!"? Здійснилось пророцтво Бандери - настав час, коли один крикне "Слава Україні!", а мільйони у відповідь: "Героям Слава". І Монакс перестав писати мовою ворожої держави. Приємно глянути. Слава Україні, друже Монакс.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.188 секунд
0
репостів
0
репостів